پودر کربنات کلسیم مخصوص پوشش و عایق کابل

پودر کربنات کلسیم مخصوص پوشش و عایق کابل در مجموعه صنعتی آروشا پودر به صورت تخصصی تولید و ارائه می گردد. کاربرد این محصولات در صنعت تولید کابل های برق بسیار گسترش یافته است و به عنوان بهترین پر کننده از این محصولات استفاده می شود.

پودر کربنات کلسیم مخصوص پوشش و عایق کابل

تولید کربنات کلسیم کابل سازی

تولید کربنات کلسیم مخصوص استفاده در صنعت کابل سازی بر اساس استاندارد های خاصی در آروشا پودر در حال انجام می باشد. کاربرد این پودر های میکرونیزه در حال حاضر در تولید کابل های برق گسترش بسیار زیادی پیدا کرده است. کابل ها جزو مواد جامد با هسته های مسی رشته ای هستند که در سال های قبل از پلاستیک های pvc برای مقاوم کردن این کابل ها در برابر آتش استفاده می کردند. این پوشش ها قابل اشتعال بودن و در زمان آتش سوزی ایجاد دود می کردند و مقدار زیادی گاز های سمی را هدر می دادند.
به همین دلیل در حال حاضر از کربنات کلسیم به عنوان جایگزینی برای پلاستیک های pvc در این صنعت استفاده می‌ شود و تا حدودی این مشکل حل شده است. کربنات کلسیم دارای قابلیت غیر سمی و بی بو  است و در صورت آتش سوزی روی محیط هیچ گونه تاثیری ایجاد نمی نماید. علاوه بر این موضوع دمای تجزیه حرارتی کربنات کلسیم بالاتر از ۸۰۰ است که در این دما معمولاً پلاستیک ها قابل اشتغال هستند.

بهترین پودر کربنات کلسیم با خلوص بالای 98 درصد
>>

مرکز عرضه ارزان ترین پودر تالک ممتاز کیسه ۲۵ کیلویی

بهترین کربنات کلسیم برای عایق سازی سیم برق

بهترین کربنات کلسیم برای عایق سازی سیم برق محصولی با نام تجاری کربنات کلسیم کوتد می باشد که دارای خواص بیشتری نسبت به کربنات های کلسیم معمولی است. این ترکیب همراه با اسید های چرب پوشش داده شده است. از کربنات کلسیم کوتد به عنوان یک پرکننده در لایه محافظ سطح کابل ها استفاده می شود و در واقع این ترکیب نقش اصلی ضد حریق و عایق را در تولید این محصولات ایفا می نماید. این ماده معدنی با شکل مولکولی خطی که دارد خاصیت غیر قابل اشتعال را از آن خود کرده است و به راحتی در تولید انواع سیم و کابل به کار گرفته می‌ شود. استفاده از پودر کربنات کلسیم در صنعت تولید کابل ها باعث کاهش بهای تمام شده محصولات نهایی و افزایش سود تولید کنندگان می شود. همچنین این محصولات باعث بهبود کیفیت محصولات تولیدی می گردند.

بزرگترین تولید کننده کربنات کلسیم کوتد در ایران

بزرگترین تولید کننده کربنات کلسیم کوتد در ایران را می توان مجموعه صنعتی آروشا پودر دانست که فعالیت‌ های خود را بر اساس تکنولوژی های برتر و دانش های روز دنیا به انجام می رسانند. در این مجموعه تولید کننده از بهترین روش ها برای اکتشاف، استخراج و فرآوری کربنات کلسیم استفاده می‌ شود تا در نهایت این محصولات در کنار کیفیت بالا، قیمت مناسبی نیز داشته باشند. اگر در جستجوی یافتن پودر کربنات کلسیم مخصوص پوشش و عایق کابل هستید ، آروشاپودر نخستین مرکز صنعتی تامین این محصول است . برای خرید پودر کربنات کلسیم کوتد از این مجموعه تولید کننده به صورت مستقیم با مشاوران شرکت ما در ارتباط باشید.

شرکت تولید کربنات کلسیم درجه یک کنیتکس
>>

آیا این مطلب سایت ما را می پسندید؟

از 1 تا 5 امتیاز دهید.

میانگین امتیاز: 5 / 5. تعداد رای: 1

منتظر دریافت نظر شما هستیم.

جدیدترین اخبار سایت