گل ماشی زرد: افزودن جذابیت و طراوت به تولیدات

پودر گل ماشی زرد محصول فرآوری شده از سنگ ها و کلوخه های حاوی اکسید آهن می باشد؛ این ترکیبات مسئول ایجاد رنگ در تولیدات مختلف هستند و بر اساس عناصر و ساختار شیمیایی که دارند در نمونه ها و رنگ های متنوع قابل بهره برداری می باشند.

گل ماشی زرد

پیگمنت گل ماشی سیمانی

در صنایع مختلف برای ایجاد رنگ های متعدد از رنگدانه ها و پیگمنت های معدنی و صنعتی استفاده های بسیار زیادی می‌ شود که پیگمنت های معدنی حاوی اکسید آهن کاربرد های بسیار بیشتری در صنایع دارند چون این تولیدات قیمت فروش پایین تری داشته و در مقابل قدرت رنگی فوق العاده بالایی از آن خود می نمایند.

از مهمترین کاربرد های پیگمنت های حاوی اکسید آهن می توان به مصرف آنها در صنعت تولید سیمان های رنگی اشاره کرد، این تولیدات در نمونه های پیگمنت گل ماشی و پیگمنت اخرا به بهره برداری می رسند و باعث تولید سیمان های رنگی با دوام و ماندگاری بسیار بالا می شوند.

فروش پیگمنت اخرا بندرعباس
>>

آنالیز شیمیایی پودر گل ماشی زرد

Measure Element Measure Element
0.1 tio2 10.93 cao
0.44 na2o 0.55 k2o
1.9 so3 0.25 mgo
00 cl 59.54 fe2o3
4.82 loi 6.01 al2o3
26.91 sio2

خرید مستقیم پودر گل ماشی

خرید مستقیم پودر گل ماشی توسط صنعتگران مزیت های بی شماری را به ارمغان می‌ آورد، این ترکیبات به عنوان ماده اولیه در تولید سیمان های رنگی به کار گرفته می‌ شوند و اگر قیمت مناسب و کیفیت عالی داشته باشند مسلما سیمان های تولید شده نیز مشتری پسند بوده و بازار فروش خوبی را ایجاد می نمایند.

پودر گل ماشی در مجموعه صنعتی آروشا پودر بر اساس تکنولوژی های برتر تولید و عرضه می گردد، این ترکیبات جزو خالص ترین سنگ های معدنی هستند و علاوه بر صنعت تولید مصالح ساختمانی و انواع سیمان های رنگی می توان از آنها در صنایع دیگر هم بهره برداری نمود.

قیمت عمده پودر گل ماشی زرد

قیمت عمده پودر گل ماشی زرد بر مبنای نوع مصرف کنندگان این محصولات مشخص می گردد، در حال حاضر صنایع متعددی به دنبال این پیگمنت های معدنی هستند که با مشخصات فنی متفاوت وارد بازار های خرید شده و تولیداتی را با کیفیت های متفاوت درخواست می نمایند و این پارامتر می‌ تواند نشان‌ دهنده تفاوت قیمت این ترکیبات برای هر یک از خریداران باشد.

در مجموعه صنعتی آروشا پودر از بهترین تکنولوژی ها و ماشین آلات برای تولید پودر های میکرونیزه استفاده می شود و در مش بندی های دقیق و مشخص شده این تولیدات به بازار های هدف ارائه می گردند؛ برای خرید پودر گلماشی زرد از مجموعه اروشا پودر، حتماً با ما ارتباط بگیرید.

آیا این مطلب سایت ما را می پسندید؟

از 1 تا 5 امتیاز دهید.

میانگین امتیاز: 4.9 / 5. تعداد رای: 50

منتظر دریافت نظر شما هستیم.

جدیدترین اخبار سایت