شرکت تولید کلسیم کربنات پی وی سی

مسیر : صفحه اصلی / کربنات کلسیم / شرکت تولید کلسیم کربنات پی وی سی
4.9
(28)

تولید کلسیم کربنات پی وی سی و استفاده از آن در این صنعت باعث کاهش هزینه ها، بهبود خاصیت مقاومت پلیمر نهایی (پلی وینیل کلراید) در برابر ضربه و کمک به ایجاد ساختارهای زنجیره ای پلیمری می شود. از طرف دیگر، کربنات کلسیم پرکننده ای به رنگ سفید می باشد (مخصوصا نوع رسوبی آن) که به کارگیری آن در صنعت تولید پلی وینیل کلراید نیاز به استفاده از رنگدانه (پیگمنت) های سفید رنگ چون تیتان را در ترکیب محصول کاهش می دهد. اندازه ذرات کربنات کلسیم مصرفی در طی پروسه تولید پی وی سی می تواند متفاوت باشد اما غالبا جهت ماکزیمم سازی اثر پر کننده، ذرات با سایز کوچکتر کربنات کلسیم را در طی فرآیند پلیمریزاسیون یا بسپارش به کار می گیرند.

شرکت تولید کلسیم کربنات پی وی سی

علت استفاده از کربنات کلسیم در پی وی سی

علت استفاده از کربنات کلسیم در تولید pvc در کاهش هزینه های مواد اولیه، افزایش مقاومت محصولات در برابر ضربه و افزایش انعطاف‌ پذیری محصولات پلیمری دیده می شود. اولین دلیل استفاده از پودر کربنات کلسیم در صنعت تولید محصولات  کاهش بهای تمام شده تولیدات می باشد زیرا این محصول جزو ارزان ترین افزودنی های صنعتی است که می‌ تواند با افزایش حجم محصولات، کاهش بهای تمام شده آنها را ایجاد نماید. دومین دلیل استفاده از پودر کربنات کلسیم در تولید این محصولات افزایش مقاومت در برابر ضربه است.
محصولات پلیمری و انواع تولیدات پی وی سی با داشتن مقاومت بالا در برابر ضربه، دوام و ماندگاری بیشتری را از آن خود می نماید و این شاخصه برای تولیدکنندگان برتر از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشد. کربنات کلسیم در صنعت پلیمر ها باعث افزایش انعطاف پذیری این محصولات می گردد. شایان ذکر است که برای افزایش بهبود محصولات تولیدی در حال حاضر از کربنات کلسیم کوتد یا پوشش داده شده در صنعت پی وی سی استفاده می گردد. در حالت طبیعی کربنات کلسیم دارای شاخصه آبدوست است. اما در صورتی که این محصولات با اسید های چرب پوشش داده شود، این قابلیت برعکس می شود و خاصیت آب دوست انها به خاصیت آبگریزی تبدیل می گردد و در این میان تاثیرات بهتری در خطوط تولیدی محصولات پلیمری ایجاد می گردد.

خرید کربنات کلسیم پوششدار
>>

آنالیز فیزیکی کربنات کلسیم 2500 مش کوتد

Element Measure
appearance white micronized powder
whiteness 95.5%
moisture 0.2%
specific gravity 2.7
ph value 9
oil absorption 30
stearic asid % 1.00- 0.70

پودر سنگ مخصوص چسب پودری

خرید کربنات کلسیم مخصوص pvc

خرید کربنات کلسیم مخصوص صنعت پی وی سی باید با دقت بسیار زیادی انجام پذیرد چرا که کیفیت بالای این محصولات همتراز با افزایش کیفیت تولیدات نهایی می باشد. در زمان خرید کربنات کلسیم برای این صنعت باید اندازه ذرات در نظر گرفته شود. کربنات کلسیم زمینی یا کربنات کلسیم رسوبی برای تولید این محصولات حتما باید در اندازه ذرات ریز و کوچک استفاده شوند. هر چقدر اندازه ذرات کربنات کلسیم مورد استفاده در این میان کوچکتر باشد، کیفیت محصولات نهایی بیشتر خواهد بود. کربنات کلسیم برای صنعت پی وی سی حتماً باید دارای بافت یکسان و یکدستی باشد، در غیر این صورت نمی‌ تواند نقش خود را در بهبود عملیات تولید محصولات پی وی سی ایفا نماید.
کربنات کلسیم مورد استفاده در صنعت همچنین باید دارای درجه خلوص بالایی باشد تا عملکرد بهتری در این زمینه ایجاد نماید. مجموعه صنعتی آروشا پور در حال حاضر پودر کربنات کلسیم صنعتی را با بهترین کیفیت و مناسبترین قیمت در اختیار تمامی متقاضیان قرار می دهد. شما مشتریان گرامی می توانید با در نظر گرفتن نمونه های متفاوت این محصولات در نهایت ثبت سفارشات خود را به انجام برسانید.

شرکت تولید کلسیم کربنات پی وی سی

مرکز فروش بهترین کربنات کلسیم PVC

کارخانه آروشا پودر بهترین و معتبرترین مرکز جهت خرید کربنات کلسیم اصل می باشد. این مرکز توزیع کربنات ممتاز خدمات خود را به صورت تضمینی هم در مورد کیفیت و هم در مورد قیمت کربنات کلسیم مورد عرضه، ارائه می کند. پی وی سی ماده ای است که استفاده از آن تنها محدود به صنعت ساخت درب و پنجره نمی شود و از این محصول در صنایع بسیاری از جمله صنعت ساخت لوله، علم دندانپزشکی و … استفاده می کنند. از این رو کیفیت مواد اولیه مورد استفاده در تولید آن اهمیت بسیار زیادی دارد.
جهت تهیه و ثبت سفارش خرید کربنات کلسیم اصل می توانید هم به صورت اینترنتی اقدام کرده و هم به صورت تلفنی با کارشناسان کادر پشتیبانی ما در گروه صنعتی کارخانجات آروشا تماس حاصل نمایید. کارشناسان کادر پشتیبانی مجموعه ما علاوه بر ثبت سفارشات خرید در مورد پاسخگویی به پرسش های شما قبل از خرید محصول نیز به ارائه خدمات می پردازند.

شرکت تولید سفیدترین کربنات کلسیم

تولید کلسیم کربنات PVC در مجموعه ما با بالاترین درصد خلوص یا کمترین میزان انواع ناخالصی انجام می شود و از این رو PVC تولیدی با استفاده از آن بالاترین کیفیت را خواهد داشت. سفیدترین کربنات کلسیم زمانی تولید می شود که از بهترین و با کیفیت ترین کلوخه های معدنی در کنار پیشرفته ترین تجهیزات و کادری متخصص در پروسه تولید آن استفاده شود. جهت دریافت لیست قیمت کربنات ممتاز به صورت کاملا به روز می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.9 / 5. تعداد موافقین : 28

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

جدیدترین اخبار سایت

آروشا پودر ، نخستین در فرآورده های معدنی میکرونیزه