کلسیم کربنات مینو با قیمت مناسب: راهکار اقتصادی برای صنایع

کلسیم کربنات مینو قیمت خود را از مشخصات فیزیکی و شیمیایی نهایی دریافت می نماید و این تولیدات بر مبنای شکل ظاهری که دارند کاربرد های متعددی داشته و برای مصارف مختلف خرید و فروش می شوند.

کلسیم کربنات مینو قیمت

قرص کربنات کلسیم چیست؟

قرص کربنات کلسیم در واقع نامی برای مکمل های دارویی حاوی کلسیم است و برای افرادی تجویز می‌ شود که به میزان کافی کلسیم در رژیم غذایی خود دریافت نکرده باشند و یا بدن آنها تحت شرایط بیماری های مختلف به این عنصر نیاز بیشتری داشته باشند؛ این قرص ها برای درمان پوکی استخوان، نرمی استخوان و نوع خاصی از بیماری های عضلانی نیز به مصرف می رسند.

این نوع قرص ها از نوعی ماده معدنی به نام کربنات کلسیم تولید شدند و رایج ترین مکمل دارویی تجویز شده توسط پزشکان می باشند، مصرف این نوع قرص ها باعث می شود که در سطح بدن میزان عنصر کلسیم تعادل یابد و عوارض ناشی از کمبود کلسیم در بدن افراد بیمار کنترل می شود، این قرص‌ ها همچنین سبب عملکرد بهتر عصب و عضله و باعث تنظیم فعالیت قلب می شوند.

قیمت پودر کلسیم کربنات تبریز: مرجع اطلاعات برای شرکت‌های تولیدی
>>

آنالیز فیزیکی کربنات کلسیم 3500 مش

Element Measure
appearance white micronized powder
whiteness 95.5%
moisture 0.2%
specific gravity 2.7
ph value 9
oil absorption 35

خرید کربنات کلسیم مینو

خرید کربنات کلسیم مینو در بسته بندی های پاکتی و با وزن های یک کیلوگرمی تا ۵ کیلوگرمی انجام می پذیرد، این ترکیبات در گرید های آزمایشگاهی کربنات کلسیم دسته بندی می شوند که تمرکز زیادی در تولید آنها به کار گرفته می‌ شود و در نهایت در مقایسه با دیگر گرید های کربنات کلسیم قیمت بالاتر و حجم کمتری دارند.

خرید کربنات کلسیم مینو توسط تولید کنندگان انواع قرص ها و دارو های مکمل کلسیمی باید به صورت مستقیم از واحد های تولیدکننده انجام پذیرد تا این تولیدات با قیمت مناسب و کیفیت بالا به مصرف برسند.

قیمت کربنات کلسیم

بدون شک تمامی هزینه هایی که برای تولید انواع کربنات کلسیم توسط تولیدکنندگان پرداخت می ‌شود، مهمترین پارامتری است که می تواند قیمت نهایی آنها را مشخص نماید؛ بر اساس همین گفته کربنات کلسیم خوراکی، صنعتی و آزمایشگاهی باید دارای قیمت های فروش متفاوتی باشند چون برای تولید هر یک از این محصولات هزینه های متفاوتی توسط تولیدکنندگان برتر پرداخت می گردد.

در حال حاضر کربنات کلسیم آزمایشگاهی برای تولید قرص ها و مکمل های کلسیمی بیشترین تقاضا را دارند و این ترکیبات با قیمت های مناسب توسط آروشا پودر معرفی می گردند، همان طور که اشاره کردیم این ترکیبات حتماً باید دارای بسته بندی های مناسب بهداشتی و استاندارد باشند؛ برای خرید این تولیدات شرکت اروشا پودر را مد نظر قرار دهید.

آیا این مطلب سایت ما را می پسندید؟

از 1 تا 5 امتیاز دهید.

میانگین امتیاز: 4.7 / 5. تعداد رای: 50

منتظر دریافت نظر شما هستیم.

جدیدترین اخبار سایت