کلسیم کربنات مواد غذایی با بهترین کیفیت: پیشنهاد تجاری مطمئن

کلسیم کربنات مواد غذایی حتماً باید به صورت بسته بندی معرفی گردد؛ بسته بندی کردن این تولیدات هم باید در شرایط کاملاً بهداشتی انجام پذیرد چون کوچکترین ناخالصی می تواند برای سلامتی بدن انسان مشکلات جدی ایجاد نماید.

کلسیم کربنات مواد غذایی

 کربنات کلسیم درجه مواد غذایی

بالاترین غلظت کلسیم در کربنات کلسیم درجه مواد غذایی مهمترین پارامتر قابل توجه می باشد؛ بسیاری از مطالعات نشان داده است که کلسیم موجود در این فرآورده های معدنی به راحتی توسط بدن انسان جذب می شود، به همین دلیل به کار بردن این تولیدات از لحاظ اقتصادی در صنعت تهیه مواد غذایی مختلف اعم از انواع بیسکویت ها، محصولات لبنی، کپسول های نرم، انواع مواد مغذی مخمری، مواد غذایی غنی شده با کلسیم، شیرینی و مواد خمیر مایه مقرون به صرفه می باشد، جالب است بدانید کربنات کلسیم درجه مواد غذایی بیشتر به عنوان ماده افزودنی در موارد گفته شده به مصرف می ‌رسد.

آنالیز فیزیکی کربنات کلسیم 2500 مش کوتد

Element Measure
appearance white micronized powder
whiteness 95.5%
moisture 0.2%
specific gravity 2.7
ph value 9
oil absorption 30
stearic asid % 1.00- 0.70

نقش کربنات کلسیم در تهیه نان

در سال ‌های اخیر غنی ‌سازی نان ها به کمک فرآورده های کربنات کلسیم یک راه ‌حل استراتژیک بهداشتی برای افزایش ارزش غذایی آن ها می باشد؛ این ترکیبات از نظر عملکردی هم به راحتی می ‌توانند ظاهر و رنگ نان‌ ها را بهبود بخشیده و اثرات مثبتی داشته باشند.

شایان ذکر است که بدانید کربنات کلسیم استفاده شده در این صنایع حتماً باید دارای درجه خلوص بالا و رنگ سفید شفاف باشند و همچنین باید به میزان مشخص و تنظیم شده ای به مصرف برسند.

فروش عمده کربنات کلسیم مخصوص صنایع غذایی

فروش عمده کربنات کلسیم مخصوص صنایع غذایی به صورت بسته بندی شده بیشتر قابل توجه می باشد و همان طور که قبل تر اشاره کردیم بسته بندی کردن این تولیدات هم باید بر اساس استاندارد های تعریف شده انجام پذیرد تا در نهایت تولیدات همان کیفیت قابل قبول مصرف کنندگان واقعی را داشته باشند.

کربنات کلسیم مخصوص صنایع غذایی همچنین با درصد های متفاوتی از کلسیم معرفی می گردد و هر یک از خریداران با مشخص کردن فعالیت های خود در بخش تولید محصولات غذایی متنوع می‌ توانند این تولیدات را در گرید های متنوع در اختیار بگیرند.

از کربنات کلسیم به عنوان یک منبع کلسیم در تهیه غذا های مختلف و به عنوان یک نگهدارنده در میوه های عالی و سایر مواد غذایی استفاده می شود، پس کاربرد های متنوعی این تولیدات به خوبی نشان دهنده متقاضیان متفاوت خواهد بود؛ برای خرید کربنات کلسیم شما مشتریان گرامی باید به معتبرترین مرکز عرضه در این میان مراجعه نمایید، ما در اروشا پودر منتظر ثبت سفارش تک تک شما مشتریان گرامی خواهیم بود.

آیا این مطلب سایت ما را می پسندید؟

از 1 تا 5 امتیاز دهید.

میانگین امتیاز: 4.9 / 5. تعداد رای: 60

منتظر دریافت نظر شما هستیم.

جدیدترین اخبار سایت