کربنات کلسیم پلی استر با تضمین کیفیت: توسعه تولید با کیفیت برتر

4.9
(50)

کربنات کلسیم پلی استر با هدف حجیم کردن و گسترش رزین ها و پلیمر های موجود در رنگ ها به مصرف می‌ رسد، این ترکیبات به عنوان یک ماده کمکی برای رنگدانه ها و همچنین ماده کنترل کننده برای میزان براق بودن سطح پلی استر ها به کار گرفته می شود.

کربنات کلسیم پلی استر

کاربرد پودر کربنات کلسیم در تولید رزین

در حال حاضر کاربرد پودر کربنات کلسیم در تولید رزین های پلیمری قابل چشم پوشی نمی باشد، این ترکیبات جزو پرکننده های سفید رنگ پودری هستند که برای تامین تمامی اهداف تولید کنندگان در این صنعت به محصول اولیه اضافه می‌ شوند؛ کاهش هزینه‌ ها، کاهش انقباض، افزایش ویسکوزیته یا بهبود خواص فیزیکی محصولات تولید شده جزو مزیت هایی است که از بهره‌برداری پودر کربنات کلسیم نصیب تولیدکنندگان برتر این محصولات می‌ گردد.

پودر کربنات کلسیم معدنی به دلیل فراوان در پوسته زمین با حداقل قیمت ها نسبت به دیگر پرکننده‌ های ارائه می گردد و این پارامتر می‌ تواند در کاهش هزینه های تولید، تاثیر مستقیم داشته باشد.

فروش کربنات کلسیم برای صنعت پلاستیک
>>

آنالیز فیزیکی کربنات کلسیم 2500 مش کوتد

Element Measure
appearance white micronized powder
whiteness 95.5%
moisture 0.2%
specific gravity 2.7
ph value 9
oil absorption 30
stearic asid % 1.00- 0.70

کارخانه تولید پودر کربنات کلسیم پلی استر

کارخانه تولید پودر کربنات کلسیم پلی استر مهمترین و بزرگترین مرکز خرید این تولیدات است؛ خرید از این کارخانه‌ ها بهترین راه حل برای تمامی مصرف کنندگان این محصولات به نظر می‌ رسد چرا که قیمت خرید این فرآورده ها از درب کارخانه بسیار مناسب و پایین می باشد، همچنین در خرید مستقیم از اصالت کالا ها اطمینان حاصل می‌ شود.

شرکت اروشا پودر، تولید کننده و عرضه کننده با کیفیت ترین فرآورده های معدنی است که صاحبان صنایع و صنعتگران شاغل در تولید انواع رزین های پلی استر می توانند کربنات کلسیم مورد نیاز خود را از این مجموعه سفارش دهند.

فروش پودر کربنات کلسیم مخصوص رزین

فروش پودر کربنات کلسیم مخصوص رزین در شرکت آروشا پودر به صورت حضوری و آنلاین انجام می پذیرد؛ خرید آنلاین این تولیدات به صورت اینترنتی را می توان از طریق وبسایت این مجموعه انجام داد؛ خرید اینترنتی نسبت به خرید حضوری مزیت‌ های بسیار زیادی دارد و بیشتر قابل توجه می باشد.

صرفه جویی در زمان، صرفه جویی در هزینه و امکان خرید از نقاط مختلف کشور جزو مزیت های خرید غیر حضوری و اینترنتی کربنات کلسیم از مجموعه صنعتی آروشا پودر است؛ برای خرید این تولیدات حتما با مشاورین آروشا پودر ارتباط برقرار نمایید.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.9 / 5. تعداد موافقین : 50

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

جدیدترین اخبار سایت

آروشا پودر ، نخستین در فرآورده های معدنی میکرونیزه