کربنات کلسیم مستربچ فیلم های پلیمری

کربنات کلسیم مستربچ فیلم های پلیمری یکی از محصولات پرفروش مجموعه کارخانجات آروشا به صنایع حوزه پلیمر می باشد . به جهت ساختار ویژه کربنات کلسیم مورد استفاده در حوزه مستربچ ، توصیه اکید ما تهیه این پودر از واحدهای تولیدی معتبر است . جهت تولید مستربچ فیلم های پلیمری ، درصدهای متنوعی از پودرکربنات مورد استفاده قرار می گیرد .

کربنات کلسیم مستربچ فیلم های پلیمری

قیمت عمده کربنات کلسیم در کارخانه

گروه صنعتی آروشا پودر همان تولید کننده ای است که مناسب ترین قیمت عمده کربنات کلسیم را به مصرف کنندگان خود اعلام می نماید. این تولیدکننده سال ‌های متوالی است که در زمینه تولید انواع فرآورده های معدنی فعالیت دارد. کربنات کلسیم دارای مزیت های زیادی است و به همین علت در طیف وسیعی از صنایع مورد استفاده قرار می ‌گیرد. گسترده بودن کاربردهای کربنات کلسیم باعث شده است که کارخانه های زیادی به تولید این ماده دست بزنند. ولی تمامی آن ها قادر به تولید محصولی با کیفیت مطلوب و قیمت مناسب نیستند. در این میان کارخانه آروشا پودر با اقدامات خود توانسته است قیمت این ترکیبات را تا حد قابل توجهی پایین بیاورد. کربنات کلسیم تولید شده در مجموعه آروشا پودر به استانداردهای جهانی نزدیک هستند و با قیمت مناسب و در عرضه مستقیم از درب کارخانه شرایط ایده آلی را برای صادرات به دیگر کشورها دارند. برای صادرات و ارسال انواع کربنات کلسیم به کشورهای مختلف خاورمیانه باید از قوانین و مقررات خاصی تبعیت شود چرا که این ترکیبات به صورت پودری معرفی می‌ گردند و در صورت ریز بودن اندازه ذرات آنها حتماً باید از بسته بندی های مناسب و ایمن شده استفاده گردد. اگر قصد صادرات این ترکیبات به کشورهای همسایه را دارید حتما با مجموعه آروشا پودر ارتباط داشته باشید.

تولید پودر میکرونیزه کربنات کلسیم
>>

کربنات کلسیم مستربچ فیلم های پلیمری

تولید و پخش عمده کربنات کلسیم با بهترین قیمت

همان طور که در مبحث بالا به این موضوع اشاره کردیم قیمت عمده کربنات کلسیم در مجموعه آروشا پودر بسیار مناسب اعلام می گردد. از همین رو این واحد تولیدکننده مشتریان زیادی داشته و فروش این محصولات را روز به ‌روز افزایش می‌ دهد. به طور کلی می ‌توان گفت کربنات کلسیم نسبت به دیگر ترکیبات معدنی با توجه به مزیت هایی که دارد از قیمت مناسبی برخوردار است. اما بدیهی است که همواره مصرف کنندگان در هر زمینه‌ ای به دنبال خرید محصولاتی با پایین ترین قیمت باشند. در راستای همین امر کارخانه آروشا پودر می تواند مناسب ترین انتخاب برای این خریداران باشد. بد نیست در اینجا به مزیت های فراوانی کربنات کلسیم اشاره‌ ای داشته باشیم. شاید این مسئله باعث شود که شما به مصرف کنندگان این ماده در صنعت تبدیل شوید. کربنات کلسیم با رنگ سفید صدفی و خاصیت معدنی و طبیعی برای محیط زیست مشکلی را ایجاد نمی ‌کند و در تولید اکثر محصولات دارویی و غذایی قابل استفاده می باشد. این ترکیبات از قیمت مناسبی نیز برخوردار هستند و استفاده از آنها در ریزترین اندازه ذرات بسیار راحت می باشد. مستربچ های حاوی کربنات کلسیم آروشا به عنوان پر کننده در رزین های PE و PP مورد استفاده قرار می گیرد . این کاربرد کربنات کلسیم در کامپاند مورد استفاده در رزین ها باعث کاهش قیمت تولید محصول نهایی می شود. مستربچ هایی که با کربنات کلسیم آروشا تهیه می شوند بدلیل رنگ سفید کربنات کلسیم آروشا ، مزیت مهم و فوق العاده ای جهت بکارگیری در تولید محصولات سفید رنگ (به عنوان یک پیگمنت سفید ارزان قیمت ) بحساب می آیند . مستربچ هایی که با کربنات کلسیم آروشا تهیه می شوند از استحکام خوب برخوردار بوده و قابلیت چاپ در آنها نسبت به نمونه های دیگر بیشتر است.
محصولاتی که از این نوع مستربچ ها تهیه می گردند دارای کیفیت بالایی می باشند زیرا کربنات کلسیم آروشا استفاده شده در مستربچ ها دارای کیفیت و درجه خلوص بالایی بوده و به صورت یکنواخت در بین ذرات توزیع می گردد.

کربنات کلسیم CaCo3
>>


شرکت های تولید مستربچ به مدد کیفیت مرغوب کربنات کلسیم آروشا و دانه بندی ریز و قابلیت پخش یکنواخت آن در بین ذرات از طریق بکارگیری تجهیزات پیشرفته خود ، توانسته اند به فروش بالا دست پیدا نموده و به عنوان مشتریان وفادار به همکاری خود با کارخانجات آروشا ادامه دهند .

مزیت های پودرکربنات آروشا

کربنات کلسیم پس از استفاده در صنایع پلیمر مزیت های زیر را به محصول نهایی اضافه می نماید :

کاهش قیمت تمام شده در محصولات فیلمی از قبیل : نایلکس ، نایلون ، کیسه زباله ، سفره یکبار مصرف
بوجود آوردن خاصیت آنتی بلاکینگ در فیلم های پلیمری و ممانعت از چسبندگی لایه های نزدیک به هم
ایجاد خاصیت ضد لغزشی فیلم های پلیمری بر روی همحفظ خصوصیات مکانیکی و ظاهری فیلم های پیلیمری
بهبود قابلیت چاپ بر روی محصولات
افزایش استحکام و مقاومت محصول در مقابل پاره شدن
تولید محصول سفید رنگ بدون نیاز به افزایش مستربچ سفید

سفارش پودرکربنات

جهت سفارش انواع کربنات مورد استفاده برای کامپاند فیلم های پلیمری ،  نخ ،  گونی ، جامبوبگ pp و …. با مشاوران فروش مجموعه کارخانجات آروشا تماس حاصل فرمائید .

آیا این مطلب سایت ما را می پسندید؟

از 1 تا 5 امتیاز دهید.

میانگین امتیاز: / 5. تعداد رای:

منتظر دریافت نظر شما هستیم.

جدیدترین اخبار سایت