خرید مستقیم کربنات کلسیم اصل از فیروزآباد: تضمین کیفیت و قیمت مناسب

مسیر : صفحه اصلی / کربنات کلسیم / خرید مستقیم کربنات کلسیم اصل از فیروزآباد: تضمین کیفیت و قیمت مناسب
4.9
(51)

کربنات کلسیم فیروزآباد به واسطه وجود معادن و ذخایر طبیعی بکر و اختصاصی در این مناطق شناخته شده و معروف می باشد و از این تولیدات با درجه های متفاوت در صنایع زیادی بهره برداری می گردد، کربنات کلسیم از نظر تولید کنندگان محصولات مختلف پر کننده طبیعی تاثیر گذار برای بهبود کیفیت و خواص تولیدات نهایی می باشد.

کربنات کلسیم فیروزآباد

 کربنات کلسیم پوشش دار

شاید تاکنون نام کربنات کلسیم پوشش دار را به عنوان یک پرکننده صنعتی شنیده باشید اما در این بخش از محتوا می خواهیم به این سوال پاسخ دهیم که کربنات کلسیم پوشش دار چیست؟ و در واقع بر اساس چه مواردی تولید و برای چه مصارفی ارائه می گردد؟

کربنات کلسیم پوشش دار توسط لایه ی نازکی از اسید های چرب پوشش داده شده است و همان فرمول شیمیایی کربنات کلسیم معمولی در کنار فرمول اسید های چرب را به خود اختصاص می‌ دهد، از نظر علم شیمی در فرمول این تولیدات دو سر مولکول های اسید چرب دو پیوند آزاد دارند که وجود این پیوند ها باعث می شود مشخصات ویژه تری برای کربنات کلسیم فراهم گردد؛ این ترکیبات در مقایسه با نمونه های معمولی اتصال بیشتری به پلیمر ها داشته و سازگاری بالاتری را با آنها ایجاد می نمایند و به همین دلیل به عنوان اصلی ترین پرکننده صنعتی در تولید محصولات پلاستیکی و پلیمری به کار گرفته می ‌شوند.

صادرات کربنات کلسیم مش ۸۰۰
>>

آنالیز فیزیکی کربنات کلسیم 3500 مش

Element Measure
appearance white micronized powder
whiteness 95.5%
moisture 0.2%
specific gravity 2.7
ph value 9
oil absorption 35

روش های تولید کربنات کلسیم کوتد

وجود پیچیدگی های در فرایند ها و روش های تولید کربنات کلسیم کوتد مهمترین دلیلی است که این نوع ترکیبات با قیمت های بالاتری در مقایسه با کربنات های کلسیم معمولی معرفی می گردند؛ این نوع ترکیبات در واقع به کمک پوشش‌ های نازکی از اسید های چرب به همراه عوامل جفت کننده تولید می شوند و مسلما برای انجام این عملیات باید از ماشین آلات و تجهیزات به روز و پیشرفته استفاده شود.

در هر صورت پودر کربنات کلسیم کوتد در سال‌ های اخیر استقبال زیادی را از سمت تولید کنندگان محصولات پلاستیکی دریافت کرده است و این ترکیبات با پوشش های یک میکرومتر تا سه میکرومتری اسید های چرب بیشترین کارایی را در تولید محصولات پلاستیکی دارند.

بازار خرید عمده کربنات کلسیم

پر رونق بودن بازار خرید عمده کربنات کلسیم، تولیدکنندگان داخلی را بر آن داشته است که در رقابت شدیدی قرار گرفته و تولید این محصولات را با دقت و ظرافت بیشتری به انجام برسانند، در این بازار های رقابتی آن دسته از تولیدکنندگانی که به جلب توجه و رضایت مشتریان و کیفیت محصولات نهایی اهمیت می دهند مسلما موفق تر بوده و به راحتی می‌ توانند گوی رقابت را از شرکت‌ های دیگر بربایند.

در حال حاضر مجموعه آروشا پودر را می توان بزرگترین و کامل ترین شرکت تولید کننده کربنات کلسیم دانست که تولیدات آن بازار خرید و فروش بسیار داغی دارند، برای خرید از این مجموعه می توانید از طریق همین مرکزی اینترنتی اقدام نمایید.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.9 / 5. تعداد موافقین : 51

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

جدیدترین اخبار سایت

آروشا پودر ، نخستین در فرآورده های معدنی میکرونیزه