حضور ارزشمندتان در روز چهارشنبه ۵ آبان سال ۱۴۰۰ به پایگاه اطلاع رسانی مارونق بخشید.
سرخط خبرها

کربنات کلسیم سفید صنعتی

تولید کربنات کلسیم سفید صنعتی با رعایت استاندارد مورد نظر مشتریان ، تاثیر بسزایی در کیفیت نهایی محصول ایشان خواهد داشت ، صنایع مختلف برای حفظ و افزایش رضایت مصرف کننده می بایست از دوران استفاده غیر علمی و آزمون خطا از مواد اولیه به عصر تولید علمی و فنی مطابق یافته های دقیق تجربی در خصوص نوع و ساختار مولکول مواد اولیه تغییر مسیر دهند . به همین منظور در واحد تحقیق و توسعه گروه صنعتی آروشا تولید تخصصی انواع کربنات کلسیم مورد نیاز صنایع مختلف عملیاتی شده است .

کربنات کلسیم سفید صنعتی و میکرونیزه

کربنات کلسیم سفید صنعتی

کربنات کلسیم یک ترکیب شیمیایی با فرمول شیمیایی CaCO3 است.
این ماده مشترکی است که در تمام نقاط جهان در سنگ یافت می شود و ماده اصلی پوسته ارگانیسم های دریایی ، حلزونها ، مرواریدها و پوسته های تخم مرغ است. کربنات کلسیم ماده مؤثر در آهک کشاورزی است و معمولاً عامل اصلی آب سخت است.
این ماده معمولاً از نظر دارویی به عنوان یک مکمل کلسیم یا به عنوان یک آنتی اسید استفاده می شود ، اما مصرف زیاد آن می تواند خطرناک باشد.

کانی کربنات کلسیم

سنگ معدن کربنات کلسیم در دو نوع از سه نوع اصلی سنگ وجود دارد: رسوبی و دگرگونی.
همانطور که از نام آن پیداست ، سنگهای رسوبی از رسوبات یا از قطعات منتقل شده در آب انباشته می شوند.
به عنوان مثال سنگ آهک از بقایای معدنی مانند پوسته و اسکلت تشکیل می شود.
سنگهای دگرگونی – مانند سنگ مرمر ، تخته سنگ ، کوارتزیت – هنگامی تشکیل می شوند که توده سنگی در معرض گرما و فشار زیادی قرار دارد.

عنصر اصلی در سنگ کربنات کلسیم کلسیم (Ca) است.
سنگ معدن ممکن است حاوی عناصر دیگری باشد: منیزیم (منیزیم) ، آهن (آهن) و منگنز (منگنز) – که روی سفیدی ، سختی و گرانش خاص تأثیر می گذارد.

عناوین سنگ کربنات کلسیم

سنگ آهک ، CaCO3 ، کربنات کلسیم ، کربنات کلسیم رسوب شده ، کربنات کلسیم زمین ، کربنات کلسیم منیزیم ، PCC ، GCC ، کلسیت ، سنگ آهک ، سنگ مرمر خرد شده ، سنگ آهک زمینی ، آهک ، آراگونیت ، گچ ، مرمر ، مروارید ، سفید ، گچ شامپاین ، گچ فرانسوی ، آلبکارار ، نانوذرات کربنات کلسیم ، آئروماتور ، براق منیزیم کربنات کلسیم

تصویر ارسال بهترین کربنات کلسیم مرغ

خواص شیمیایی کربنات کلسیم

Molecular Weight (g/mol.)۱۰۰٫۰۹
pH (saturated solution)۹٫۳ to 9.8
Loose Bulk Density (lbs/ft3)~۳۵-۵۸
Loose Bulk Density (lbs./cu. ft3)۵۰ to 90
Tapped Density (g/cm3)۰٫۴۳ to 0.98
Melting Point (°C)
Specific Heat (Btu/lbs./deg.F)۰٫۱۹
Thermal Conductivity (W/cm·K)
Mohs Hardness @20°C۳٫۰
Merck۱۱,۱۶۵۷
Specific Gravity (solids)۲٫۷۰- ۲٫۷۱
Index of Refraction۱٫۶
Crystallographyhexagonal

پخش عمده پودر مل سفید پتینه همدان

کاربردهای صنعتی کربنات کلسیم

از کربنات کلسیم در صنایع و محصولات زیر استفاده می شود :
پر کننده پلاستیک ، لاستیک ، روکش ، جوهر ، چسب ، نرم کننده خاک ، محصولات ساختمانی ، شار سرامیک ، پرکننده آسفالت ، فرآوری شیمیایی ، مواد تشکیل دهنده شیشه ، تصفیه آب ، گرانول های سموم دفع آفات ، روکش الکترود جوشکاری ، ترموستات ، رنگ ، روکش ها ، درزگیرها ، دارویی ، خمیردندان و مواد افزودنی غذایی

کربنات کلسیم کاربردهای زیادی دارد: به عنوان یک شار در تولید فولاد و پردازش فلزات غیر آهنی.
در آجر ، ملات و بتون برای ساخت و ساز؛ به عنوان ماده اولیه در شیشه؛ در ساخت جاده ها و سدها؛ در ساخت کاغذ ، صنعت رنگ ، موکت و سایر روکش های کف؛ و در تصفیه آب ، زباله های صنعتی ، گازها و زباله های خانگی.
همچنین از این ماده برای کاهش اسیدیته خاک در کشاورزی ، جذب آب و افزودن کلسیم در محصولات غذایی و استخراج قند استفاده می شود.

کربنات کلسیم یک ماده افزودنی همه کاره برای استفاده در طیف گسترده ای از برنامه های پلاستیکی و الاستومری است.
شکل کریستالی منظم و کنترل شده آن و اندازه ذرات بسیار ظریف آن به همراه پوشش سطح آبگریز ، به نفع پردازش پلیمر و خصوصیات ساختاری ترکیب می شود.

مرکز فروش مستقیم پودر کربنات کلسیم پوشش دار

کارخانه تولید کربنات کلسیم

بزرگترین مرکز صنعتی مکانیزه با بیش از ده خط تولید مجزای انواع پودر های معدنی میکرونیزه بخصوص پودر کربنات کلسیم سفید در مجموعه صنعتی آروشا در حال فعالیت تولید می باشد. محصولات برند آروشا در حال حاضر علاوه بر مصرف داخلی به بسیاری از کشورهای جهان نیز صادر می گردد.
شما می توانید از طریق این سایت و ارتباط با مدیران فروش مجموعه بهترین پودر کربنات کلسیم با کیفیت درجه ممتاز را ثبت سفارش نمایید.
ارسال بار به سراسر کشور امکان پذیر می باشد.

 

Call Now Buttonتماس با دفتر فروش