کربنات کلسیم سفید صنعتی

مسیر : صفحه اصلی / کربنات کلسیم / کربنات کلسیم سفید صنعتی
4.9
(35)

تولید کربنات کلسیم سفید صنعتی با رعایت استاندارد مورد نظر مشتریان ، تاثیر بسزایی در کیفیت نهایی محصول ایشان خواهد داشت ، صنایع مختلف برای حفظ و افزایش رضایت مصرف کننده می بایست از دوران استفاده غیر علمی و آزمون خطا از مواد اولیه به عصر تولید علمی و فنی مطابق یافته های دقیق تجربی در خصوص نوع و ساختار مولکول مواد اولیه تغییر مسیر دهند . به همین منظور در واحد تحقیق و توسعه گروه صنعتی آروشا تولید تخصصی انواع کربنات کلسیم مورد نیاز صنایع مختلف عملیاتی شده است .

کربنات کلسیم سفید صنعتی

فروش کربنات کلسیم سفید صنعتی

کربنات کلسیم صنعتی در مجموعه آروشا پودر، با رعایت تمامی استاندارد های ثبت شده در این زمینه تولید و در اختیار تمامی خریداران قرار می‌ گیرد.  مجموعه صنعتی آروشا پودر از پرسنل فعال و دانشمندان خبره ای در خط تولید کالا های خود برخوردار می باشد.  به همین دلیل بهترین محصولات را به صورت مستقیم و اینترنتی در اختیار خریداران در سراسر کشور قرار می‌ دهد. فروش این محصول در نمونه های متفاوت به صورت کاملا تخصصی در مجموعه صنعتی آروشا پودر انجام می پذیرد و خریداران می توانند در زمینه انتخاب این محصولات، از این مجموعه مشاوره‌ هایی را دریافت نمایند.
این محصول و فرآورده معدنی یک ترکیب شیمیایی با فرمول شیمیایی CaCO3 است. این ماده مشترکی است که در تمام نقاط جهان در سنگ یافت می شود و ماده اصلی پوسته ارگانیسم های دریایی ، حلزونها ، مرواریدها و پوسته های تخم مرغ است. این محصول ماده مؤثر در آهک کشاورزی است و معمولاً عامل اصلی آب سخت است. این ماده معمولاً از نظر دارویی به عنوان یک مکمل کلسیم یا به عنوان یک آنتی اسید استفاده می شود ، اما مصرف زیاد آن می تواند خطرناک باشد.

تولید کربنات کلسیم الکترود جوشکاری
>>

آنالیز شیمیایی کربنات کلسیم

Element (%)Measure
caco3 99
fe2o3 0.008
mgo 0.75
loi 43.2
insoluble HCL 0.10

کانی کربنات کلسیم

سنگ معدن کربنات در دو نوع از سه نوع اصلی سنگ وجود دارد: رسوبی و دگرگونی. همانطور که از نام آن پیداست ، سنگهای رسوبی از رسوبات یا از قطعات منتقل شده در آب انباشته می شوند. به عنوان مثال سنگ آهک از بقایای معدنی مانند پوسته و اسکلت تشکیل می شود. سنگهای دگرگونی – مانند سنگ مرمر ، تخته سنگ ، کوارتزیت – هنگامی تشکیل می شوند که توده سنگی در معرض گرما و فشار زیادی قرار دارد. عنصر اصلی در سنگ کربنات کلسیم کلسیم (Ca) است.
سنگ معدن ممکن است حاوی عناصر دیگری باشد: منیزیم (منیزیم) ، آهن (آهن) و منگنز (منگنز) – که روی سفیدی ، سختی و گرانش خاص تأثیر می گذارد.

کربنات کلسیم سفید صنعتی

عناوین سنگ کربنات کلسیم

سنگ آهک ، CaCO3 ، کربنات کلسیم زمین ، کربنات کلسیم منیزیم ، PCC ، GCC ، کلسیت ، سنگ آهک ، سنگ مرمر خرد شده ، سنگ آهک زمینی ، آهک ، آراگونیت ، گچ ، مرمر ، مروارید ، سفید ، گچ شامپاین ، گچ فرانسوی ، آلبکارار ، نانوذرات کربنات کلسیم ، آئروماتور ، براق منیزیم کربنات کلسیم

پودر سنگ مخصوص چسب پودری

کاربردهای صنعتی کربنات کلسیم

از کربنات کلسیم در صنایع و محصولات زیر استفاده می شود :
پر کننده پلاستیک ، لاستیک ، روکش ، جوهر ، چسب ، نرم کننده خاک ، محصولات ساختمانی ، شار سرامیک ، پرکننده آسفالت ، فرآوری شیمیایی ، مواد تشکیل دهنده شیشه ، تصفیه آب ، گرانول های سموم دفع آفات ، روکش الکترود جوشکاری ، ترموستات ، رنگ ، روکش ها ، درزگیرها ، دارویی ، خمیردندان و مواد افزودنی غذایی
این پودر معدنی کاربردهای زیادی دارد: به عنوان یک شار در تولید فولاد و پردازش فلزات غیر آهنی.
در آجر ، ملات و بتون برای ساخت و ساز؛ به عنوان ماده اولیه در شیشه؛ در ساخت جاده ها و سدها؛ در ساخت کاغذ ، صنعت رنگ ، موکت و سایر روکش های کف؛ و در تصفیه آب ، زباله های صنعتی ، گازها و زباله های خانگی.
همچنین از این ماده برای کاهش اسیدیته خاک در کشاورزی ، جذب آب و افزودن کلسیم در محصولات غذایی و استخراج قند استفاده می شود. کربنات کلسیم یک ماده افزودنی همه کاره برای استفاده در طیف گسترده ای از برنامه های پلاستیکی و الاستومری است.
شکل کریستالی منظم و کنترل شده آن و اندازه ذرات بسیار ظریف آن به همراه پوشش سطح آبگریز ، به نفع پردازش پلیمر و خصوصیات ساختاری ترکیب می شود.

کارخانه تولید کربنات کلسیم

بزرگترین مرکز صنعتی مکانیزه با بیش از ده خط تولید مجزای انواع پودر های معدنی میکرونیزه بخصوص پودر کربنات در مجموعه صنعتی آروشا در حال فعالیت تولید می باشد. محصولات برند آروشا در حال حاضر علاوه بر مصرف داخلی به بسیاری از کشورهای جهان نیز صادر می گردد. شما می توانید از طریق این سایت و ارتباط با مدیران فروش مجموعه بهترین پودر میکرونیزه با کیفیت درجه ممتاز را ثبت سفارش نمایید. ارسال بار به سراسر کشور امکان پذیر می باشد.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.9 / 5. تعداد موافقین : 35

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

جدیدترین اخبار سایت

آروشا پودر ، نخستین در فرآورده های معدنی میکرونیزه