کربنات کلسیم ساختمانی: انتخابی پایدار با تضمین کیفیت آروشا پودر

کربنات کلسیم ساختمانی در بخش‌ های متعدد ساخت و ساز نقش پررنگی برعهده دارد؛ این ترکیبات هیدراتاسیون ماتریس سیمان را سرعت بخشیده و دوام این مصالح ساختمانی را از طریق نفوذ پذیری بهتر چندین برابر می نمایند.

کربنات کلسیم ساختمانی

انواع کربنات کلسیم ساختمانی

انواع کربنات کلسیم ساختمانی بر اساس نوع مصرف در گروه های متفاوت معرفی می گردند، به عنوان مثال این تولیدات در نمونه های پودر کربنات کلسیم بتن، پودر کربنات کلسیم سیمان، پودر کربنات کلسیم سنگ مصنوعی و غیره شناخته شده هستند.

پودر کربنات کلسیم بتن یکی از باکیفیت ترین فرآورده های معدنی می باشد که موجب بازیافت مقادیر زیادی از این تولیدات به طبیعت می شود و به عبارتی استفاده از این فرآورده های معدنی در تولید بتن باعث بازیافت ضایعات شده و یک مزیت بزرگ برای محیط زیست محسوب می گردد؛  بتن بر پایه کربنات های کلسیم جایگزین بتن های معمولی نمی شوند زیرا به اندازه آنها قوی نیستند اما باز هم مزیت های زیادی از این نوع بت ها به ثبت رسیده است.

صادرات کربنات کلسیم مش ۸۰۰
>>

مهم‌ترین نکته‌ ای که باید در بحث خرید کربنات کلسیم مخصوص بتن به  آن توجه شود درجه خلوص بالای این فرآورده‌ ها است زیرا در صورتی که خلوص کربنات کلسیم پایین باشد و یا کربنات کلسیم از میزان مناسبی برخوردار نباشد، بر روی کیفیت بتن ها تاثیرات منفی ایجاد می گردد.

آنالیز فیزیکی کربنات کلسیم 325 مش

Element Measure
appearance white micronized powder
whiteness 95.5%
moisture 0.2%
specific gravity 2.7
ph value 9
oil absorption 18

دلیل استفاده کربنات کلسیم در ساخت و ساز

دلیل استفاده از کربنات کلسیم در ساخت مصالح ساختمانی همچون بتن، در افزایش استحکام و تراکم آنها دیده می شود، کارایی بهتر و ظاهر بهبود یافته مهمترین مزیت های اضافه کردن این تولیدات به مواد اولیه بتن می باشد، این فرآورده های معدنی در قیاس با ذرات سیمان اندازه ریزتری داشته و می ‌توانند جایگزین این ترکیبات در تولید بتن باشند.

از دیگر دلایل استفاده از فرآورده های معدنی کربنات کلسیم در تولید مصالح ساختمانی می توان کاهش هزینه های تولید را نام برد، این ترکیبات دارای حداقل قیمت بوده و به عنوان پرکننده موثر به بهره‌ برداری می‌ رسند.

فروش کربنات کلسیم ساختمانی

فروش عمده کربنات کلسیم ساختمانی مسلما توسط واحد های تولیدکننده در داخل و خارج از کشور انجام می شود؛ قیمت فروش این تولیدات به نام برند و شرکت تولیدکننده و از آن طرف مشخصات فنی این تولیدات وابسته می‌ باشد و بدیهی است که هرچقدر درجه خلوص و مشخصات فیزیکی و شیمیایی تولیدات بهتر باشد، قیمت این محصولات بیشتر خواهد بود.

همچنین فروش این تولیدات توسط برند های داخلی می ‌تواند برای تمامی مصرف کنندگان به صرفه تر باشد چون در این شرایط عوارض گمرکی و تاثیرات نرخ ارز حذف شده و تولیدآت با همان قیمت های واقعی ارائه می گردند.

آیا این مطلب سایت ما را می پسندید؟

از 1 تا 5 امتیاز دهید.

میانگین امتیاز: 4.9 / 5. تعداد رای: 50

منتظر دریافت نظر شما هستیم.

جدیدترین اخبار سایت