کربنات کلسیم برای بهبود ویژگی‌های لاستیک: تجربه اقتصادی و جذاب با آروشا پودر

مسیر : صفحه اصلی / کربنات کلسیم / کربنات کلسیم برای بهبود ویژگی‌های لاستیک: تجربه اقتصادی و جذاب با آروشا پودر
4.9
(51)

کربنات کلسیم در لاستیک سازی به عنوان عامل توسعه دهنده و تخلیه کننده وظایف مهمی برعهده دارد و تولید کنندگان با به کارگیری بهترین پودر های میکرونیزه انتظار دارند محصولات با کیفیتی را به بازار های هدف ارائه نمایند.

کربنات کلسیم در لاستیک

کاربرد کربنات کلسیم ضایعاتی در لاستیک سازی

کاربرد کربنات کلسیم ضایعاتی در سال های اخیر با بررسی آزمایش ها و تحقیقاتی بر روی کیفیت انها چندین برابر شده است و نتایج به دست آمده در این زمینه نشان می ‌دهد که نمونه‌ های لاستیک تولید شده توسط پودر کربنات کلسیم با لاستیک های استانداردی که در کارخانه ها با برند های معتبر تولید می شوند یکسان است و همین پارامتر باعث شده که تولیدکنندگان برتر انواع لاستیک ها به بهره‌برداری از این ترکیبات تأکید داشته باشند تا هم از قیمت های مناسب آنها بهره‌مند شوند و هم از ایجاد مشکلات جدی برای محیط زیست جلوگیری نمایند.

قیمت بهترین کلسیم کربنات تهران
>>

همان طور که می دانیم فعالیت های انسانی بر روی زمین باعث ایجاد زباله های زیادی می ‌شود یکی از مهمترین کالا های تولید شده در اینجا ضایعات غنی از کلسیم است و در حال حاضر به کمک دی اکسید کربن، این ضایعات به پودر های میکرونیزه کربنات کلسیم تبدیل می شوند تا از آسیب های جدی به محیط زیست جلوگیری شود.

نوع بسته بندی کربنات کلسیم

عنوان جنس بسته بندی وزن(kg) توضیحات
کیسه ای متوسط AD-star 25 موجود
کیسه ای بزرگ AD-star 30 موجود
فله داخل جامبو پلی پروپیلن 1000-1500 موجود
فله 2000-25000 ناموجود

ساختار پودر کربنات کلسیم میکرونیزه

ساختار مولکولی پودر های کربنات کلسیم دقیقاً همانند نمونه های معمولی است و در واقع این محصولات در گروه کربنات های کلسیم معدنی دسته بندی می شوند چون از طریق فرایند های آزمایشگاهی و رسوب دی اکسید کربن و ضایعات کلسیم به دست می آید، به فرایند تولید کربنات کلسیم مصنوعی در کارخانه ها کربنآسیون گفته می شود، درجه خلوص تولیدات از این روش بسیار بالاست و این ترکیبات معمولاً کیفیت فوق العاده ای دارند.

تهیه و تولید کربنات کلسیم سفید

تهیه و تولید کربنات کلسیم  به هزینه‌ های بالای نیاز ندارد و همان طور که اشاره کردیم این ترکیبات از همان ضایعات کلسیمی که معمولاً کارخانه های فولاد و سیمان تولید می نمایند قابل فرآوری و عرضه می باشند، کربنات کلسیم تولید شده به این روش به عنوان پرکننده در بسیاری از صنایع قابلیت بهره برداری را دارد.

در حال حاضر فرآیند های تولید این محصولات بر اساس روش ‌های جدید با خلوص بالا از پودر سیمان های ضایعاتی هم توسعه یافته است و برای انجام این اقدام معمولاً دو فرایند اصلی قابل توجه هستند؛ استخراج کلسیم به شکل یون هایی از پودر های سیمان زائد و در مرحله بعد رسوب کربنات کلسیم از محلول های ایجاد شده.

بر مبنای این دو روش محصولاتی تولید می شوند که دارای کیفیت فوق العاده بالایی بوده و امکان استفاده از آنها در صنایع مختلف نیز وجود دارد، با توجه به موارد گفته شده به تهیه و تولید این محصولات در سال ‌های اخیر توجه زیادی شده است و شرکت آروشا، همانند دیگر تولیدکنندگان تولید و عرضه این محصولات را در دستور کار خود دارد.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.9 / 5. تعداد موافقین : 51

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

جدیدترین اخبار سایت

آروشا پودر ، نخستین در فرآورده های معدنی میکرونیزه