کربنات کلسیم در بتن و تجربه کیفیتی برتر با آروشا پودر

کربنات کلسیم در بتن نقش پررنگی را برعهده دارد و به عنوان بهترین ترکیب پایه و مکملی برای انواع سیمان در این صنعت مهم به بهره برداری می رسد، مهمترین مزیت استفاده از این تولیدات افزایش مقاومت فشاری سیمان و بتن می باشد.

کربنات کلسیم در بتن

کربنات کلسیم در مصالح ساختمانی و ساخت و ساز

کربنات کلسیم در صنعت راه و ساختمان سازی از گذشته تاکنون نقش حیاتی بر عهده داشته است، به عنوان مثال سنگ هایی همچون مرمر و توفا که دارای بیشترین میزان کربنات کلسیم هستند به عنوان سنگ های طبیعی برتر در نمای ساختمان ها به کار گرفته می شوند، همچنین این تولیدات به صورت پودر های میکرونیزه شده برای ساخت ملات های سیمان و چسباندن آجر، بلوک های بتنی، سنگ و کاشی ها به کار گرفته می شوند.

آنالیز شیمیایی کربنات کلسیم

Element (%)Measure
caco3 99
fe2o3 0.008
mgo 0.75
loi 43.2
insoluble HCL 0.10

مهمترین دلیل استفاده از کربنات کلسیم در تولید بتن

مهمترین دلیل استفاده از پودر کربنات کلسیم در صنعت بتن در حال حاضر تسریع نرخ آبگیری سیمان اعلام شده است و به کمک این فرآورده های معدنی ضریب مقاومت سایشی بتن ها افزایش می یابد و باعث می ‌شود که بتن های تولید شده در برابر عوامل جوی مقاومت بیشتری داشته باشند.

همچنین با مصرف این فراورده هزینه‌ های تولید بتن ها کنترل شده و با قیمت های مناسب خروجی می دهند، دلیل دیگر استفاده از این فرآورده های معدنی در صنعت بتن ایجاد حفره های با قطر های کمتر از ۵۰ نانومتر می باشد چون وجود این حفره ها در عملکرد بهتر بتن ها تایید شده است.

دلایل بسیار بیشتری برای استفاده از این فرآورده ها وجود دارد و در حال حاضر تولید بتن های رنگی نیز بر مبنای این فرآورده های معدنی امکان پذیر شده است و به دلیل بهبود رنگ سطح بتن ها برای کاربرد های معماری جدید تر از کربنات کلسیم بهره برداری می شود.

فروش کربنات کلسیم مخصوص بتن

فروش کربنات کلسیم مخصوص بتن توسط کارخانه های داخلی و خارجی انجام می پذیرد؛ قیمت فروش این تولیدات بر اساس میزان خلوص آنها محاسبه می گردد، البته نوسانات بازار و برند های تولید کننده نیز بر قیمت نهایی تاثیر دارند؛ در هر صورت قیمت فروش کربنات کلسیم برای به کارگیری آنها در این صنعت بسیار مناسب است و بهره برداری از آن ‌ها باعث کاهش بهای تمام شده محصولات تولید شده می شود؛ برای به دست آوردن اطلاعات بیشتر از قیمت روز کربنات کلسیم با مشاورین شرکت آروشا ارتباط بگیرید.

آیا این مطلب سایت ما را می پسندید؟

از 1 تا 5 امتیاز دهید.

میانگین امتیاز: 4.9 / 5. تعداد رای: 50

منتظر دریافت نظر شما هستیم.

جدیدترین اخبار سایت