کربنات کلسیم ایرانی: بهترین انتخاب در تولید صنعتی

کربنات کلسیم ایرانی یکی از شناخته شده ترین و مفیدترین ترکیبات معدنی برای صنعتگران در حوزه های تولیدی مختلف است؛ تقسیم بندی کربنات کلسیم به صورت کلی در دو گروه کربنات کلسیم صنعتی و کربنات کلسیم معدنی یکی از رایج ترین تقسیم بندی ها برای این محصولات می باشد.

کربنات کلسیم ایرانی

تولید و فروش بهترین کربنات کلسیم در ایران

شاید بتوان دلیل اصلی تولید و فروش عمده بهترین کربنات کلسیم در ایران را دسترسی به ذخایر طبیعی و معدنی برای استخراج سنگ های معدنی کربنات کلسیم دانست و در حال حاضر با در نظر گرفتن این پارامتر شرکت ها و کارخانه های بی شماری به عنوان تولید کننده و فروشنده در حال فعالیت هستند که محصولاتی را متناسب با نیاز صنعتگران به بازار های هدف ارائه می‌ نمایند.

کربنات کلسیم همان طور که اشاره شد در دسته بندی های متفاوتی معرفی می‌ گردد ،اما دسته بندی رایج و مشخص شده برای اکثر صنعتگران نمونه‌ های کربنات کلسیم صنعتی و کربنات کلسیم معدنی می باشد که از نظر مشخصات فنی و شیمیایی و همچنین روش های تولید با یک دیگر کاملاً متفاوت می باشند.

قیمت بهترین کربنات کلسیم نکا
>>

نوع بسته بندی کربنات کلسیم

عنوان جنس بسته بندی وزن(kg) توضیحات
کیسه ای متوسط AD-star 25 موجود
کیسه ای بزرگ AD-star 30 موجود
فله داخل جامبو پلی پروپیلن 1000-1500 موجود
فله 2000-25000 ناموجود

موارد مصرف کربنات کلسیم

موارد مصرف کربنات کلسیم بر اساس نوع فرآوری های که برای این محصولات انجام می پذیرد، مشخص می شود؛ ولی به صورت کلی این ترکیبات با ویژگی های خاص و به خصوص خود در صنایع تولید کفپوش، تولید رنگ، تولید جوهر، تولید لاستیک، تولید لوازم آرایشی، تولید چسب به عنوان بهترین پرکننده و بهترین پوشش دهنده به بهره‌برداری می‌ رسند؛ این ترکیبات به دلیل ارزان بودن نیز دارای کاربرد های بی شماری هستند و انتظار می‌ رود که با پیشرفت علم و تکنولوژی و پیشرفت هایی که در تولید این محصولات ایجاد می گردد کاربرد های آنها روز به روز بیشتر شود.

خرید کربنات کلسیم میکرونیزه

خرید کربنات کلسیم میکرونیزه با توجه به نیاز صنایع صورت می‌ گیرد، صنایعی که نیاز به این ترکیبات معدنی دارند به کیفیت، درجه خلوص و سفیدی آن توجه می نمایند و در واقع در صورت حساس بودن حوزه های کاری خود بهتر است در این زمینه کربنات کلسیم رسوبی را انتخاب کنند که در مقابل نمونه های معدنی کیفیت بالاتر و مشخص شده‌ ای دارد.

البته این نکته هم قابل توجه می باشد که کربنات کلسیم رسوبی در مقایسه با نمونه های معدنی قیمت بالاتری دارد، در هر صورت محموعه صنعتی اروشا پودر ارائه کننده انواع کربنات کلسیم در بهترین قیمت ها و کیفیت ها می باشد و شما مشتریان گرامی می توانید در ارتباط با مشاورین شرکت، ثبت سفارشات خود را انجام دهید.

آیا این مطلب سایت ما را می پسندید؟

از 1 تا 5 امتیاز دهید.

میانگین امتیاز: 4.9 / 5. تعداد رای: 50

منتظر دریافت نظر شما هستیم.

جدیدترین اخبار سایت