کارخانه کلسیم کربنات مقواسازی

کربنات کلسیم که از آن به عنوان مکمل کلسیم یا آنتی اسید نیز استفاده می‌شود، ماده‌ای صنعتی و شیمیایی است که در بین اغلب افراد به  سنگ آهک معروف می‌باشد. این محصول در آب نامحلول بوده و به طور معمول به صورت بلورهای پودری، بی بو، سفید یا بی رنگ ظاهر می‌شود. از آسیاب کردن سنگ کربنات کلسیم ، می توان به پودر کربنات کلسیم با ظرافت های مورد نظر دست یافت. استفاده از این پودر در صنایع مختلف لاستیک و پلاستیک، رنگ و جوهر و … بسیار رایج است. با این حال، یکی از مهم ترین کاربردهای پودر کربنات کلسیم، استفاده در صنعت کاغذ و مقوا می‌باشد. کارخانه کلسیم کربنات مقواسازی از جمله مراکز تولیدی است که نقش مهمی در تامین نیاز بازار به کربنات کلسیم ویژه صنعت کاغذ و مقواسازی ایفا می‌کند.

کارخانه کلسیم کربنات مقواسازی

تولید کنندگان کلسیم کربنات مقواسازی

با توجه به نقش مهم کربنات کلسیم در قوام و همگنی پالپ و خمیره مقوا، استفاده از این پودر در صنایع مقواسازی بسیار پرکاربرد می‌باشد و به همین دلیل، تولید کنندگان مختلفی در حوزه تولید کلسیم کربنات ویژه صنعت مقواسازی فعالیت دارند. در این میان، آنچه که بسیار حائز اهمیت است، خرید این پودر صنعتی از بهترین تولید کنندگان کلسیم کربنات مقواسازی می‌باشد.

شرکت تولید بهترین کربنات کلسیم مقوا

مجموعه آروشا پودر با توزیع محصولات شرکت تولید بهترین کربنات کلسیم کارتن و مقوا ، این اطمینان را به مشتریان خود داده است که محصولات این مجموعه به دلیل برخوردار از جدیدترین استانداردهای کیفی لازم از ویژگی‌های زیر برخوردار می‌باشد:

  • قوام و همگنی پالپ را افزایش می‌دهد؛
  • خواص چاپ و جذب جوهر کاغذ را بهبود می‌بخشد؛
  • ساختار خمیر و کاغذ را با پر کردن فضاهای داخل آن تقویت می‌کند؛
  • ویژگی تخلیه آب را که در طول فرآیند تولید ضروری است، بهبود می‌بخشد؛
  • انرژی مورد نیاز برای خشک کردن کاغذ را کاهش می دهد( زیرا کربنات کلسیم فضای داخل کاغذ و مقوا را پر کرده و بنابراین آب کمتری در خود نگه می‌دارد)

 

کارخانه تولید کلسیم کربنات سفید مش 2500
>>

فروش مستقیم سفیدترین کربنات کلسیم

در نهایت لازم به یادآوری است که مجموعه آروشا پودر با فروش مستقیم سفیدتری کلسیم کربنات مقواسازی ، این اطمینان را به مشتریان صنعتی خود داده است که پودرهای این مجموعه نقش مهمی در کیفیت نهایی مقوا و محصول نهایی آن‌ها ایفا کرده و تنها با یکبار خرید از این مجموعه، به یکی از مشتریان دائم و همیشگی آروشا پودر تبدیل خواهند شد. بنابراین، توصیه می‌کنیم با اطمینانی کامل از  کیفیت محصول، نسبت به خرید آنلاین خود از این مجموعه اقدام نمایید.

همچنین در صورت مواجه شدن با هر نوع سوالی در طی فرایند خرید، بخش پشتیبانی به صورت 24 ساعته در خدمت شما عزیزان می‌باشد.

 

آیا این مطلب سایت ما را می پسندید؟

از 1 تا 5 امتیاز دهید.

میانگین امتیاز: / 5. تعداد رای:

منتظر دریافت نظر شما هستیم.

As you found this post useful…

Follow us on social media!

جدیدترین اخبار سایت