حضور ارزشمندتان در روز جمعه ۲ مهر سال ۱۴۰۰ به پایگاه اطلاع رسانی مارونق بخشید.
سرخط خبرها

کارخانه پودر کلسیم کربنات رشت

کارخانه پودر کلسیم کربنات رشت گروه صنعتی آروشا کارخانه تولید پودر کلسیم کربنات رشت را احداث نموده است تا مصرف کنندگان و متقاضیان این ماده معدنی بتوانند بدون واسطه و با اطمینان خاطر از کیفیت محصولات، مایحتاج مورد نیاز خود را تامین نمایند. بدین ترتیب، هم قیمت تمام شده کلسیم برای مصرف کننده مقرون بصرفه خواهد بود و هم محصول مرغوب و اصل بدست خواهند آورد. همانطور که می دانید سنگ کربنات کلسیم به وفور بر روی زمین وجود دارد و بهمین علت، قیمت بالایی را شامل نمی شود. اما با وجود برخی سودجویان این کالا با قیمت های گوناگونی عرضه می شود. البته علل بسیاری در تعیین نرخ فروش کلسیم موثر می باشد. عواملی همچون: کیفیت، درصد خالصی کلسیم، بسته بندی و برخی موارد دیگر که هر کدام نقشی بارز در شکل گیری قیمت کربنات کلسیم دارند.

کارخانه کلسیم رشت

مرکز توزیع بهترین کربنات کلسیم رشت

بطور کل کلسیم در اقصی نقاط کشور ما یافت می شود اما برخی از این معادن، دارای سنگ های خالص و مرغوبی هستند. همینطور برخی دیگر از خلوص پایینتری تشکیل شده اند و در برخی دیگر نیز از هر دو کیفیت برخوردار می باشد. حال کارخانجات تولید پودر کلسیم کربنات رشت می بایست برای ساخت پودر های درجه یک، از معادنی که کیفیت بالایی دارند، سنگ کلسیم را استخراج نموده و در کارخانه بواسطه فرایند های سایش و خردایش و کوبش، تولیدات خود را به انجام برسانند تا محصولی عالی و ممتاز عرضه نمایند. بهمین دلیل مجموعه صنعتی آروشا مواد اولیه مورد نیاز را از معادن نامی و معروف تهیه می نماید تا در نهایت بتواند رضایت مشتریان را جلب نماید.

شرکت آروشا، توزیع کننده بهترین کلسیم کربنات در رشت، با اقدامی دیگر در زمینه کاهش قیمت فروش پودر کلسیم، به عرضه مستقیم تولیدات پرداخته و بدین ترتیب، واسطه میان تولید کننده و مصرف کننده را نیز کنار گذاشته است. این عمل منجر به ارزانتر شدن نرخ فروش شده و از سوی دیگر، کیفیت محصولات دست نخورده باقی می ماند. این در حالیست که گاها دیده شده برخی فروشندگان و دلالان با ترکیب محصولات مرغوب و نامرغوب با یکدیگر، کلسیم کربنات غیر اصل و بی کیفیت به مشتریان ارایه می دهند.

بنابراین خریدار پس از استفاده از مواد تهیه شده نامرغوب در روند تولیدات حوزه صنعتی خود، نتایج نامطلوبی بدست می آورد که برخی مواقع خسارات فراوانی را بهمراه خواهد داشت. کلسیم در حالت عادی از استحکام مناسبی برخوردار بوده و در صنایع مختلف، نقش بارزی ایفا می نماید. بهمین جهت بهره گیری از کلسیم غیر اصل در این صنایع، نتایج بالعکس و زیان باری را در پی خواهد داشت.

پودر کلسیم کربنات

مرکز مجاز فروش پودر کلسیم کربنات رشت

بنابر توضیحات مذکور، بی سبب نیست که غالب تولید کنندگان و متقاضیان، بمنظور تامین مواد مورد نیاز خود، به مراکز مجاز و معتبر فروش پودر کلسیم کربنات رشت مراجعه می نمایند. بدین ترتیب از پرداخت هزینه های اضافی جلوگیری نموده و از سوی دیگر، با خاطری آسوده مواد معدنی مورد نظر را خریداری کرده و در خط تولید کارخانه خود از آن بهره می برند.

Call Now Buttonتماس با دفتر فروش