کارخانه تولید کربنات کلسیم جهت مصرف در صنعت رنگ

کارخانه تولید کربنات کلسیم جهت مصرف در صنعت رنگ توسط مجموعه صنعتی آروشا احداث و مورد بهره برداری قرار گرفت . واحدهای تولید رنگ و صنایع وابسته می توانند پودر کربنات کلسیم مخصوص این صنعت را از مجموعه ما خریداری نمایند. بهترین پودر کربنات کلسیم مخصوص صنعت رنگ را که به صورت ویژه برای صادرات تولید می شود را از ما بخواهید.

کارخانه تولید کربنات کلسیم جهت مصرف در صنعت رنگ

مشخصات بهترین کربنات کلسیم

سنگ های کربنات کلسیم به صورت طبیعی در مناطق مختلفی از جهان وجود دارند و می توان آنها را به راحتی از معادن استخراج کرد.  برای تهیه بهترین کربنات کلسیم با بالاترین درجه کیفی ابتدا لازم است که از نحوه تولید این سنگها در معادن اطلاعاتی به دست آورده شود چرا که با وجود معادن زیاد درجه کیفی محصولات با یک دیگر کاملا متفاوت است و شرکت های تولید کننده با تمرکز بر روی انتخاب بهترین معادن به راحتی می توانند تولید محصولاتی را با قیمت های کنترل شده به انجام برسانند. در برخی از معادن کربنات کلسیم خالص و با کیفیت وجود دارد و در بسیاری از آنها کربنات کلسیم با کیفیت پایین نیز یافت می ‌شود. البته تعداد بسیاری از معادن شامل هر دو نمونه محصول هستند و رگه های خالص و رگه‌ هایی همراه با ناخالص  از آنها قابل استخراج می باشد.  بنابراین در اولین اقدام باید کارخانه تولید کننده این اطمینان را به خریداران بدهد که مواد اولیه خود را از معادن مرغوب و ممتاز استخراج نموده است. البته می ‌توان گفت پودر کربنات کلسیم علاوه بر استخراج سنگهای معدنی کربنات کلسیم در روش های آزمایشگاهی هم تولید می گردند. در روش استخراج سنگهای کربنات کلسیم از معدن پودر میکرونیزه کربنات کلسیم تولید شده با نام تجاری کربنات کلسیم معدنی معرفی می گردد و بعد از استخراج سنگهای معدنی کربنات کلسیم و انتقال آنها به کارخانه و انجام فرآیندهای  سایش و خردایش، پودر های میکرونیزه کربنات کلسیم  تولید می گردند.

مرکز فروش مستقیم پودر کربنات کلسیم پوشش دار
>>

خرید بهترین کربنات کلسیم

خرید بهترین کربنات کلسیم مستلزم تکمیل اطلاعات متقاضیان این محصولات از نام برند و شرکت های تولید کننده این محصولات در داخل و خارج از کشور می باشد چرا که در حال حاضر تعداد بی شماری کارخانه های تولیدکننده در ایران و در دیگر کشور ها تولید این محصولات را انجام می ‌دهند و در زمینه عرضه آنها در بازار رقابت بسیار شدیدی وجود دارد. در زمان خرید بهترین کربنات کلسیم، توجه به رنگ این محصولات و همچنین همگن بودن ساختار تولیدی آنها از اهمیت بسیار زیادی برخوردار می باشد. بر اساس نظر تولیدکنندگان برتر بهترین پودر کربنات کلسیم باید دارای رنگ سفید قابل توجهی باشد چرا که در برخی از صنایع به واسطه همین ویژگی از این پودرهای میکرونیزه استفاده می شود.  بعد از رنگ، همگن بودن اندازه ذرات این پودر های میکرونیزه از اهمیت زیادی برخوردار می‌باشد چرا که هر چقدر همگن بودن این پودر های میکرونیزه بیشتر باشد مسلماً محصولات با کیفیت بالاتر بوده و قیمت فروش بیشتری را به خود اختصاص می‌ دهند.  برای خرید بهترین کربنات کلسیم پیشنهاد ما در این محتوا مراجعه به مجموعه‌ آروشا پودر است که در حال حاضر جزو بهترین شرکت های تولید کننده و عرضه کننده در این زمینه می باشد.

کارخانه تولید کربنات کلسیم جهت مصرف در صنعت رنگ

مواد لازم برای تولید انواع رنگ

رنگدانه ، رزین ، حلال ، پرکننده ، مواد افزودنی

رنگ دانه ها در رنگ سازی جهت رنگی نمودن محصول نهایی به کار می رود ، رنگ دانه ها در دو نوع معدنی و شیمیایی در بازار وجود دارند .

به عبارت دیگر رنگدانه ها به دو بخش زیر تقسیم می شوند :

فروش کربنات کلسیم کاشان
>>

الف)Prim Pigments
شامل رنگدانه هایی از قبیل دی اکسید تیتانیوم (طیف رنگ سفید)، اکسید سبز کروم، اکسید آهن زرد و قرمز ( اکسید آهن قرمز توسط کارخانجات آروشا تولید می گردد.)

ب) Pigments Extender
شامل کلسیم (کربنات کلسیم مخصوص آروشا)، تالک (منیزیم سیلیکات)، میکا، باریت (باریم سولفات) و ….

پرکننده کربنات کلسیم آروشا

در صنعت  رنگ سازی و تولید رنگ از انواع پرکننده ها از قبیل کربنات کلسیم، تالک، کائولین، میکا و باریت و …  استفاده می شود. مزیت استفاده از کربنات کلسیم مخصوص آروشا برای صنعت رنگ :

  • کاهش قیمت تمام شده ساخت رنگ
  • ایجاد خواصی همچون ضداسیدی نمودن
  • خمیری شدن و جاذب رطوبت شدن رنگ
  • سهولت قلم خوری
  • مقاومت در برابر کپک ، قارچ ، و باکتری
  • مقاومت در برابر خراش
  • خشک شدن و مقاومت خمشی
  • بهبود و ارتقای یکدست شدگی اعمال رنگ بر روی سطح

کارخانه تولید کربنات کلسیم جهت مصرف در صنعت رنگ

افتخار کارخانجات کربنات کلسیم آروشا همکاری با واحدهای بزرگ و صنعتی تولید رنگ در زمینه تامین پرکننده مورد نیاز آنها می باشد.
جهت سفارش و خرید انواع کربنات کلسیم مورد نیاز، بامشاوران فروش گروه صنعتی آروشا تماس حاصل فرمائید .

آیا این مطلب سایت ما را می پسندید؟

از 1 تا 5 امتیاز دهید.

میانگین امتیاز: / 5. تعداد رای:

منتظر دریافت نظر شما هستیم.

جدیدترین اخبار سایت