کارخانه آهک صنعتی و هیدراته لرستان: تولید با کیفیت و استاندارد

کارخانه آهک صنعتی و هیدراته لرستان مجهز به تکنولوژی های برتر و پیشرفته است و با ظرفیت معادل ۲۲۰ تن در روز تولیدات را با حداقل قیمت به بازار ارائه می نماید؛ در این مجموعه تولید کننده خطوط مجزایی برای تولید انواع آهک کلوخه، آهک زنده و آهک هیدراته وجود دارد.

کارخانه آهک صنعتی و هیدراته لرستان

آهک صنعتی و هیدراته

آهنگ صنعتی به طیف وسیعی از محصولات اعم از انواع آهک کلوخه، آهک میکرونیزه، اهک زنده و غیره گفته می شود، در صورتی که آهک هیدراته یک ترکیب شناخته شده و فرآوری شده می باشد و این ترکیبات از جنبه های مختلف با یکدیگر تفاوت های زیادی دارند.

در حال حاضر آهک صنعتی به عنوان بهترین ترکیب در بین صنعتگران به بهره برداری می رسد، این تولیدات معمولاً در صنعت تولید سیمان، صنعت تولید بلوک های سبک، برای شفته ریزی جهت تثبیت خاک، برای تصفیه آب و فاضلاب، تنظیم ph و خنثی سازی اسیدها و به عنوان ماده ضدعفونی کننده در پرورش دام و طیور به بهره‌ برداری می‌ رسند.

آنالیز شیمیایی آهک زنده کلوخه

Measure Element Measure Element
% 1 > cao (inactive) min 90% cao (active)
% 0.5 > mgo % 6 > caco3
% 0.5 > al2o3 % 0.5 > sio2
% 0.5 > mno % 0.2 > k2o
% 6 > l.o.i % 0.3 > na2o
trace so3 % 0.5 > fe2o3

بهترین تولید کننده آهک هیدراته

بهترین تولید کننده آهک هیدراته باید تمرکز اصلی خود را در تامین دستگاه ها و تجهیزات به کارگیری در تولید این محصولات قرار دهد چون بر اساس بهره برداری از بهترین تکنولوژی ها تولید این محصولات تکمیل و با قیمت ها و کیفیت های مناسب قابل استفاده می باشد.

در حال حاضر نسبت به گذشته در تولید انواع آهک هیدراته تحولاتی ایجاد شده است و از دستگاه های هیدراتاسیون و کوره های آهک پزی صنعتی با بالاترین درجه کیفیت بهره برداری می گردد؛ در مرحله تولید آهک هیدراته فرایند ترکیب کردن آهک زنده با آب از اهمیت فوق العاده برخوردار می باشد و هر یک از تجهیزات به کار گرفته شده در تولید این محصولات این اقدام را به صورت متفاوتی به انجام می رسانند، به عنوان مثال در گذشته از فرایند های پاشش مستقیم اب بر روی آهک زنده استفاده می کردند که اصلاً استاندارد نبود، ولی در حال حاضر از طریق دستگاه‌ های هیدراتاسیون و ایجاد بخار آب جوش فرایند هیدراته کردن آهک را تکمیل می‌ کنند و در این شرایط، اهک تولید شده کیفیت فوق العاده بالاتری نسبت به نمونه های قبل دارد.

قیمت آهک

قیمت آهک متاثر از نوع بسته بندی و روش های حمل و نقل این محصولات است چون این ترکیبات به خودی خود قیمت چندانی ندارند، ولی بسته بندی نامناسب و استفاده نکردن از حداکثر ظرفیت ماشین های بارگیری عواملی هستند که افزایش قیمت را برای این تولیدات فراهم می آورند.

در حال حاضر آروشا پودر با دانستن این موضوع به انتخاب بهترین نوع بسته بندی و متناسب ترین روش حمل و نقل می پردازد و هر یک از شما مشتریان گرامی کافی است با مشاوران مرکز فروش اهک قم ارتباط برقرار کرده و حجم خرید خود را مشخص نمایید تا بقیه مراحل به خوبی انجام پذیرد.

آیا این مطلب سایت ما را می پسندید؟

از 1 تا 5 امتیاز دهید.

میانگین امتیاز: 4.9 / 5. تعداد رای: 50

منتظر دریافت نظر شما هستیم.

جدیدترین اخبار سایت