کاربرد کربنات کلسیم: بهره‌وری بیشتر با کیفیت بهتر

کاربرد کربنات کلسیم به واسطه مهمترین ویژگی های این محصولات یعنی درجه خلوص بالا و یکنواخت بودن بافت آن‌ ها دیده می‌ شود؛ در حال حاضر از دستگاه های به روز و پیشرفته آسیابی در تولید این محصولات استفاده می‌ شود و عملکرد این دستگاه ها در کیفیت پودر کربنات کلسیم تولید شده نقش بسزایی را ایفا می نماید.

آنالیز فیزیکی کربنات کلسیم 600 مش

Element Measure
appearance white micronized powder
whiteness 95.5%
moisture 0.2%
specific gravity 2.7
ph value 9
oil absorption 24

مهمترین کاربرد کربنات کلسیم در صنعت

موارد مصرف کربنات کلسیم در صنایع مختلف بسیار گسترده می باشد و شاید بتوان مهمترین کاربرد این محصولات را در تولید انواع رنگ ها و پوشش های صنعتی، تولید انواع محصولات آرایشی و بهداشتی دانست.

در حال حاضر سفیدی و روشنایی زیاد پودر های میکرونیزه کربنات کلسیم، آنها را گزینه ایده آلی برای تولید انواع محصولات آرایشی و بهداشتی تبدیل کرده است و از این تولیدات در ریزترین اندازه ذرات برای تهیه انواع خمیر دندان ها و پودر های آرایشی استفاده می شود.

این محصولات به دلیل همین رنگ سفید و پوشش دهی مناسب در صنعت تولید انواع رنگ و پوشش های صنعتی هم به بهره‌ برداری می‌ رسند و به عنوان یک پرکننده می‌ تواند عملکرد بسیار خوبی در افزایش کیفیت محصولات نهایی داشته باشند.

کاربرد کربنات کلسیم

قیمت فروش کربنات کلسیم

قیمت پودر کربنات کلسیم یک پارامتر بسیار متاثر از مشخصات فیزیکی و شیمیایی این محصولات می باشد، به عنوان مثال میزان سفیدی و روشنایی این ترکیبات و در کنار آن میزان درجه خلوص آن ها جزو مواردی هستند که به صورت مستقیم قیمت این محصولات را تعیین می نمایند و بر اساس استاندارد های تعریف شده در این میان هر چقدر درجه خلوص پودر های میکرونیزه کربنات کلسیم بیشتر، سفیدی و روشنایی آنها بیشتر باشد کیفیت بیشتری داشته و قیمت بالاتری را نیز به خود اختصاص می‌ دهند.

البته علاوه بر مشخصات فنی خرید بسته بندی یا فله، برند تولیدکننده، خرید با واسطه و بدون واسطه و همچنین نوسانات قیمت ارز در بازار و میزان عرضه و تقاضا به نوعی در تعیین قیمت این محصولات تاثیرات خود را ایجاد می نمایند.

شرکت تولید کربنات کلسیم

شرکت تولید کربنات کلسیم آروشا پودر، به عنوان صادر کننده و تامین کننده پیشروی کربنات کلسیم در داخل کشور فعالیت های مثبت و قابل توجهی را به انجام می رساند، مجموعه صنعتی آروشا پودر در اولین مرحله معادن بکز و اختصاصی در اختیار دارد که می‌ تواند انواع کربنات کلسیم خوراکی، غذایی و صنعتی را ارائه نماید.

در این مجموعه تولید کننده ظرفیت تحویل سریع و عرضه پایدار این تولیدات مورد توجه قرار گرفته و نیازهای بسته بندی مختلف مشتریان هم قابل توجه می باشد، در عین حال پودر کربنات کلسیم با کیفیتی که در این مجموعه تولید می گردد، قیمت های رقابتی داشته و با حداقل قیمت نسبت به دیگر شرکت‌ ها به مشتریان عزیز ارائه می شود.

آیا این مطلب سایت ما را می پسندید؟

از 1 تا 5 امتیاز دهید.

میانگین امتیاز: 4.9 / 5. تعداد رای: 40

منتظر دریافت نظر شما هستیم.

جدیدترین اخبار سایت