پودر سنگ مخصوص چسب پودری

مسیر : صفحه اصلی / پودر سنگ / پودر سنگ مخصوص چسب پودری
4.8
(52)

همانطور که اطلاع دارید پودر سنگ مخصوص چسب پودری بعنوان یک پرکننده در انواع چسب های پودری مورد استفاده قرار می گیرد . مجموعه کارخانجات آروشا بعنوان برند برتر تولید پودر سنگ مخصوص چسب پودری ، تامین نیاز عمده بازار ایران و کشورهای همسایه به این نوع پودر سنگ را بر عهده دارد.

پودر سنگ مخصوص چسب پودری

مزایای استفاده از پودر سنگ کربنات کلسیم در تولید چسب

همان طور که مستحضر هستید در تولید انواع چسب ها از ترکیبات معدنی به عنوان بهترین افزودنی ها استفاده می شود و در این میان کربنات کلسیم یک انتخاب ایده‌آل است که می‌ تواند در این افزایش ویژگی‌ های محصول و کاهش قیمت تمام شده تولیدات نهایی کمک نماید.

مهمترین مزیت های استفاده از پودر سنگ کربنات کلسیم در تولید انواع چسب موارد زیر گزارش شده است: همان طور که اشاره شده کاهش بهای تمام شده چسب ها و درزگیر ها مهمترین امتیاز در این زمینه می باشد؛ استفاده از کربنات کلسیم باعث می گردد که بهای تمام شده و هزینه تولید این محصولات به طرز شگفت انگیزی کاهش یابد چرا که کربنات کلسیم آسیاب شده جزو کم‌هزینه‌ ترین پرکننده های موجود در بازار می باشد.

فروش پودر سنگ مخصوص تولید موزائیک
>>

افزایش کیفیت محصولات مزیت دیگر به کارگیری این ترکیبات می باشد چرا که کربنات کلسیم در فرمول چسب ها نفوذ کرده و باعث می‌ شوند که خاصیت ضد انقباض و پایداری خوبی در تولیدات نهایی ایجاد گردد؛ همچنین این ترکیبات پایداری حرارتی عالی داشته و همین ویژگی را به چسب های تولید شده منتقل می نمایند.

کربنات کلسیم رسوب شده به عنوان یک اصلاح کننده رئولوژی در تولید انواع چسب ها کاربرد دارد و به کارگیری این ترکیبات به واسطه پخش آسان و ویسکوزیته مناسب، طراحی فرمول های جدید برای تولید انواع چسب ها را به طور قابل ملاحظه‌ ای ساده می نمایند.

آنالیز فیزیکی کربنات کلسیم 400 مش

Element Measure
appearance white micronized powder
whiteness 95.5%
moisture 0.2%
specific gravity 2.7
ph value 9
oil absorption 22

چسب پودری چیست ؟

چسب پودری به منظور استفاده در کف یا چسباندن کاشی و سرامیک به سطوح مختلف مورد استفاده قرار می گیرد . چسب های پودری برای آماده شدن نیاز به مخلوط شدن با آب دارند . با توجه به فرمول ترکیبات چسب پودری ، پس از خشک شدن در برابر آب و نفوذ رطوبت کاملا مقاوم و مستحکم می باشد .
چسب های پودری جهت استفاده در سطوحی که با رطوبت دائم در تماس هستند ، مناسب می باشد . از جمله این سطوح می توان به دیواره و کف استخر ، سونا و جکوزی اشاره نمود . یکی از موادی که در ترکیب چسب به عنوان مقاوم کننده و همچنین پر کننده مورد استفاده قرار می گیرد پودر سنگ مخصوص آروشا می باشد .

پودر سنگ سفید برای تولید چسب

علاوه بر مزیت های گفته شده برای پودر سنگ کربنات کلسیم، پودر سنگ مخصوص آروشا دارای مزایای منحصر به فردتری جهت استفاده در چسب می باشد. این مزایا عبارتند از :

  • افزایش مقاومت چسب در مقابل رطوبت
  • افزایش مقاومت چسب در مقابل ترک خوردگی
  • فاقد هر گونه عناصر شیمیایی مضر برای ساختار چسب
  • خلوص بسیار بالا
  • کاهش هزینه های تولید چسب پودری بدلیل پر کنننده بودن آن
  • افزایش تحمل تلورانس دمائی ملات
  • ضد آب شدن چسب
  • افزایش قدرت چسبندگی پودر چسب

نحوه سفارش انواع پودر مخصوص تولید چسب

جهت سفارش پودر سنگ مورد نیاز خود با مشاوران فروش مجموعه کارخانجات آروشا تماس حاصل فرمائید . کیفیت و نرمی پودر سنگ تولید شده در کارخانجات آروشا تضمین افزایش کیفیت محصولات تولیدی مشتریان گرامی می باشد . بهترین پودرسنگ نرم و سفید مخصوص چسب را از مجموعه صنعتی آروشا بخواهید.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.8 / 5. تعداد موافقین : 52

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

جدیدترین اخبار سایت

آروشا پودر ، نخستین در فرآورده های معدنی میکرونیزه