پودر سنگ مخصوص اندودکاری

مسیر : صفحه اصلی / پودر سنگ / پودر سنگ مخصوص اندودکاری
4.9
(50)

اندودکاری یکی از روشهای رایج جهت پوشش دیوارهای داخلی و خارج از ساختمان می باشد . جهت اندودکاری سطوح خارجی ساختمان و سطوح داخلی که در معرض رطوبت قرار دارند (استخر ، سرویس بهداشتی و…) از پودر سنگ مخصوص اندودکاری استفاده می شود . تولید پودر سنگ مخصوص اندودکاری به صورت تخصصی در کارخانجات آروشا انجام می شود.

پودر سنگ مخصوص اندودکاری

پودر سنگ چیست؟

سنگ های معدنی به صورت پودری به دلیل سهولت در استفاده در سال های اخیر جایگاه فوق‌ العاده‌ ای را در بین صنعتگران برای خود باز کردند، این ترکیبات در واقع همان حالت پودر شده سنگ های معدنی با همان ویژگی‌ ها و مشخصات مثبت می باشند که به صورت نمره بندی شده و مش بندی شده ارائه می گردند؛ جالب است بدانید پودر سنگ های عرضه شده در بازار گاها به روش طبیعی هم بهره برداری می شوند که در این میان حتی در کارخانه ها هم عملیاتی بر روی آنها انجام نمی‌ پذیرد و بلافاصله بعد از برداشت از طبیعت، این محصولات در اختیار خریداران قرار می گیرد.

در حالت طبیعی سنگ های معدنی موجود در ذخایر بر اثر فشار بر روی هم حرکت کرده و سنگ های زیرین دچار فرسایش و خرد شدن می‌ شوند و این مرحله خردایش تا جایی ادامه می‌ یابد که سنگ های زیزین کاملاً به پودر های ریز تبدیل شود، نمونه و مثال قابل مشاهده این محصولات انواع شن و ماسه های هستند که در سواحل به چشم می خورند.

پودر سنگ مخصوص واش بتن
>>

در روش صنعتی، این ترکیبات بعد از استخراج از معادن وارد کارخانه ها شده و از آن حالت سنگی به حالت پودری تبدیل می گردند، در این میان دستگاه‌ های خردایش نظیر آسیاب های کوبشی یا سنگ شکن های قوی جهت کوبیدن سنگ‌ ها و صخره‌ ها بهره‌برداری می‌ شوند و در نهایت مش بندی و دانه بندی این محصولات به کمک دستگاه هایی به نام سپراتور به صورت دقیق و سنجیده شده انجام می پذیرد.

نوع بسته بندی پودرسنگ

عنوان جنس بسته بندی وزن(kg) توضیحات
کیسه ای متوسط AD-star 25 موجود
کیسه ای بزرگ AD-star 30 موجود
فله داخل جامبو پلی پروپیلن 1000-1500 موجود
فله 2000-25000 موجود

انواع اندودکاری

اندودکاری رایج در ساختمان سازی به دو بخش تقسیم می شود :

  • اندودکاری خارجی
  • اندودکاری داخلی

اندودکاری خارجی

هدف از اجرای اندود خارجی ساختمان جلوگیری از نفوذ رطوبت ، سرما ، گرما و حشرات به داخل ساختمان می باشد. مقاومت اندود خارجی در برابر تغییرات دما و اسیدهای موجود در هوا مورد توجه می باشد. لذا محدودیت استفاده از همه مصالح در اندود خارجی اجتناب ناپذیر است . اندود خارجی در برخی مواقع نقش نمای ساختمان را ایفا می نماید لذا باید دارای زیبایی بصری نیز باشد.

انواع اندودکاری سیمانی نمای بیرونی

اندود سیمان تخته ای ماله ای : این اندود در دو لایه و به ترتیب ذیل امکان پذیر است:
ا) قشر آستر که با ملات ماسه و سیمان و پودر سنگ به ضخامت متوسط 20 میلی متر روی نمای آجری انجام می شود.
2) قشر تخته ماله که با ضخامت متوسط 5 میلی متر با ملات ماسه و سیمان و پودر سنگ اندودکاری و خاک سنگ و آب کم به وسیله تخته و ماله روی لایه نخست اجرا می گردد .

اندود سیمانی تگرگی یا ماهوتی : این اندود بر روی اندود تخته ماله ای انجام می پذیرد . به طوری که پس از اجرای قشر دوم ، قشر نهایی به منظور ایجاد نمای اصلی ساختمان روی آن اجرا می شود .
قشر سوم به ضخامت متوسط 2 میلیمتر می باشد . که با ملات سیمان ، پودر سنگ اندودکاری ، خاک سنگ با آب مناسب به صورت تگرکی یا ماهوتی انجام می شود.

پودر سنگ مخصوص اندودکاری

کارخانه تولید پودر سنگ اندودکاری با توجه به بررسی و مطالعات میدانی بر روی ساختار اندودکاری در ساختمانها نسبت به تولید پودر سنگ پلاستر اقدام نموده است. پودر سنگ مخصوص اندودکاری باید ضمن افزایش مقاومت سازه ، به مرور زمان دچار فروپاشی و ترک نشود. همچنین این پودر می بایست در برابر تغییرات دما و آب و هوا از استحکام کافی برخوردار باشد. جهت کسب مشاوره و یا ثبت سفارش خرید پودر سنگ اندودکاری ، با مدیران فروش مجموعه ما در ارتباط باشید.

پودر سنگ مخصوص اندودکاری

همه چیز درباره نمای سیمان تخته ماله

نمای سیمان تخته ماله، یک نوع پوشش بیرونی است که به صورت تخته‌ای ساخته شده و از سیمان و فیبرهای مقاوم تشکیل شده است. این نوع نما به عنوان یک جزء از سیستم ساختمانی استفاده می‌شود و برای پوشش دادن و ایجاد زیبایی و حفاظت در نماهای داخلی و خارجی ساختمان‌ها استفاده می‌شود. نمای سیمان تخته ماله دارای ویژگی‌های زیر است:
1. مقاومت فشاری بالا: به دلیل استفاده از سیمان و فیبرهای مقاوم، نمای سیمان تخته ماله دارای مقاومت فشاری بالا است و می‌تواند در برابر فشار و ضربه‌های مکانیکی مقاومت کند.
2. مقاومت در برابر آب و رطوبت: نماهای سیمان تخته ماله دارای ویژگی ضدآبی بوده و می‌توانند در برابر آب و رطوبت مقاومت کنند. این ویژگی باعث می‌شود که نماهای سیمان تخته ماله به خوبی در شرایط آب و هوایی متفاوت قابل استفاده باشند.
3. زیبایی و طراحی: نماهای سیمان تخته ماله قابلیت تزئین و طراحی دارند و می‌توانند با استفاده از رنگ‌ها و تکنیک‌های مختلف به ظاهر جذابی دست یابند. این نماها می‌توانند به تناسب با سبک و معماری ساختمان طراحی شوند و به جلوه زیبایی به ساختمان ببخشند.
4. مقاومت در برابر حرارت و حریق: نماهای سیمان تخته ماله دارای مقاومت بالا در برابر حرارت و حریق هستند. این ویژگی باعث می‌شود که در صورت بروز حریق، نماها بتوانند از گسترش آتش جلوگیری کنند و در ایجاد ایمنی ساختمان نقش مهمی داشته باشند.
نمای سیمان تخته ماله به عنوان یک روش پوشش دهی محبوب در صنعت ساختمان استفاده می‌شود و با استفاده از آن می‌توان به طراحی زیبا، مقاومت و ایمنی برای ساختمان‌ها دست یافت.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.9 / 5. تعداد موافقین : 50

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

جدیدترین اخبار سایت

آروشا پودر ، نخستین در فرآورده های معدنی میکرونیزه