پودر سنگ مخصوص اندودکاری

اندودکاری یکی از روشهای رایج جهت پوشش دیوارهای داخلی و خارج از ساختمان می باشد . جهت اندودکاری سطوح خارجی ساختمان و سطوح داخلی که در معرض رطوبت قرار دارند (استخر ، سرویس بهداشتی و…) از پودر سنگ مخصوص اندودکاری استفاده می شود . تولید پودر سنگ مخصوص اندودکاری به صورت تخصصی در کارخانجات آروشا انجام می شود.

پودر سنگ مخصوص اندودکاری

انواع اندودکاری

اندودکاری رایج در ساختمان سازی به دو بخش تقسیم می شود :

  • اندودکاری خارجی
  • اندودکاری داخلی

اندودکاری خارجی

هدف از اجرای اندود خارجی ساختمان جلوگیری از نفوذ رطوبت ، سرما ، گرما و حشرات به داخل ساختمان می باشد. مقاومت اندود خارجی در برابر تغییرات دما و اسیدهای موجود در هوا مورد توجه می باشد. لذا محدودیت استفاده از همه مصالح در اندود خارجی اجتناب ناپذیر است . اندود خارجی در برخی مواقع نقش نمای ساختمان را ایفا می نماید لذا باید دارای زیبایی بصری نیز باشد.

انواع اندودکاری سیمانی نمای بیرونی

اندود سیمان تخته ای ماله ای : این اندود در دو لایه و به ترتیب ذیل امکان پذیر است:
ا) قشر آستر که با ملات ماسه و سیمان و پودر سنگ به ضخامت متوسط 20 میلی متر روی نمای آجری انجام می شود.
2) قشر تخته ماله که با ضخامت متوسط 5 میلی متر با ملات ماسه و سیمان و پودر سنگ اندودکاری و خاک سنگ و آب کم به وسیله تخته و ماله روی لایه نخست اجرا می گردد .

پودر سنگ مخصوص اندودکاری

اندود سیمانی تگرگی یا ماهوتی : این اندود بر روی اندود تخته ماله ای انجام می پذیرد . به طوری که پس از اجرای قشر دوم ، قشر نهایی به منظور ایجاد نمای اصلی ساختمان روی آن اجرا می شود .
قشر سوم به ضخامت متوسط 2 میلیمتر می باشد . که با ملات سیمان ، پودر سنگ اندودکاری ، خاک سنگ با آب مناسب به صورت تگرکی یا ماهوتی انجام می شود.

فروش عمده پودرسنگ ساختمانی
>>

پودر سنگ مخصوص اندودکاری

کارخانه تولید پودر سنگ اندودکاری با توجه به بررسی و مطالعات میدانی بر روی ساختار اندودکاری در ساختمانها نسبت به تولید پودر سنگ پلاستر اقدام نموده است. پودر سنگ مخصوص اندودکاری باید ضمن افزایش مقاومت سازه ، به مرور زمان دچار فروپاشی و ترک نشود. همچنین این پودر می بایست در برابر تغییرات دما و آب و هوا از استحکام کافی برخوردار باشد. جهت کسب مشاوره و یا ثبت سفارش خرید پودر سنگ اندودکاری ، با مدیران فروش مجموعه ما در ارتباط باشید.

آیا این مطلب سایت ما را می پسندید؟

از 1 تا 5 امتیاز دهید.

میانگین امتیاز: / 5. تعداد رای:

منتظر دریافت نظر شما هستیم.

As you found this post useful…

Follow us on social media!

جدیدترین اخبار سایت