پودر سبز مخصوص کفپوش

مسیر : صفحه اصلی / پودر اکسید آهن / پودر سبز مخصوص کفپوش
4.9
(34)

کف سازی  با پودر سبز مخصوص کفپوش؛ شامل کف سازی محیط های کارخانه، کف سازی کارگاه ها، کف سازی فضای باز و سوله می باشد. به طور کلی کف سازی در ساختمان به مجموعه عملیات پس از سفت کاری گفته می‌شود تا ساختمان را به یک محیط قابل سکونت تبدیل کند. با توجه به این موضوع برای اینکه سطح به حالت هموار در بیاید، یک لایه ملات نرم پودر سبز مخصوص کفپوش روی آن ریخته می‌شود.

پودر سبز مخصوص کفپوش

طریقه مصرف پودر سبز مخصوص کفپوش

پودر سبز مخصوص کفپوش را از فاصله کم به طور یکنواخت به صورت یک لایه روی سطح بتن تازه پاشیده و صبر کنید تا آب بتن را جذب نموده، در حالت مرطوب ماله کشی به نرمی و با فشار کمی انجام می شود. کفپوش بتنی باید حداقل به مدت 3 روز مرطوب نگهداری شود و یا برای این منظور میتوان از کیورینگ استفاده نمود. همچنین توجه داشته باشید که بتن زیر، با پودر کفپوش مخلوط نگردد. با توجه به نیاز و شرایط کار و ضخامت مورد نظر می توان پاشیدن پودر ملاتی سبز را در دو مرحله انجام داد.

فروش پودر رنگ اخرا ابوموسی
>>

نوع بسته بندی پودرهای رنگی سیمانی

عنوان جنس بسته بندی وزن(kg) توضیحات
کیسه ای متوسط AD-star 25 موجود
کیسه ای بزرگ AD-star 30 موجود
فله داخل جامبو پلی پروپیلن 1000-1500 ناموجود
فله 2000-25000 ناموجود

ویژگی های پودر سبز مخصوص کفپوش

  • به سادگی قابل مصرف می باشد.
  • موجب افزایش دوام و ماندگاری بتن
  • ایجاد سطوح صاف و محکم.
  • بسیار مقرون به صرفه.
  • قابلیت اجرای کف در رنگ های مختلف.
  • تولید شده در جدیدترین و بزرگترین شرکت تولید موزاییک پرسی در خاورمیانه.
  • به کار بردن و استفاده از مواد اولیه با کیفیت داخل کشور.
  • عدم استفاده از مواد شیمیایی.

استفاده از پودر سبز مخصوص کفپوش ارائه دهنده یک روش پیشرفته برای کف می باشد که از عملکرد دوام و دوام بالایی برخوردار می باشد. به عبارت دیگر از ویژگی های منحصر بفرد این ماده صنعتی میتوان به فرآیند نصب سریع و کاهش خرابی محصول نهایی اشاره کرد.

پودر سبز مخصوص کفپوش

 خرید پودر بتن سخت رنگی آروشا

این مصالح پودری با درجه سختی بین ۶.۵ تا ۹ در بازار ایران موجود می باشد. همچنین قیمت این محصول در رنگ های مشابه با افزایش درجه سختی زیاد می شود. این کفپوش ها به دلیل قیمت مقرون به صرفه و هزینه اجرای اندک و همچنین طول عمر بالا جزو محبوب ترین پوشش ها به حساب می آیند. کف پوش های ساخته شده از بتن سخت رنگی به صورت دولایه و همزمان اجرا می شوند. پودر سبز اکسید کروم شامل مواد معدنی و مصنوعی و همچنین مواد کاربردی و رنگدانه ها می باشد که از ترکیب عناصر شیمیایی معدنی حاصل می گردد. برای خرید مستقیم پودر سبز میکرونیزه با واحد فروش کارخانه ارتباط برقرار فرمائید .

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.9 / 5. تعداد موافقین : 34

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

جدیدترین اخبار سایت

آروشا پودر ، نخستین در فرآورده های معدنی میکرونیزه