پودر سبز مخصوص کفپوش

کف سازی  با پودر سبز مخصوص کفپوش؛ شامل کف سازی محیط های کارخانه، کف سازی کارگاه ها، کف سازی فضای باز و سوله می باشد. به طور کلی کف سازی در ساختمان به مجموعه عملیات پس از سفت کاری گفته می‌شود تا ساختمان را به یک محیط قابل سکونت تبدیل کند. با توجه به این موضوع برای اینکه سطح به حالت هموار در بیاید، یک لایه ملات نرم پودر سبز مخصوص کفپوش روی آن ریخته می‌شود.

پودر سبز مخصوص کفپوش

طریقه مصرف پودر سبز مخصوص کفپوش

پودر سبز مخصوص کفپوش را از فاصله کم به طور یکنواخت به صورت یک لایه روی سطح بتن تازه پاشیده و صبر کنید تا آب بتن را جذب نموده، در حالت مرطوب ماله کشی به نرمی و با فشار کمی انجام می شود. کفپوش بتنی باید حداقل به مدت 3 روز مرطوب نگهداری شود و یا برای این منظور میتوان از کیورینگ استفاده نمود. همچنین توجه داشته باشید که بتن زیر، با پودر کفپوش مخلوط نگردد. با توجه به نیاز و شرایط کار و ضخامت مورد نظر می توان پاشیدن پودر ملاتی سبز را در دو مرحله انجام داد.

ویژگی های پودر سبز مخصوص کفپوش

  • به سادگی قابل مصرف می باشد.
  • موجب افزایش دوام و ماندگاری بتن
  • ایجاد سطوح صاف و محکم.
  • بسیار مقرون به صرفه.
  • قابلیت اجرای کف در رنگ های مختلف.
  • تولید شده در جدیدترین و بزرگترین شرکت تولید موزاییک پرسی در خاورمیانه.
  • به کار بردن و استفاده از مواد اولیه با کیفیت داخل کشور.
  • عدم استفاده از مواد شیمیایی.
تولید پیگمنت زرد محلات
>>

استفاده از پودر سبز مخصوص کفپوش ارائه دهنده یک روش پیشرفته برای کف می باشد که از عملکرد دوام و دوام بالایی برخوردار می باشد. به عبارت دیگر از ویژگی های منحصر بفرد این ماده صنعتی میتوان به فرآیند نصب سریع و کاهش خرابی محصول نهایی اشاره کرد.

پودر سبز مخصوص کفپوش

 خرید پودر بتن سخت رنگی آروشا

این مصالح پودری با درجه سختی بین ۶.۵ تا ۹ در بازار ایران موجود می باشد. همچنین قیمت این محصول در رنگ های مشابه با افزایش درجه سختی زیاد می شود. این کفپوش ها به دلیل قیمت مقرون به صرفه و هزینه اجرای اندک و همچنین طول عمر بالا جزو محبوب ترین پوشش ها به حساب می آیند. کف پوش های ساخته شده از بتن سخت رنگی به صورت دولایه و همزمان اجرا می شوند. پودر سبز اکسید کروم شامل مواد معدنی و مصنوعی و همچنین مواد کاربردی و رنگدانه ها می باشد که از ترکیب عناصر شیمیایی معدنی حاصل می گردد. برای خرید مستقیم پودر سبز میکرونیزه با واحد فروش کارخانه ارتباط برقرار فرمائید .

آیا این مطلب سایت ما را می پسندید؟

از 1 تا 5 امتیاز دهید.

میانگین امتیاز: / 5. تعداد رای:

منتظر دریافت نظر شما هستیم.

As you found this post useful…

Follow us on social media!

جدیدترین اخبار سایت