پودر تالک کوتد با تضمین کیفیت: ارتقاء کیفیت تولید با کاهش هزینه‌ها

مسیر : صفحه اصلی / پودر تالک / پودر تالک کوتد با تضمین کیفیت: ارتقاء کیفیت تولید با کاهش هزینه‌ها
4.9
(50)

پودر تالک کوتد با مشخصات شیمیایی و فیزیکی متناسب و مشخص شده معرفی می گردد، این تولیدات مزیت‌ های بسیار بیشتری را در صنایع تولید کننده کالا های مختلف ایجاد می نمایند؛ برای شناخت بیشتر این محصول همراه ما باشید.

 پودر تالک کوتد

فراوری پودر تالک

فراوری پودر تالک برای هر صنعتی باید بر اساس استاندارد های خاصی انجام پذیرد و در واقع بعد از انجام فرآوری های بر روی تالک به عنوان یک ترکیب مخصوص هر صنعت معرفی شود؛ در حال حاضر فرآوری پودر تالک بر مبنای استاندارد های صنایع دارویی قابل توجه می باشد و برای این منظور پودر تالک کاملا خالص و سفید رنگ ارائه می گردد، یعنی تمامی ناخالصی های موجود در این ترکیبات همچون کربن از آنها جدا شده است.

در زمینه فرآوری پودر تالک برای صنعت دارویی بسته بندی کردن این تولیدات هم حائز اهمیت می باشد و در حال حاضر پودر تالک برای استفاده در این صنعت با نام تجاری پودر تالک استریل هم شناخته شده است؛ برای استریل کردن بسته بندی این محصولات از دستگاه ها و تجهیزات به خصوصی استفاده می شود.

فروش اینترنتی تالک صنعتی
>>

نوع بسته بندی پودر تالک

عنوان جنس بسته بندی وزن(kg) توضیحات
کیسه ای متوسط AD-star 25 موجود
کیسه ای بزرگ AD-star 30 موجود
فله داخل جامبو پلی پروپیلن 1000-1500 موجود
فله 2000-25000 ناموجود

کاربرد تالک در صنایع دارویی

خیلی از ما انسان ها بدون آنکه متوجه باشیم در طول روز با پودر تالک در ارتباط هستیم؛ این ترکیب زمانی که لمس شود چربی خاصی دارد و همین عامل باعث شده است تا از این تولیدات در صنایع دارویی و برای جداسازی مواد از یکدیگر استفاده گردد.

از طرف دیگر این تولیدات دارای ماهیت طبیعی و غیر سمی هستند و بدون اینکه به بدن انسان ضرر برسانند، در تولید دارو ها به مصرف می رسند، این ترکیبات برای پر کردن قرص ها هم در صنعت داروسازی قابل استفاده هستند.

فروش عمده پودر تالک

فروش عمده پودر تالک تنها با هدف دسترسی صنعتگران و مصرف کنندگان این محصولات به قیمت ارزان و مناسب آنها می باشد؛ همان طور که در مبحث قبل اشاره کردیم در حال حاضر پودر تالک در بسیاری از صنایع به دلیل داشتن ویژگی‌ هایی به مصرف می‌ رسد و این پارامتر نیز قابل توجه است که هر یک از صنعتگران به صورت عمده و فله ای به این تولیدات نیازمند می باشد؛ پس باید شرکت های تولید کننده ای وجود داشته باشند که بتوانند به تامین نیاز صنعتگران بپردازند.

در حال حاضر شرکت آروشا پودر محصولاتی را با تضمین کیفیت در اختیار خریداران واقعی خود قرار می‌ دهد، برای به دست آوردن اطلاعات بیشتر از کیفیت انواع پودر تالک تولید شده در این واحد تولیدی حتما با مشاورین اروشا ارتباط گرفته و بعد از اطمینان از کیفیت، محصولات را خریداری نمایید.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.9 / 5. تعداد موافقین : 50

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

جدیدترین اخبار سایت

آروشا پودر ، نخستین در فرآورده های معدنی میکرونیزه