پودر تالک سیلیکات منیزیم: راهکاری هوشمندانه با تضمین کیفیت

پودر تالک سیلیکات منیزیم به شیوه های مدرن و جدیدی در اروشا پودر فرآوری و قابل استفاده می باشد، این تولیدات برای هر صنعتی همراه با استاندارد های معرفی می گردند تا نتایج و اثرات مثبت آن ها بیشتر قابل مشاهده باشد.

پودر تالک سیلیکات منیزیم

نحوه استخراج و فرآوری پودر تالک

سنگ های معدنی تالک با بالاترین درجه کیفی از طریق عملیات استخراج و مرتب سازی انتخابی قابل بهره‌ برداری هستند و از معادن روباز استخراج آنها انجام می پذیرد؛  در این فرایند ها، استخراج سنگ ها و کانی های معدنی از طریق انفجار و تا حدودی خرد کردن در عملیات استخراج قابل توجه می باشند.

در طی فرایند های استخراج این تولیدات معدنی حتماً باید مراقب بود تا از آلوده شدن این ترکیبات به سایر مواد سنگی مخصوصاً آزبست جلوگیری شود چون این آلودگی ها می تواند تاثیرات نامطلوبی در رنگ محصولات نهایی داشته باشد؛ سنگ های خرد شده جزئی از معدن به کارخانه های فرآوری منتقل شده و در آنجا به ذرات ریزتری تبدیل می گردند، سپس ناخالصی‌ های این سنگ ها از طریق روش های شناور سازی کف کاملاً جدا شده و تولیداتی با درجه خلوص بالا و بر اساس سایر خصوصیات مورد نظر مشتریان برآورد و فرآوری می گردند.

پودر تالک کوتد با تضمین کیفیت: ارتقاء کیفیت تولید با کاهش هزینه‌ها
>>

جدول آنالیز پودر تالک افغان

Element (%)Measure
sio2 52.41
k2o 0.01
p2o5 0.06
al2o3 1.52
tio2 0.10
fe2o3 2.8
mgo 36.74
cao 0.75
na2o 0.01

کاربرد پودر تالک

تالک در شکل ‌های متفاوتی در صنایع به بهره‌ برداری می ‌رسد، این ترکیبات به صورت پودر های میکرونیزه و مش بندی شده در بسیاری از صنایع مخصوصاً صنعت کاغذ، پلاستیک، سرامیک، آرایشی، دارویی، لاستیک، رنگ ها و پوشش ها به بهره‌ برداری می ‌رسند، در صورتی که سنگ های درشت تر این تولیدات که با نام سنگ صابون هم شناخته شده هستند برای برد های الکتریکی، سنگ های دستشویی و برای کوره ها قابل استفاده می باشند.

از پودر ها و فرآورده های تالک به دلیل مقاومت ویژه آنها در برابر الکتریسیته، اسید ها و گرما برای پوشش دهی سطوح رویه میز های آزمایشگاهی هم استفاده می شود، این ترکیبات در دستکش های لاستیکی در زمان تولید برای جلوگیری از چسبیدن سطوح به یکدیگر استفاده می شوند.

عرضه مستقیم پودر تالک

عرضه مستقیم پودر تالک با برآورد کاربرد های این ترکیبات در صنایع مختلف بیشتر از گذشته احساس می‌ گردد و به همین دلیل رقابت شدیدی بین تولید کنندگان، توزیع کنندگان و فروشندگان وجود دارد که همواره تلاش می نمایند محصولات خود را در حجم های بیشتری به فروش برسانند.

در بین تولیدکنندگان و عرضه‌کنندگانی که در این میان فعالیت دارند آن دسته از مراکزی که عرضه مستقیم را جزو فعالیت های اصلی خود قرار می دهند، بیشتر قابل اعتماد می باشند چون در این شرایط تضمین کیفیت و قیمت این تولیدات حداقل اقدامی است که صورت می پذیرد؛ برای اطلاعات بیشتر و یا ثبت سفارشات مستقیم پودر تالک با شرکت آروشا پودر ارتباط بگیرید.

آیا این مطلب سایت ما را می پسندید؟

از 1 تا 5 امتیاز دهید.

میانگین امتیاز: 4.9 / 5. تعداد رای: 51

منتظر دریافت نظر شما هستیم.

جدیدترین اخبار سایت