تولید کننده پودر تالک در قم با تکنولوژی پیشرفته از آروشا پودر

مسیر : صفحه اصلی / پودر تالک / تولید کننده پودر تالک در قم با تکنولوژی پیشرفته از آروشا پودر
4.9
(40)

پودر تالک در قم توسط شرکت تولیدی آروشا پودر معرفی می شود؛ این واحد تولیدکننده با نیرو های متخصص و آموزش دیده جزو برترین کارخانه های فعال است و انواع پودر تالک مورد تقاضا در بازار را ارائه می نماید.

پودر تالک در قم

 مراحل تولید پودر تالک در کارخانه

مراحل تولید پودر تالک در کارخانه ها شامل فعالیت‌ های متعددی می شود؛ سنگ های معدنی توسط ماشین های حمل بار از معادن به کارخانه‌ های تولیدی آورده می ‌شوند و سپس این سنگ ها جدا و تمیز شده و به آسیاب های فکی فرستاده می شوند تا در این مرحله سنگ ها به صورت نخودی شکل کوچک شوند، در مرحله بعد تولیدات به آسیاب های چکشی ارسال می شوند تا پودر کردن آنها با فعالیت های مکانیکی قوی تر انجام شود.

بعد از این مرحله پودر ها توسط بالابر ها به سمت سپراتور های هدایت می شوند، پودر ها در اینجا بر اساس دانه بندی که دارند جداسازی شده و پودر های زبر توسط مارپیچ ها دوباره برای کوبش به سیلو های ذخیره ارسال می گردند، در این مرحله دانه بندی های مورد نظر انجام شده و محصولات در بسته بندی های مختلف آماده می شوند.

آخرین قیمت خرید بهترین تالک صنعتی
>>

جدول آنالیز پودر تالک افغان

Element (%)Measure
sio2 52.41
k2o 0.01
p2o5 0.06
al2o3 1.52
tio2 0.10
fe2o3 2.8
mgo 36.74
cao 0.75
na2o 0.01

خرد کردن و آسیاب کردن

مرحله خرد کردن و آسیاب کردن در فرآیند های تولید فرآورده های میکرونیزه جزو مراحل کلیدی محسوب می گردد؛ خرد کردن اولیه سنگ های معدنی در سنگ شکن های فکی قابل توجه می باشد و تکنیک آسیا کردن سنگ های معدنی به ظرافت اندازه ذراتی که باید به دست آیند بستگی دارد و در این میان برای دستیابی به اندازه مش ۴۰ تا ۱۰۰ آسیاب های چکشی قابل استفاده هستند، اما برای آسیاب ریزتر به عنوان مثال در مش بندی های 100 تا 325 از آسیاب های غلطکی و جداکننده های جت هوا استفاده می شود، برای داشتن پودر های تالک نسبتاً ریزتر از توپ ‌های کوارتزی به عنوان واسطه آسیاب کاری بهره برداری می شود؛ پس به جرأت می توان گفت بر اساس تک تک اقداماتی که در مراحل تولید پودر های تالک انجام می پذیرد، قیمت‌ گذاری این محصولات انجام شده و از آنها در صنایع به خصوصی استفاده می شود.

نحوه سفارش پودر تالک

با توجه به کاربرد های گسترده و تنوع انواع پودر های میکرونیزه تالک شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر و رسیدن به درخواست های خود با آروشا پودر تماس بگیرید تا با توجه به نیاز خود با کیفیت ترین و مناسب ترین محصول با قیمت های متعادل در اختیار شما قرار گیرد. یک از برندهای مطرح فروش پودر تالک در قم ، مجموعه آروشاپودر می باشد.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.9 / 5. تعداد موافقین : 40

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

جدیدترین اخبار سایت

آروشا پودر ، نخستین در فرآورده های معدنی میکرونیزه