پودر تالک در صنعت: افزایش بازدهی و کاهش ضایعات

مسیر : صفحه اصلی / پودر تالک / پودر تالک در صنعت: افزایش بازدهی و کاهش ضایعات
4.9
(51)

نقش پودر تالک در صنعت بسیار قابل توجه می باشد و با تغییراتی که در فرایند های تولید این محصولات در سال ‌های اخیر ایجاد شده، انتظار می رود کاربرد های بسیار بیشتری برای این تولیدات به ثبت برسد؛ پودر تالک در هر صنعتی به صورت تخصصی به بهره برداری می رسد و با مشخصات فنی متفاوتی درخواست می گردد.

پودر تالک در صنعت

تالک و مصرف فراوان شده در صنعت کاغذ سازی

جالب است بدانید بیشتر کاغذ ها از فیبر های ارگانیک ساخته شدند و خمیری که از این فیبر ها تولید می گردد شامل چوب و دیگر مواد ارگانیک است که باید حتماً از یک ترکیب معدنی اساسی به عنوان پرکننده در این صنعت استفاده شود؛ هنگامی که خمیر ایجاد شده درون صفحات باریک ماده معدنی تالک غلتیده شوند، فضاهای بین فیبر های خمیر پر می شوند در نتیجه یک کاغذ با سطح صاف تولید می گردد.

نخستین مرکز توزیع پودر تالک کرج
>>

پودر تالک به عنوان یک پرکننده تاثیرگذار می تواند روشنایی، سفیدی و همچنین توانایی کاغذ در جذب جوهر را چندین برابر نماید، در راستای همین تاثیرات بسیار مثبت، استفاده از این تولیدات رو به رشد می باشد.

نوع بسته بندی پودر تالک افغان

عنوان جنس بسته بندی وزن(kg) توضیحات
کیسه ای متوسط AD-star 20 موجود
کیسه ای بزرگ AD-star 25 موجود
فله داخل جامبو پلی پروپیلن 800-1200 موجود
فله 2000-25000 ناموجود

خرید و فروش عمده پودر تالک

خرید و فروش عمده پودر تالک در مش بندی های مشخص شده و قیمت مناسب انجام می پذیرد؛ پودر های میکرونیزه تالک به صورت معدنی و صنعتی از کانی سیلیکات منیزیم آبدار تولید می گردند، مصرف این تولیدات با مش نرم در صنایع زیادی گسترش یافته است و به خصوص در کشور ما برای صنعت رنگ و چاپ در تناژ های بالا، این تولیدات به فروش می رسند؛ اما به صورت کلی می‌توان عنوان کرد حدود ۶۰ درصد از تالک تولیدی در کل جهان در صنعت کاغذ سازی به مصرف می‌ رسد و متخصصان معتقد هستند که در این زمینه هیچ جایگزینی وجود ندارد تا بتواند قابلیت ‌های تالک را به کیفیت کاغذ ها ایجاد نماید.

تالک ممتاز جهت صادرات

صادرات پودر های تالک ممتاز و درجه یک یکی از بهترین روش ها در ورود این تولیدات به بازار اروپا می باشد چون در این شرایط ارز زیادی وارد کشور شده و تولید کنندگان می تواند با موقعیت اقتصادی بهتر، تولید عمده و گسترده این ترکیبات را دنبال نمایند.

تالک جزو نرم ترین مواد معدنی موجود در جهان است که در درجه خلوص بالا و با استخراج صحیح می ‌تواند بسیار لغزنده، سفید و براق باشد و به عنوان فیلر یا تصحیح کننده مواد اولیه در صنایع مختلف به بهره‌ برداری می ‌رسد.

صادرات پودر تالک به کشور های صاحب نام در زمینه استفاده از این تولیدات در صنعت کاغذ، رنگ و جوهر بسیار قابل توجه و جزو اهداف مهم کارخانه های تولید کننده می باشد و امید است که کشور ایران با توجه به منابع غنی و خالص بتواند فعالیت های خوب و مناسبی در این جهت به انجام برساند.

برای اهداف صادراتی پودر های میکرونیزه تالک با مشاورین شرکت اروشا پودر ارتباط بگیرید تا صادرات این محصولات با دقت و در حجم های بیشتری انجام پذیرد.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.9 / 5. تعداد موافقین : 51

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

جدیدترین اخبار سایت

آروشا پودر ، نخستین در فرآورده های معدنی میکرونیزه