پودر تالک امیا پارس: تضمین عملکرد بی‌نظیر در تولید و صنعت

مسیر : صفحه اصلی / پودر تالک / پودر تالک امیا پارس: تضمین عملکرد بی‌نظیر در تولید و صنعت
4.7
(40)

پودر تالک امیا پارس در بسته بندی های کیسه ای لیمینت دار ارائه می گردد چون اندازه ذرات این محصولات بسیار ریز و امکان آلوده شدن آنها در زمان حمل و نقل بسیار زیاد می باشد؛ این تولیدات بیشتر در گرید های خوراکی، پزشکی و دارویی به مصرف می رسند.

نوع بسته بندی پودر تالک

عنوان جنس بسته بندی وزن(kg) توضیحات
کیسه ای متوسط AD-star 25 موجود
کیسه ای بزرگ AD-star 30 موجود
فله داخل جامبو پلی پروپیلن 1000-1500 موجود
فله 2000-25000 ناموجود

تالک و مزیت های زیاد آن در رنگ و کاغذ

پودر های میکرونیزه تالک با چربی و جذب منحصر به فردی که دارند از قدیم راه گشای بسیاری از مشکلات در صنایع مختلف بودند، در حال حاضر میزان درخشندگی، رنگ مناسب و میزان درجه نرمی این تولیدات به عنوان یک اصلاح گر در کاربرد های مختلف صنعت کاغذ و رنگ قابل مشاهده می باشد و کیفیت خوب این محصولات با کاهش هزینه های تولیدی همراه می گردد.

در صنعت کاغذ سازی و رنگ سازی بیشتر به دلیل شفافیت بالای این محصولات، از آنها بهره برداری می گردد و استفاده از آنها می تواند به بهبود کیفیت محصولات تولید شده کمک زیادی نماید.

پودر تالک امیا پارس

 قیمت فروش پودر تالک

تالک به صورت پودری جامد معمولاً در دو نمونه پودر تالک سوپر میکرونیزه و پودر تالک میکرونیزه معرفی می گردد و مسلم است که برای در اختیار گرفتن تالک با بالاترین درجه کیفیت باید از سنگ های معدنی با درجه خلوص بالا استفاده گردد، به این ترتیب یکی از فاکتور های موثر در قیمت پودر تالک، قیمت مواد معدنی مورد استفاده در تولید آنها می باشد.

به عبارتی می‌ توان قیمت پودر تالک را در هزینه هایی که تولیدکنندگان برای خرید سنگ های تالک پرداخت می‌ کنند جستجو کرد که این عامل خود متاثر از قیمت جهانی سنگ ها و ترکیبات معدنی می باشد، بیشتر تولیدکنندگان صنعتی این محصولات را به صورت کیسه ای عرضه می نمایند و نوع بسته بندی این تولیدات هم تعیین کننده قیمت نهایی آن ها می باشد.

مرکز خرید پودر تالک

بهترین مرکز خرید پودر تالک سفید اولویت اصلی خود را جلب توجه و رضایت مشتریان بیشتر قرار می‌ دهد و فرصت‌ هایی را برای خریداران فراهم می‌ آورد که بتوانند با شناخت بهتر انواع پودر های تالک و مطابقت دادن آنها با حوزه‌ های کاربری خود محصولی متناسب با قیمت های مناسب در اختیار بگیرند.

شاید شما مشتریان این سوال را داشته باشید که بهترین مرکز خرید در حال حاضر در ایران در کجا مستقر می‌ باشد؟ مجموعه صنعتی آروشا پودر بزرگترین مرکز خرید پودر تالک در ایران است که می‌ تواند انواع این محصولات را بدون محدودیت در اختیار تمامی صنعتگران قرار دهد، برای خرید این محصولات با حداقل قیمت با مشاورین آروشا پودر ارتباط برقرار نمایید.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.7 / 5. تعداد موافقین : 40

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

جدیدترین اخبار سایت

آروشا پودر ، نخستین در فرآورده های معدنی میکرونیزه