پودر آهک کلسینه برای پرورش ماهی

مسیر : صفحه اصلی / آهک / پودر آهک کلسینه برای پرورش ماهی
4.8
(50)

پودر آهک کلسینه برای پرورش ماهی باید طی چندین مرحله فرآوری گردد تا همان کیفیت لازم را برای به کارگیری در این حرفه داشته باشد؛ معمولاً نقش پودر آهک در پرورش ماهی و انواع آبزیان، افزایش ph آب و ایفای نقش بافری جهت جلوگیری از نوسانات اسیدیته آب می باشد و از این طریق می‌ تواند تاثیراتی را در افزایش مواد مغذی موجود در آب استخر داشته باشد و بازدهی بیشتری را برای فعالان در این حرفه ها فراهم نماید.

پودر آهک کلسینه برای پرورش ماهی

کارخانه تولید پودر آهک کلسینه

کارخانه آروشا پودر جزو بهترین واحد های تولیدی پودر آهک کلسینه است که از تشکیلات منظم و پیشرفته بهره برداری می نماید؛ این مجموعه تولید کننده بر اساس نیاز فعالان در صنایع مختلف به بهره‌ برداری انواع پودر آهک می‌ پردازد و نمونه های متفاوت این محصولات را با آنالیز شیمیایی مخصوص و ویژه ارائه می کند.

همان طور که می‌ دانید پودر آهک دارای کاربرد های بسیار زیادی در صنایع مختلف است و نقش این ترکیبات در استخر پرورش ماهی، میگو و دیگر آبزیان بسیار قابل توجه می باشد؛ کاربرد این ترکیبات در نمونه های کلسیتی و در نمونه های دولومیتی برای استخر هایی که دارای بستر اسیدی هستند می تواند شرایط مثبتی را ایجاد کرده و عناصر مغذی نظیر فسفر را چندین برابر نماید.

هیدرات کلسیم برای تولید پرکلرین
>>

دی اکسید کربن جزو محصولات حاصل از تنفس گیاهان و جانداران در اب می باشد و افزایش غلظت گاز دی اکسید کربن در آب باعث می گردد که شرایط اسیدی ایجاد گردد، در نتیجه باید از آهک کلسینه با هدف تنظیم اسیدیته به صورت مرتب استفاده شود چرا که این ترکیب به راحتی می تواند با گاز کربنیک وارد واکنش شده و آن را از محیط خارج نمایند.

هدف دیگر استفاده از آهک کلسینه در پرورش آبزیان، مربوط به تسریع تولید عنصر فسفر می شود و با هدف افزایش سطح فسفر در نتیجه باید به صورت مداوم از آهک کلسینه استفاده شود؛ در هر صورت می توان گفت بازدهی پرورش آبزیان در صورت بهره‌ برداری منظم و متناسب از آهک کلسینه بسیار زیاد است.

آنالیز شیمیایی پودر آهک زنده میکرونیزه

Measure Element Measure Element
% 1 > cao (inactive) min 90% cao (active)
% 0.5 > mgo % 6 > caco3
% 0.5 > al2o3 % 0.5 > sio2
% 0.5 > mno % 0.3 > k2o
% 6 > l.o.i % 0.3 > na2o
trace so3 % 0.5 > fe2o3

عرضه مستقیم پودر آهک کلسینه

عرضه مستقیم پودر آهک کلسینه توسط مجموعه آروشا پودر برای تضمین کیفیت و قیمت این محصولات در حال انجام می باشد؛ همان طور که قبلا اشاره کردیم پودر آهک کلسینه دارای کاربرد های بسیار زیادی در صنایع مختلف است و صنعتگران در صورتی تمایل به استفاده از این محصولات دارند که از کیفیت آنها مطمئن باشند؛ به همین دلیل اولین اقدام توسط این افراد، مراجعه به معتبرترین مراکز عرضه کننده می باشد.

پودر آهک کلسینه تولید شده در آروشا پودر تمامی مراحل تست کیفیت را پشت سر گذاشته و در بسته بندی های قابل سفارش مشتریان ارائه می گردد، پودر آهک کلسینه آروشا پودر همچنین از نظر فرمولاسیون شیمیایی، محتویات کامل و اندازه ذرات برای هر صنعتی به صورت تخصصی طراحی شده است و خریداران می توانند با انطباق ویژگی ها و استاندارد های خاص حوزه های کاری خود، از این مجموعه تولید کننده خرید خود را به انجام برسانند.

قیمت هر کیلو آهک شیمیایی پودری

آهک شیمیایی پودری یکی از مهمترین مواد معدنی مورد مصرف در صنایع مختلف کشاورزی، خدماتی و تولیدی در داخل کشور می باشد؛ این محصولات به صورت عمده در بخش ساخت و ساز اهمیت دارند و قیمت فروش آنها تاثیر مستقیم در اجرای پروژه های ساختمانی خواهد داشت، این ترکیبات همچنین در تهیه ملات، پودر سنگ، سیمان سفید و سیاه و تولید انواع سیمان ها به عنوان اصلی ترین ماده معدنی بهره برداری می گردد، در نتیجه افزایش یا کاهش قیمت هر کیلو آهک شیمیایی پودری می تواند تاثیر مستقیم بر بخش ساختمانی کشور داشته باشد.

از طرفی بر اساس تجربیات به دست آمده می‌ توان عنوان کرد که این ترتیب به شکل فراوانی در تولید بسیاری از محصولات شیمیایی و مصرفی نظیر کاغذ، پلاستیک و غیره به کار گرفته می‌ شود و کاربرد آن می‌ تواند تمام جوانب زندگی انسان را تحت تاثیر قرار دهد، نقش پرکننده این ترکیب نیز باعث شده است که در تولید گستره وسیعی از ترکیبات مورد بهره برداری قرار گیرد؛ بنابراین قیمت آن بر قیمت هزینه‌ های تمام شده تولیدی محصولات تأثیر مستقیم می گذارد.

به صورت کلی موارد گفته شده به این معنی است که مصرف کنندگان برای آنکه بتوانند هزینه‌ های خود را در بخش‌ های تولیدی، خدماتی و کشاورزی کاهش داده و سود خود را از به کارگیری این ترکیبات به حداکثر برسانند، باید عوامل مختلفی را در جهت پایین آوردن قیمت آهک مصرفی در صنعت خود در نظر بگیرند.

این کاهش قیمت از روش های مختلف نظیر انتخاب بهترین مرکز عرضه کننده، بهترین نوع بسته بندی و انتخاب مناسب ترین وسیله حمل و نقل و همچنین انتخاب بهترین آهک با کیفیت متناسب با کاربرد امکان پذیر خواهد بود؛ به صورت کلی نیز می‌ توان عنوان کرد که شما مشتریان گرامی در صورت مراجعه به مجموعه آروشا پودر می توانید به قیمت مناسب این محصولات دسترسی داشته باشید.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.8 / 5. تعداد موافقین : 50

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

جدیدترین اخبار سایت

آروشا پودر ، نخستین در فرآورده های معدنی میکرونیزه