هیدرات کلسیم برای فراوری روی و سرب

مسیر : صفحه اصلی / آهک / هیدرات کلسیم برای فراوری روی و سرب
4.8
(51)

هیدرات کلسیم برای فرآوری روی و سرب بسیار قابل توجه می باشد چرا که این محصولات از قیمت فروش ارزانی برخوردار بوده و در فرآیند های تولیدی اثرات مثبتی را ایجاد می نمایند؛ هیدرات کلسیم به صورت طبیعی در معادن و ذخایر زیرزمینی یافت می شود و منبع اصلی آنها سنگ های آتشفشانی و سنگ های دگرگونی می باشند.

هیدرات کلسیم برای فراوری روی و سرب

لیست قیمت فروش بهترین هیدرات کلسیم صنعتی

در حال حاضر با وجود روش‌ های رایج برای تولید و فروش بهترین آهک صنعتی، لیست قیمت متنوعی نیز توسط تولیدکنندگان و عرضه‌ کنندگان تنظیم و ارائه می گردد و در واقع برای تدوین لیست قیمت این محصولات نوع روش ها و فرایند های تولیدی به صورت تخصصی مورد بررسی قرار می گیرند؛ در بحث تولید  هیدرات کلسیم از سه روش کلی بهره برداری می گردد.

اولین روش مربوط به فرآیند های سنتی است؛ در گذشته با استفاده از سنگ و گل اجاق می‌ توانستند سنگ های آهکی را پخته و به آهک زنده تبدیل نمایند و در نهایت این آهک زنده را با آب واکنش می دادند و یک شیر آهک قابل استفاده را تولید می نمودند یا این که آهک به صورت مایع از حفره های زیر زمینی خارج می‌ شود و بعد از آن با آب ترکیب شده و آهک هیدراته تولید می گردد.

پودر آهک کلسینه برای پرورش ماهی
>>

ولی در حال حاضر روش ماشینی تولید آهک هیدراته با در نظر گرفتن نیاز متقاضیان در حجم های بالا به عنوان دومین روش بیشتر قابل توجه می باشد؛ در این روش بعد از استخراج سنگ های معدنی، ماشین های مخصوص آنها را آسیاب می کنند و سپس در کوره های آجر پزی قرار گرفته تا مواد کاملا پخته شوند، بعد از این که آهک های پخته وارد بونکر شوند عمل هیدراتاسیون یا آبدار کردن آنها انجام می پذیرد و در نهایت آهک توسط دستگاه قابل بسته بندی می باشد.

روش دیگر برای تولید این محصولات، روش استفاده از ماسه بادی می باشد؛ در این روش هم ماسه آهکی همانند سنگ راحت مراحل پخته شدن را طی می‌ کند و در نهایت به آهک زنده تبدیل می شود و در مرحله بعدی توسط فرآیند آهک شویی به آهک هیدراته تبدیل می گردد.

آنالیز فیزیکی آهک زنده پودری (میکرونیزه)

Element Measure Element Measure
فرمول شیمیایی cao حلالیت در آب 0.12 (g/100 ml water at 20 ° c)
شکل و رنگ white-powder وزن مخصوص 3.2 (g/ml)
جرم مولکولی 56.08 (g/mol) نقطه جوش 2850°c
دانسیته 720-1130 (kg/m3) نقطه ذوب 2614°c
سختی between 2 & 3 mohs ph 12.2

تولیدکننده بهترین دوغاب آهک صنعتی

بهترین دوغاب آهک صنعتی در واقع محصولی است که در حال حاضر در متالورژی و صنایع شیمیایی با هدف تنظیم ph و در صنعت کاغذ سازی مورد بهره‌ برداری قرار می‌ گیرد؛ این ترکیبات در صنعت تولید رنگ و رزین حکم یک کاتالیزور و یک شتاب دهنده را برعهده می‌ گیرند و باعث کاهش هزینه های تولیدی و قیمت تمام شده محصولات نهایی می شوند.

البته می‌ توان عنوان کرد که کاربرد های این محصولات در دیگر صنایع نیز قابل توجه می باشند و به واسطه همین تنوع کاربرد ها، واحد های تولید کننده بی شماری در حال فعالیت هستند که تمام تلاش خود را به کار می برند محصولاتی را مطابق با نظر متقاضیان به بازار های هدف ارائه نمایند.

در بین تعداد بسیار زیاد واحد تولید کننده خریداران باید با مد نظر قرار دادن کیفیت بالا و قیمت مناسب، محصولاتی را خریداری نمایند و واحد تولید کننده ای که بتواند این دو پارامتر را در کنار یکدیگر حفظ نماید، مسلما جزو بهترین ها بوده و از خطوط تولیدی مجزایی بهره مند می باشد؛ برای راهنمایی بیشتر شما مشتریان گرامی ما در این محتوا مجموعه صنعتی آروشا پودر را مثال می زنیم که در سال های اخیر تولید بهترین محصولات را بر اساس نیاز صنعتگران به انجام رسانده است.

خرید بدون واسطه بهترین آهک آبدیده صنعتی

آهک آبدیده صنعتی به نام آهک مرده نیز شناخته شده است و تولید این محصولات در فرایند به خصوصی انجام می پذیرد؛ بر اساس روش های تولیدی در این میان می‌ توان عنوان کرد که بعد از استخراج سنگ های آهک یا همان سنگ های کربنات کلسیم و انتقال آنها به دستگاه های کوبش، فرآیند های کوبش و در مرحله بعد پخت این آهک ها انجام می پذیرد و در نهایت محصول خروجی از دستگاه ها به نام آهک زنده معروف است.

آهک زنده حالت کلوخه ای دارد و ماده بسیار واکنش دهنده با آب می باشد و به همین دلیل در شرایط خاص با اضافه کردن آب به این ترتیب آن را تبدیل به آهک کشته یا همان آهک آبدیده و مرده می نمایند؛ اضافه کردن آب به این ترکیبات باعث ایجاد گرما و دود بسیار زیادی می شوند؛ ترکیب مربوطه از آن پس دیگر با آب واکنش نمی دهد و کاربرد های خاص خود را نیز دارد.

برای خرید بدون واسطه بهترین آهک آبدیده صنعتی مجموعه آروشا پودر را انتخاب کنید و همان طور که ذکر کردیم این مجموعه با تضمین کیفیت و بهترین قیمت، محصولات خود را ارائه می نماید و به جرات می‌ توان گفت فعالیت‌ های شفاف این مجموعه تولید کننده و عرضه مستقیم یکی از مهمترین دلایلی است که در حال حاضر محصولات از قیمت پایینی برخوردار هستند.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.8 / 5. تعداد موافقین : 51

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

جدیدترین اخبار سایت

آروشا پودر ، نخستین در فرآورده های معدنی میکرونیزه