حضور ارزشمندتان در روز جمعه ۲ مهر سال ۱۴۰۰ به پایگاه اطلاع رسانی مارونق بخشید.
سرخط خبرها

نمایندگی فروش گل ماشی بسته بندی کیسه ای

مجموعه صنعتی آروشا معادن مرغوبی در اختیار دارد که بواسطه آن و نیز با تکیه بر تخصص و تجارب مهندسان و پرسنل خبره خود، محصولات کم نظیری ارائه می دهد. از استخراج سنگ و مواد کانی تا تولید و فروش انواع پودر های معدنی همگی در این مجموعه با مدرن ترین روشها انجام می گردد. بدین ترتیب بخش عمده ای از نیاز بازار توسط این شرکت تامین می شود. یکی از این تولیدات، گل ماشی بسته بندی کیسه ای است.

نمونه پودر گل ماشی

 

خصوصیات و ویژگیهای گل ماشی

گل ماشی به نوعی اکسید آهن گفته می شود که آبدار است و رنگی زرد دارد که خردلی و یا مایل به قهوه ای است. ظرفیت عنصر آهن ۳ دارد، غیر سمی بوده و بویی ندارد. همچنین خاصیت مغناطیسی ندارد و در هیدروکلراید آهسته حل می شود. رنگ دهی بسیار بالای آن موجب کاربرد در صنایع رنگسازی شده است. از دیگر خواص این ماده می توان به متبلور شدنش در سیستم ارتورومبیک اشاره نمود. رنگدانه های اکسید آهن زرد در حوزه های بیشماری مورد بهره وری قرار می گیرد. ساخت لوازم آرایشی و بهداشتی، کفپوش های رنگی، بتن های پیش ساخته، انواع آجر، آسفالت رنگی، مصالح ساختمانی، سرامیک، جوهر های چاپ، بلوک سیمانی رنگی همگی با اکسید آهن زرد صورت می گیرد.

پودر گل ماشی در حوزه رنگ بسیار پرکاربرد است. جهت نقاشی ساختمانها نقش رنگ پایه را ایفاء می کند و بندرت می توان نقاشی پیدا کرد که از این پودر در کار خود بهره نبرد. این موضوع اهمیت بالای وجود این ماده را در صنعت رنگ اثبات می نماید. همینطور بسیاری از رنگها مانند: گلبه ای، حنایی، بژ، زیتونی ،استخوانی، کرم، نسکافه ای، شکلاتی و بسیاری از رنگهای دیگر، آمیزه ای از گل ماشی با رنگهای دیگر می باشند. عموما رنگ اصلی گل ماش به شکل اکرولیک، روغنی و پلاستیک وجود دارد. میان این نوع رنگ های اصلی کمی تفاوت وجود دارد. مهم ترین آنها این است که در انواع پلاستیک پس از استفاده و خشک شدن، معمولا رنگ روشن تری نمایان می شود. این در حالیست که در انواع اکرولیک و روغنی برخلاف نوع پلاستیک، رنگ تیره تر می شود.

تصویر پودر گل ماشی

آروشا نماینده فروش گل ماشی بسته بندی کیسه ای

بطور کل رنگدانه های گل ماش در ایران از معادن ابوموسی و محلات استخراج می گردد. شرکت آروشا سنگ های لیمونیت را از معادن محلات استخراج کرده و جهت فراوری به کارخانجات خود انتقال می دهد. بدین ترتیب طی فرایند کوبش مش های مختلف برای صنایع گوناگون تولید می گردد. درنتیجه محصولی طبیعی بدست می آید که کیفیت بالایی داشته، در برابر نور مقاوم بود و قدرت پوشش دهی بالایی خواهد داشت. آروشا بزرگترین کارخانه گل ماشی بسته بندی کیسه ای می باشد که بغیر از مصرف داخل کشور، مایحتاج کشور های منطقه را نیز تامین می نماید. از اینرو تولیدکنندگان و کلیه خریداران می توانند بدون واسطه و بطور مستقیم گل ماشی مصرفی خود را تهیه نمایند.

 

Call Now Buttonتماس با دفتر فروش