نمایندگی فروش کربنات کلسیم دامی

مسیر : صفحه اصلی / کربنات کلسیم / نمایندگی فروش کربنات کلسیم دامی
4.9
(60)

کربنات کلسیم یکی از ترکیباتی است که در پوسته کره زمین بسیار یافت می شود. این ترکیب شیمیایی یا به صورت تکه سنگ ها بزرگ در سطح زمین و در دل معدن هاست و یا در کف اقیانوس ها از مرجان و لاک حیوانات لاک دار تامین می شود. کارخانه های تولید کربنات کلسیم پس از استخراج و جداسازی این ماده از دیگر ترکیبات و آلودگی ها، محصولات خود را در نمایندگی فروش کربنات کلسیم دامی به فروش می رسانند. خرید کربنات کلسیم با کیفیت و مرغوب به عنوان مکمل غذایی دام، طیور و آبزیان می تواند در تولید محصول با کیفیت تاثیر بسزایی داشته باشد.

نمایندگی فروش کربنات کلسیم دامی

علت استفاده از پودر کربنات کلسیم برای دام

تامین کلسیم و آنتی اسید های ضروری برای دام و طیور جزو مهمترین دلایل استفاده از پودر های میکرونیزه کربنات کلسیم می‌ باشد چرا که در صورت کمبود مواد معدنی گفته شده در جیره غذایی این جانداران، استخوان بندی آنها با مشکلات روبرو می شود و حتی خطر ابتلا به برخی از بیماری ها در بین دام ها بیشتر می‌ شود. برخی از بیماری های  شایع به دلیل کمبود کربنات کلسیم مربوط به کاهش اشتها و افزایش حساسیت به بیماری های انگلی و مشکلات اسکلتی و استخوانی جانداران می باشد.

فروش کربنات کلسیم کاشان
>>

کربنات کلسیم  نقش بسیار مهمی در جذب مواد مغذی دیگر ایفا می نماید. این ماده معدنی را می‌ توان جزو کلیدی‌ ترین مواد مغذی برای سلامتی بدن دام ها دانست.  خرید بهترین کربنات کلسیم اهمیت بسیار زیادی دارد چرا که کربنات کلسیم مورد استفاده در این زمینه باید دارای دانه بندی سفید، بی بو، بی مزه و کاملاً بهداشتی باشد و معمولاً از مش بندی های بین ۸۰ تا ۱۰۰ برای این موارد استفاده می گردد.

نوع بسته بندی کربنات کلسیم

عنوان جنس بسته بندی وزن(kg) توضیحات
کیسه ای متوسط AD-star 25 موجود
کیسه ای بزرگ AD-star 30 موجود
فله داخل جامبو پلی پروپیلن 1000-1500 موجود
فله 2000-25000 ناموجود

فروش عمده کربنات کلسیم دام

فروش عمده کربنات کلسیم مخصوص دام را شرکت های مختلفی بر عهده گرفتند، اما اطمینان از اعتبار این شرکت های تولید کننده و عرضه کننده برای صنعتگران در این زمینه اهمیت زیادی دارد چرا که استفاده از کربنات کلسیم با درجه خلوص بالا مستلزم تولید بهترین جیره غذایی برای این حیوانات می باشد.  از کربنات کلسیم معدنی با منشاء طبیعی در این زمینه استفاده می‌ شود چرا که این محصولات دارای سازگاری با محیط زیست هستند و هیچ گونه محدودیتی برای استفاده از آنها وجود ندارد.

فروش عمده کربنات کلسیم دامی در بسته بندی های بهداشتی انجام می پذیرد و خریداران حتماً باید به این موضوع توجه داشته باشند تا در خرید خود موفق باشند. برای خرید بهترین پودر کربنات کلسیم، مراجعه به مجموعه صنعتی آروشا پودر بهترین پیشنهاد می باشد چرا که این مجموعه محصولات را با تضمین کیفیت ارائه می نماید.

نمایندگی فروش کربنات کلسیم دامی

بزرگترین نمایندگی فروش کربنات کلسیم دامی

استفاده از کربنات کلسیم در رژیم غذایی دام باعث می شود تا کیفیت و میزان شیر تولیدی دام افزایش پیدا کند و همچنین کلسیم به رشد گوساله های جوان بسیار کمک می کند. کمبود کلسیم در بدن موجودات زنده می تواند باعث بروز بیماری های بسیاری شود که هر کدام از بیماری ها به خودی خودی باعث کم شدن و یا بی کیفیت شدن محصولات دامی و همچنین ضعیف شدن دام می شود.
دامداران با خرید این ترکیب شیمیایی از نمایندگی فروش کربنات کلسیم دامی و مخلوط کردن قرص یا پودر آن در غذای دام ،کمبود این ماده با ارزش را در جبران می کنند تا تولیداتی با کیفیت بسیار خوب داشته باشند. کربنات کلسیمی که در غذای دام استفاده می شود مش 80 و 100 است. این مکمل مانع از ضعف استخوانی و نرمی استخوان دام می شود و همچنین به بهبود عملکرد آنزیم های بدن حیوان بسیار کمک می کند.

قیمت سفید ترین کربنات کلسیم خوراکی طیور

استفاده از کربنات کلسیم همانطور که در رژیم غذایی دام جایگاه ویژه ای دارد در رژیم غذایی طیور نیز بسیار با اهمیت است. از مهم ترین ویژگی های کربنات کلسیم مورد استفاده در رژیم غذایی طیور، سفید بودن آن است که نشان از استاندارد بودن کربنات کلسیم دارد. کربنات کلسیم مورد استفاده در غذای دام و طیور باید عاری از هر گونه مواد سمی و مضر باشد.
خرید این ترکیب شیمیایی با ارزش از نمایندگی فروش کربنات کلسیم دامی می تواند تضمینی باشد برای کیفیت محصول خریداری شده. از کربنات کلسیم در غذایی پرندگانی همچون، مرغ، بوقلمون، بلدرچین و شتر مرغ استفاده می شود. کربنات کلسیم باعث تامین کلسیم مورد نیاز حیوان می شود و از بروز بیماری هایی همچون پوکی استخوان جلوگیری می کند.
همچنین استفاده از کربنات کلسیم باعث می شود تا تخم گذاری پرنده پس از گذشت مدت زمانی افزایش پیدا کند. اگر به دنبال نمایندگی فروش کربنات کلسیم دامی هستید، فقط کافیست با ما تماس بگیرید تا مرغوبترین محصول را با مناسب ترین قیمت در اختیار شما قرار دهیم.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.9 / 5. تعداد موافقین : 60

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

جدیدترین اخبار سایت

آروشا پودر ، نخستین در فرآورده های معدنی میکرونیزه