حضور ارزشمندتان در روز جمعه ۲ مهر سال ۱۴۰۰ به پایگاه اطلاع رسانی مارونق بخشید.
سرخط خبرها

نمایندگی فروش ارزانترین کلسیم کربنات کوتد در دلیجان

برای تهیه ارزانترین کلسیم کربنات کوتد نیازی به طی مسافت های طولانی و یا مراجعه به واسطه ها ندارید. کافیست با نمایندگی فروش انواع پودر های معدنی آروشا در دلیجان تماس گرفته تا این محصول را با کیفیتی عالی به شما ارائه نماید. شرکت آروشا بزرگترین بازار عرضه پودر کلسیم را در اختیار دارد که با توجه به مرغوبیت تولیدات مجموعه، بازار خارجی را نیز پوشش می دهد.

تصویر پودر کلسیم کربنات کوتد

خواص کربنات کلسیم کوتد

سنگ کلسیم منابع زیادی بر روی زمین داشته و استخراج می گردد. بهمین اندازه نیز موارد کاربری در حوزه های مختلف صنعتی دارد. در واقع بسیاری از صنایع حتی المقدور از این ماده در تولید فراورده های خود بهره می برند. دلیل این امر خواص فراوان این ماده معدنی است. اما کربنات کلسیم پوشش دار (کوتد) از ترکیب کلسیم و اسید استئاریک بوجود می آید. البته روند ساخت آن کمی پیچیده است که نیازمند دقت و تخصص ویژه ای است. ولی در عوض محصولی مرغوب بدست خواهد آمد که مورد نظر تولید کنندگان خواهد بود. از آنجائیکه کربنات کلسیم آبدوست بوده و به آسانی با بسپارها ترکیب نمی شود، و از آنجا که ارزان و پرکاربرد می باشد، آنرا پوشش دار کرده تا در صنعت های بیشمار دیگری به بهره برداری برسد.

بنابراین بواسطه عوامل پراکنش مانند اسید استئاریک (از مهمترین عوامل پراکنش محسوب میشود) با تکنیک بخصوصی پوشش دهی می گردد. لذا پس از این فرایند قابلیت ترکیب مناسبی با بسپارها پیدا خواهد کرد. یکی از این تکنیکها اسپری کردن اسید داغ بر روی پودر کربنات کلسیم است. در روش دیگر اسید استئاریک را بهمراه پودر کلسیم مخلوط کرده و سپس در حرارتی نزدیک به ۹۰ درجه همگن می کنند.

خواص و مزیتهای کلسیم کوتد:
کلسیم کوتد با بسیاری از رزین های پلیمری سازگار است.
کاملا آب گریز و هیدروفوب می باشد.
بدلیل وزن و اندازه کنترل شده استحکام بالایی دارد.
روغن بسیار کمی جذب می کند.
ذراتش در یک نقطه متمرکز نیستند.
موجب براق شدن، استحکام و رنگ پذیری تولید می شود.
باعث ایجاد یکنواختی در محصول می گردد.
در برابر تغییرات دما مقاومت بیشتری دارد.
مانع ایجاد گرد و غبار شده.
خاصیت نرم کنندگی داشته و ph خنثی دارد.
حال به این موارد قیمت پایین و مقرون به صرفه بودن را اضافه کنید. این موضوع باعث جلوگیری از واردات و استفاده از تولیدات داخلی خواهد شد. برای اطلاع از مراکز فروش ارزانترین  کلسیم کربنات کوتد ، شما را به خواندن ادامه مطلب دعوت می کنیم.

فروش ارزانترین کلسیم کوتد

مرکز تولید و فروش ارزانترین کلسیم کربنات کوتد

گوناگونی مصرف این ماده معدنی از صنعت تا درمان موجب رونق فراوان آن شده و در نتیجه بازار بزرگی را بخود اختصاص داده است. بهمین دلیل غالب متقاضیان کلسیم کوتد را بصورت عمده و بطور مستقیم از تولید کنندگان تهیه می نمایند. بدین ترتیب هزینه ها را کاهش داده و از سوی دیگر دست واسطه ها را کوتاه خواهند کرد. گروه تولیدی آروشا با سابقه طولانی در این زمینه، از پیشتازان این تجارت محسوب می شود که ماهانه نزدیک به ۱۰۰۰ تن از پودر های معدنی را به مشتریان عرضه میدارد.

Call Now Buttonتماس با دفتر فروش