حضور ارزشمندتان در روز جمعه ۲ مهر سال ۱۴۰۰ به پایگاه اطلاع رسانی مارونق بخشید.
سرخط خبرها

نمایندگی انحصاری و مرکز عرضه پیگمنت اخرا

کشور ما از نظر منابع طبیعی و مواد معدنی در زمره کشورهای غنی محسوب می شود. همچنین بهمراه کشورهای آلمان و چین، از جمله بزرگترین تولید کنندگان و صادر کنندگانی می باشد که در زمینه ساخت و صادرات پودر اخرا فعالیت دارد. از اینرو تجارت پر رونقی در کشور محسوب شده و افراد بسیاری از قبیل: سازندگان، تولید کنندگان، فروشندگان، عرضه کنندگان، واسطه ها و خریداران در این خصوص به فعالیت مشغول می باشند. با چنین حجم وسیعی از بازار داد و ستد، بی گمان برخی دلالان و افراد منفعت طلب برای سودآوری بیشتر اقدام به فروش محصولات غیر اصل و نامرغوب کرده و مصرف کنندگان را با مشکلات زیادی مواجه می سازند. اینگونه عواملی منجر به ایجاد نمایندگی انحصاری و مرکز عرضه پیگمنت اخرا گردیده است.

کارخانه عرضه اخرا قرمز

عرضه مستقیم رنگ پودری اخرا قرمز

بطور کل پودر اخرا و رنگ گل ماشی کاربری وسیعی را شامل می گردد. این ماده معدنی نوعی اکسید آهن با ظرفیت سه می باشد که بهمراه ماسه و خاک رس در طبیعت، پیگمنت اخرا را تشکیل می دهد. پودر اخرا رنگدهی بسیار عالی دارد و از چسبندگی بالایی برخوردار می باشد. در برابر حرارت بسیار مقاوم بوده و جذب رطوبت خوبی هم از خود نشان می دهد. بنابراین شرایط ایده عالی را جهت استفاده صنایع مختلف بوجود می آورد. صنایعی از قبیل:

صنایع هوا فضا

صنعت رنگسازی

صنایع کاشی و سرامیک سازی

ساخت آسفالت های رنگی

ساخت بتن

موزاییک سازی

صنایع عایق کاری

کشاورزی

و موارد بیشمار دیگر از این رنگدانه در فرایند های تولید خود بهره می برند. بطور قطع صنعتگران و مصرف کنندگان پودر اخرا، بدنبال دستیابی به این ماده با کیفیت بالا می باشند و مسلما استفاده از رنگدانه های غیراصل، تبعات زیان باری بهمراه خواهد داشت. بطور مثال در صنعت رنگ سازی بهره بری از پودر باکیفیت و درجه یک، باعث رنگدهی بیشتر و عالی می باشد و این امر موجب صرفه جویی و کاهش هزینه های تولید خواهد شد. درحقیقت میزان خالصی هماتیت در پودر اخرا نشان دهنده مرغوبیت و کیفیت بالای این ماده معدنی است و هرچه هماتیت محصول بالاتر باشد، مقاومت پیگمنت بیشتر بوده و رنگ دهی مناسبی خواهد داشت. بهمین دلیل نمایندگی های معتبر فروش و مرکز عرضه پیگمنت اخرا ، تولیدات ممتاز و اصل عرضه می دارند تا رضایت مشتریان و متقاضیان را جلب نمایند.

پودر اخرا

مرکز عرضه پیگمنت اخرا

گروه صنعتی آروشا در این عرصه بعنوان معتبرترین مرکز عرضه پیگمنت اخرا شناخته می شود و طی سالهای متمادی محصولات بی نظیری به مشتریان خود ارایه داده است. کیفیت تولیدات شرکت بسیار عالی و منحصر بفرد می باشد و مطابق با استانداردهای روز دنیا تولید می گردد. ازاینرو به کشورهای دیگر نیز صادر می شود.

Call Now Buttonتماس با دفتر فروش