نخستین مرکز توزیع پودر تالک کرج

مسیر : صفحه اصلی / پودر تالک / نخستین مرکز توزیع پودر تالک کرج
4.7
(30)

پودر تالک همچون دیگر مواد معدنی توسط فروشندگان بسیاری عرضه می شود. برخی مراکز تالک مرغوب و اصل ارائه می دهند و از کیفیت مناسبی برخوردار است اما تعدادی از فروشنده ها نیز محصولی غیر اصل و یا همراه با ناخالصی بالا عرضه می کنند. بنابراین خریداران و مصرف کنندگانی که به دنبال مواد درجه یک و اصل هستند، به راحتی این امر برایشان ممکن نخواهد بود. شرکت آروشا نخستین مرکز توزیع پودر تالک کرج می باشد که محصولاتی با کیفیت عالی در دسترس خریداران قرار داده است. از آنجا که این محصولات در کارخانه های شرکت به تولید می رسد، بدین ترتیب متقاضیان محصول مورد نیاز را بطور مستقیم از تولید کننده دریافت می نمایند و این موضوع از اهمیت بالایی برخوردار است.

نخستین مرکز توزیع پودر تالک کرج

مشخصات پودر تالک رنگ سازی

پودر های میکرونیزه تالک یک محصول فرآوری شده از سنگ های تالک هستند که از معادن روباز و زیرزمینی استخراج می گردند. این ترکیبات در صنعت رنگ سازی به عنوان بهترین رنگ دانه سفید و به عنوان بهترین پرکننده مورد استفاده قرار می‌ گیرند. البته می‌ توان گفت دلایل بسیار بیشتری برای به کارگیری پودر های میکرونیزه تالک در صنعت رنگ سازی وجود دارد چرا که این محصولات دارای ساختار سیلیکاتی هستند و با رنگ سفید و دانه بندی بسیار ریز جاذب روغن شناخته شده می باشند. عدم واکنش شیمیایی این محصولات یکی از مهم‌ترین مشخصاتی است که از این ترکیبات در صنعت رنگ سازی استفاده می شود. در نهایت بر مبنای همین موارد از ته نشین شدن رنگ ها و کاهش سایش در سطوح پردازش شده ایجاد می گردد و در نهایت رنگ های تولید شده به کمک این پودر های معدنی دوام بسیار بیشتری نسبت به نمونه های مختلف دارند. جالب است بدانید سنگ های تالک که در صنعت تولید پودر های میکرونیزه به کار گرفته می شوند، دارای رنگ های متفاوتی هستند و در نهایت پودر های تولید شده از سفید برفی تا سیاه و سفید و خاکستری مایل به سبز و سایه های سبز، صورتی و قرمز متغیر می باشد.

کارخانه تولید بهترین تالک تبریز
>>

نوع بسته بندی پودر تالک

عنوان جنس بسته بندی وزن(kg) توضیحات
کیسه ای متوسط AD-star 25 موجود
کیسه ای بزرگ AD-star 30 موجود
فله داخل جامبو پلی پروپیلن 1000-1500 موجود
فله 2000-25000 ناموجود

مهمترین کاربردهای پودر تالک میکرونیزه

مهمترین کاربرد های پودر تالک میکرونیزه در صنعت تولید فیلم های پلی اتیلن دیده می‌ شود. از این ترکیبات به عنوان یک ماده ضد بلوک در تولید فیلم ها استفاده می شود. افزودن این تولیدات به سطح فیلم باعث می شود از چسبندگی سطوح فیلم به یکدیگر جلوگیری شود. این ترکیبات با هدف بهبود مقاومت گرم استروژن های پروفیل هم استفاده می گردند. این ترکیب با ساختار بسیار نرم یکی از مهمترین عوامل هسته کننده برای  پلی آمپین های به نظر می‌ رسد. این ترکیبات به تغییرات ph حساسیت کمتری دارند بنابراین به راحتی می‌ توان از آن‌ ها در برنامه‌ هایی که اسیدیته جزئی مشکل دارد، استفاده نمود. پودر های تالک به عنوان بهترین پرکننده در صنعت لاستیک سازی هم کاربرد هایی دارند. به طور کلی می‌ توان گفت این ماده نه تنها به عنوان یک پرکننده در فرمول‌ های قالب سازی بلکه به عنوان بهترین افزودنی در بسیاری از صنایع مورد استفاده قرار می‌ گیرد و به براق کردن محصولات تولیدی کمک زیادی می نماید.

نخستین مرکز توزیع پودر تالک کرج

معتبرترین شرکت تولید پودر تالک صنعتی

در حقیقت تالک در کشور ما به میزان زیادی وجود دارد و به همین جهت قیمت بسیار مناسب و ارزانی دارد. بدیهی است که با این شرایط و همینطور با توجه به ویژگی های منحصر تالک، صنعتگران از این ماده معدنی در ساخت تولیدات خود بهره برند. صنایعی همچون: صنایع کشاورزی، تولید کنندگان ایزوگام، سازندگان محصولات بهداشتی، صنایع لاستیک سازی، صنعت پلاستیک سازی، ساخت لوازم آرایشی و بسیاری از حوزه های دیگر صنعتی از این ماده بهره برداری می نمایند. با این کار هم هزینه های تولید را کاهش می دهند و هم از خصوصیات تالک بهره مند می شوند. همانطور که مطلع هستید، پودر تالک بسیار نرم بوده و خاصیت جذب رطوبت بالایی دارد.

نرمی این ماده به حدی است که در ساخت لوازم بهداشتی مانند پودر بچه بکار برده می شود. همچنین برای تولید کودهای کشاورزی از آن بمنظور بالا بردن ماندگاری تولیدات استفاده می نمایند. بدین ترتیب تالک موجود باعث جلوگیری از ایجاد پل های هیدراته شده و در نهایت به نگهداری از آن کمک موثری خواهد کرد. اما تمامی این موارد تنها در صورت بکارگیری مواد اصل و با کیفیت انجام می پذیرد و نمی توان از پودرهای ناخالص و بی کیفیت همین اندازه توقع داشت. بهمین علت تولید کنندگان بمنظور تامین مواد مصرفی، به معتبرترین مرکز توزیع پودر تالک کرج مراجعه می نمایند.

مرکز توزیع پودر تالک کرج

گروه صنعتی آروشا بهترین مرکز توزیع پودر تالک کرج می باشد که با بهره گیری از کارخانجات مجهز خود محصولات ممتاز و درجه یک تولید می نماید. کیفیت این تولیدات به گونه ای است که کشورهای منطقه نیز آنرا خریداری کرده و در فرایند های ساخت بسیاری از کالاها استفاده می کنند. ازاینرو متقاضیان قادر خواهند بود بصورت مستقیم و بدون هرگونه واسطه مایحتاج مصرفی خود را از تولید کنندگان خریداری نمایند. این عمل منجر به کاهش قیمت ها نیز می گردد و درنتیجه هزینه های تولید تا حد زیادی کاهش می یابد.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.7 / 5. تعداد موافقین : 30

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

جدیدترین اخبار سایت

آروشا پودر ، نخستین در فرآورده های معدنی میکرونیزه