مواد اولیه و روش مل پاشی گلخانه

مسیر : صفحه اصلی / کربنات کلسیم / مواد اولیه و روش مل پاشی گلخانه
4.9
(23)

مواد اولیه و روش مل پاشی گلخانه در مجموعه صنعتی آروشا پودر با تضمین کیفیت ارائه می گردد. این مواد اولیه در واقع همان مشتقات کربنات کلسیم هستند که از کوبش سنگ های معدنی کربنات تولید و عرضه می گردند و شرایط فوق العاده ای را برای ایجاد دمای متعادل در سطح گلخانه ها فراهم می آورند.

مواد اولیه مل پاشی گلخانه

عرضه مستقیم پودر مل سفید

پودر مل سفید به عنوان مواد اولیه برای پوشش دهی سطح گلخانه ها مورد توجه قرار می ‌گیرد. این ترکیب همان مشتقات کربنات کلسیم است که به صورت پودر های میکرونیزه با اندازه بسیار ریز در این زمینه کاربرد خود را به نمایش می ‌گذارد. پودر مل از مواد اولیه مورد نیاز برای پوشش دهی سطح گلخانه است که در نهایت باعث ایجاد تعادل دمایی بین داخل و خارج از گلخانه ها شده و در رشد و نمو گیاهان گلخانه تاثیر بسیار زیادی دارد. عرضه مستقیم پودر مل سفید توسط مجموعه صنعتی آروشا پودر با قیمت های عادلانه انجام می پذیرد و تمامی صنعتگران وابسته به این ترکیب می توانند نیاز خود را تامین نمایند.

فروش پودر کربنات کلسیم مش 1500
>>

آنالیز شیمیایی پودر مل

Element (%)Measure
caco3 99
fe2o3 0.008
mgo 0.75
loi 43.2
insoluble HCL 0.10

مواد اولیه مل پاشی گلخانه

مواد اولیه مل پاشی گلخانه در مجموعه آروشا پودر بعد از ورود سنگهای کربنات کلسیم استخراج شده از معادن مربوطه تولید و عرضه می گردد. برای این هدف سنگهای کربنات کلسیم که دارای بالاترین درجه خلوص هستند، وارد خطوط تولیدی مکانیزه شده و کوبش و پودر کردن آنها انجام می پذیرد.  این ترکیبات به صورت پودر های میکرونیزه با اندازه های متفاوت قابل عرضه هستند و در واقع هر چقدر درصد کلسیم در این سنگ های معدنی بیشتر باشد مثلاً کیفیت پودر مل تولید شده بیشتر خواهد بود. از پودر مل در زمینه سایه دادن گلخانه ها استفاده می شود و این ترکیبات به راحتی می ‌توانند در مقابل اشعه مستقیم آفتاب از گلخانه ها محافظت نمایند. روش مل پاشی گلخانه بسیار ساده و آسان می باشد.

کارخانه پودر مل سفید

بزرگترین کارخانه پودر مل سفید توسط آروشا پودر بر اساس مجهز کردن ابزار آلات و ماشین آلات خطوط تولیدی راه اندازی شده است. در این کارخانه های تولیدی بیشترین تمرکز فعالان در زمینه انتخاب بهترین معادن برای استخراج سنگهای معدنی کربنات کلسیم می ‌باشد چرا که هرچقدر درجه خلوص این محصولات بالاتر باشد، مسلماً هزینه‌ های تولید کاهش یافته و پودر مل سفید با قیمت های ارزان تر به بازار های هدف ارائه می گردند. پودر مل سفید در کارخانه های تولیدی در گرید های متفاوت برای استفاده در بین صنایع مختلف معرفی می گردد چرا که این ترکیب معدنی در صنعت کشاورزی، صنعت ساختمان سازی و صنعت رنگ و نقاشی بیشترین کاربرد را از آن خود می نماید.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.9 / 5. تعداد موافقین : 23

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

جدیدترین اخبار سایت

آروشا پودر ، نخستین در فرآورده های معدنی میکرونیزه