مناسب ترین کارخانه خرید پیگمنت اخرا قرمز

رنگدانه های طبیعی جهت مصارف زمینه های گوناگونی کاربری داشته و غالب تولید کننده ها از این ماده معدنی در پروسه های صنعتی استفاده می نمایند. با این حال بدست آوردن و خرید پیگمنت اخرا قرمز و دیگر انواع آن با کیفیت خالص به راحتی ممکن نمی شود مگر اینکه مناسب ترین کارخانه و فروشنده آنرا پیدا نمود. چراکه باتوجه به پیشرفت این تجارت و نیز سودجویانی که به سمت این بازار روی آورده اند، پودر های تقلبی و ناخالص نیز بسیار دیده می شود. تصور کنید تولید کننده موزاییک برای تهیه مواد اولیه به توزیع کننده نادرست و نامعتبری مراجعه کرده است و پودر اخرای مورد نیاز خود خریداری کرده است. پس از بکارگیری در فرایند تولید و نیز هنگام حرارت دیدن تولیدات، بخاطر غیر اصل بودن رنگدانه مقاومت محصول در مقابل حرارت بسیار پایین می آید و موجب ایجاد خسارات فراوانی خواهد شد.

مناسب ترین کارخانه خرید پیگمنت اخرا قرمز

فروش مستقیم اخرا میکرونیزه

بسیاری از تولید کنندگان برای ساخت کالاهای خود از اکسید آهن استفاده می کنند. درحقیقت به غیر از رنگدهی عالی این پیگمنت، خصوصیات دیگر آن همچون: مقاومت و چسبندگی بالا موجب بکارگیری در صنایعی مانند: ساخت آسفالت های رنگی و موزاییک سازی می گردد. یکی از پرکاربردترین این موارد، بهره گیری بعنوان ضد زنگها می باشد که در حوزه های متنوعی بکار برده می شود. عایق کاری صفحات فلزی در صنایعی چون کشتی سازی هواپیماسازی و ماشین سازی نمونه هایی از این مورد محسوب می شود. در صنعت هوا فضا نیز عنصر کارامدی بشمار نی رود که قبل از هر چیز، خلوص و کیفیت آن مورد بررسی قرار می گیرد. چراکه کوچکترین مشکل در این زمینه سبب خسارات جبران ناپذیری خواهد شد.

در بسیاری از پروسه ها تولید این موضوع حایز اهمیت است و صنعتگران را بر آن داشته تا با دقت و وسواس خاصی به خرید پیگمنت اخرا قرمز بپردازند. برای دستیابی به این مهم، لازم است مرکز فروش مطمئن و معتبری یافته و کلیه مایحتاج مصرفی را از آنجا تهیه کرد. بدین ترتیب بدون هیچ گونه نگرانی از کیفیت محصولات، آنرا در روند تولید استفاده می نمایند. مهمترین منابع خاک اخرا در کشور ما، در مناطقی همچون هرمز و محلات وجود دارند و بهمین علت غالب تولید کنندگان از معادن موجود در این نقاط بهره برداری می کنند. این امر منجر به تولید محصولات درجه یک و بی نظیری خواهد شد که از درصد خالصی بالایی برخوردار می باشند.

تولید پودر رنگی آبی
>>

آنالیز شیمیایی پودر اخرا s3

Measure Element Measure Element
0.1 tio2 2.6 cao
0.44 na2o 0.55 k2o
2.99 so3 0.12 mgo
0.97 cl 74.8 fe2o3
4.12 loi 0.44 al2o3
9.2 sio2

مزایای استفاده از پودر اخرا در صنعت

مزیت‌ های استفاده از پودر اخرا در صنعت در سال‌ های اخیر بسیار زیاد و قابل توجه بوده است که ما در این بخش از محتوا قصد داریم در مورد مهم‌ترین مزایا اطلاعاتی را ارائه نماییم؛ اولین و مهم‌ترین مزیت بهره‌ برداری از این محصولات حفاظت بهتر آنها می‌ باشد معمولاً پودر های معدنی عملکرد بهتری نسبت به مواد مصنوعی در برابر خوردگی دارند و مقاومت بیشتری در برابر نور خورشید و تابش‌ های خطرناک نیز از خود نشان می‌ دهند.

دومین مزیت بهره‌برداری از این ترکیبات را می‌ توان کیفیت و دوام بهتر تولیدات دانست، اکسید های طبیعی در تولید انواع مصالح ساختمانی مخصوصاً سیمان و بتن به بهره‌برداری می‌ رسند و زمان مصرف کریستال‌ هایی را در طول فرایند های تولید تشکیل می‌ دهند که کمک بیشتری به ماندگاری رنگ محصولات می‌ کنند، همچنین پودر های اخرا به دلیل فرم خاص مولکولی خود نتیجه بهتری را در کیفیت محصولات مرتبط با سیمان فراهم می‌ آورند.

انطباق بهتر با محیط زیست از دیگر مزیت‌ های بهره‌برداری از این محصولات است که توجه ویژه صنعتگران را به خود جلب کرده است، این ترکیبات ۱۰۰ طبیعی هستند و به صورت مستقیم از ذخایر طبیعی استخراج می‌ گردند، در فرایندهای تولید این محصولات هیچگونه افزودنی شیمیایی به کار گرفته نمی‌ شود بر خلاف ترکیبات صنعتی که دارای آثار مخرب همچون انتشار گاز های سمی و مصرف بالای انرژی هستند.

کاهش هزینه‌ های تولیدی صنعتگران از دیگر مزیت‌ های این ترکیبات است که مصرف کنندگان می‌ توانند با جایگزین کردن این فرآورده‌ های طبیعی به جای اکسید‌ های مصنوعی کاهش قیمت‌ های نهایی را ایجاد نمایند.

قیمت فروش پودر اخرا

با توجه به مبحث قبل مطمئناً به این موضوع رسیده است که قیمت فروش پودر های اخرا در مقایسه با اکسید های مصنوعی بسیار پایین‌ تر است، به همین دلیل مصرف این محصولات می‌ تواند کاهش قیمت تمام شده تولیدات نهایی را برای صنعتگران به ارمغان آورد.

نکته قابل توجه در مورد قیمت فروش پودر اخرا تنوع کیفیتی این محصولات و نوع معدن و محل برداشت خاک‌ ها و کلوخه‌ های مورد استفاده در تولید آنها می‌ باشد، به همین دلیل خریداران باید با در نظر گرفتن نوع پودر های اخرا، یک خرید مقرون به صرفه‌ ای را به انجام برسانند.

خرید پیگمنت اخرا قرمز

با توجه به مطالب مذکور، می توانید جهت تهیه پودر اخرا به برترین مرکز خرید پیگمنت اخرا قرمز در کشور، یعنی مجموعه صنایع آروشا مراجعه نماید. کارخانجات آروشا مواد اولیه مورد نیاز خود را از معروفترین معادن بدست می آورند و توسط دستگاههای کوبش و خردایش در کارخانه آنرا به پودر های میکرونیزه و یا به مش ها گوناگون تبدیل می نمایند.

آیا این مطلب سایت ما را می پسندید؟

از 1 تا 5 امتیاز دهید.

میانگین امتیاز: 4.9 / 5. تعداد رای: 60

منتظر دریافت نظر شما هستیم.

جدیدترین اخبار سایت