مل پاشی روی گلخانه با کربنات کلسیم

محافظت از گلخانه در برابر اشعه مستقیم آفتاب به شیوه های مختلف انجام می پذیرد که در این میان مل پاشی روی گلخانه با کربنات کلسیم جزو رایج ترین و ایده ال ترین فرآیندی است که فعالان در حرفه های تولید محصولات گلخانه ای می توانند از آن استفاده کنند.

مل پاشی روی گلخانه با کربنات کلسیم

فروشنده سفیدترین پودر مل

معتبرترین فروشنده سفیدترین پودر مل، مجموعه صنعتی آروشا پودر است که دسترسی فوق ‌العاده ‌ای به معادن حاوی سنگهای کربنات کلسیم دارد. پودر مل در حال حاضر با هدف ایجاد گلخانه ها، به عنوان پرکاربردترین ترکیب معدنی مورد استفاده قرار می ‌گیرد. پودر مل به عنوان فراورده ای حاصل از ماده معدنی سنگ کربنات کلسیم در ایران با قیمتهای بسیار مناسب عرضه می گردد. این ترکیبات معمولاً دارای اندازه ذرات بسیار ریز و یکدستی هستند و به کمک دستگاه های سنگ کوبی حرفه ای تولید شده اند. پودر مل از نظر شکل ظاهری یک پودر سفید رنگ مایل به کرم است که کاربردهای مختلفی را علاوه بر صنعت گلخانه در صنعت ساختمان سازی به خود اختصاص می ‌دهد. سفیدترین پودر مل در مجموعه آروشا پودر به کمک استفاده از تجهیزات برتر تولید می گردد و به همین دلیل می ‌توان گفت این ترکیب فاقد باقیمانده های مضر برای مصرف کنندگان در صنعت کشاورزی است. همچنین این ترکیب دارای بالاترین رنگ سفید برای دفع نور خورشید می باشد و نور خورشید و دیگر اشعه های را به راحتی دور می نماید.

پخش عمده پودر مل سفید پتینه همدان
>>

مرکز عرضه لیتوپن چرم در شیراز

مل پاشی روی گلخانه با کربنات کلسیم

مل پاشی روی گلخانه با کربنات کلسیم با اهداف خاصی انجام می پذیرد. این ترکیب که در واقع جزو پودرهای میکرونیزه کربنات کلسیم می باشد و به صورت تخصصی تولید می شود به راحتی می تواند نور خورشید را قادر سازد تا در روز به صورت موثر به گلخانه وارد شود. این ترکیب همچنین با موانع حرارتی که در پوشش گلخانه ها ایجاد می نماید، میزان سرد شدن گلخانه را کاهش داده و باعث رشد و پرورش بهتر گیاهان و گلها می شود.
علاوه بر این موضوع استفاده از پودر مل برای روکش کردن گلخانه، هزینه های گرمایشی را مخصوصا در فصل های سرد کاهش می دهد و باعث افزایش زودرس گل و گیاهان، کارایی و کیفیت محصول می شوند. از دیگر دلایل استفاده از پودر مل به عنوان یک روکش گلخانه می توان به نفوذپذیری نور و کشش پوشش گلخانه اشاره کرد که توسط این ترکیب به میزان قابل توجهی افزایش می یابد. مقدار مکانیکی و اثر حرارتی پوشش گلخانه توسط این ترکیبات معدنی تقویت شده و با افزایش کشش سطحی مولکول های آب، از ایجاد قطرات آب در قسمت داخلی گلخانه جلوگیری می شود و در نهایت می ‌توان گفت گل و گیاهان گلخانه در برابر بیماری های قارچی کاملا محافظت می شوند.

صادرات پودر مل

پودر مل یک ترکیب پرطرفدار تولید شده در مجموعه صنعتی آروشا پودر است که در صنایع کشاورزی و ساختمان سازی به عنوان یک ماده اصلی مورد استفاده قرار می ‌گیرد. این ترکیب در مجموعه آروشا به صورت تخصصی تولید می شود و علاوه بر اشباع بازار های داخلی، امکان صادرات این ترکیبات به کشور های متقاضی وجود دارد. اگر جزو شرکت های صادراتی هستید برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین این مجموعه ارتباط برقرار نمایید تا شرایط لازم برای فعالیت شما مشتریان گرامی فراهم شود.

کارخانه تولید پودر مل
>>

آیا این مطلب سایت ما را می پسندید؟

از 1 تا 5 امتیاز دهید.

میانگین امتیاز: / 5. تعداد رای:

منتظر دریافت نظر شما هستیم.

جدیدترین اخبار سایت