تولید مل و کربنات کلسیم با کاربردهای متنوع در صنعت

مسیر : صفحه اصلی / کربنات کلسیم / تولید مل و کربنات کلسیم با کاربردهای متنوع در صنعت
4.9
(40)

مل و کربنات کلسیم  فرآورده های معدنی با فرمول مولکولی یکسانی هستند و در صنایع مختلف به عنوان بهترین پرکننده به بهره‌برداری می ‌رسند، البته موارد مصرف هر یک از این ترکیبات با یکدیگر تفاوت های زیادی دارد.

مل و کربنات کلسیم

مشخصات پودر مل

همان طور که مطلع هستید کربنات کلسیم معدنی اغلب از کوبش سنگ های معدنی کربنات کلسیم تولید می گردد ولی پودر مل در اینجا محصول ضایعاتی است که در طی فرآیند های تولید کربنات کلسیم تولید می ‌شود و در واقع تولید کربنات کلسیم و پودر مل در یک فرآیند انجام می پذیرد.

دانه بندی پودر های مل از ۳۰۰ تا ۴۰۰ میکرون متفاوت می باشد و این ترکیبات به رنگ سفید معروف هستند و در واقع ظاهر و بافت این ترکیبات شباهت زیادی با آرد سفید دارد و بهره‌برداری از آنها در صنایع مختلف باعث انعطاف پذیری بیشتر، کاهش هزینه های تولیدی و سرعت زیاد در خشک شدن می شود.

فروشنده کربنات کلسیم مش 1500
>>

آنالیز شیمیایی کربنات کلسیم

Element (%)Measure
caco3 99
fe2o3 0.008
mgo 0.75
loi 43.2
insoluble HCL 0.10

تفاوت کربنات کلسیم و پودر مل

همان طور که اشاره شد تفاوت اصلی کربنات و پودر مل در شیوه تولید محصولات است، کربنات از آسیاب کردن سنگ های معدنی تولید می شود در حالی که پودر های مل ضایعاتی هستند که از این آسیاب کردن ها به دست می آیند.

کاربرد ها و موارد مصرف این ترکیبات نیز با یکدیگر متفاوت می باشد، البته در برخی مواقع شباهت هایی در زمینه استفاده از آن‌ ها دیده می ‌شود، به عنوان مثال هر دوی این ترکیبات در صنعت ساختمان سازی و در صنعت تولید محصولات دیگر به کار گرفته می‌ شوند؛  استفاده از پودر کربنات کلسیم در صنایع تولید کاشی و سرامیک، تولید رنگ و آجر دیده می ‌شود در صورتی که استفاده از پودر مل در نقاشی بیشتر رایج می باشد.

خرید پودر مل

مراجعه به وبسایت های آروشا پودر، بهترین و آسان ترین روش برای خرید پودر مل و کربنات کلسیم است، امکان سفارش در این مجموعه برای تمامی صنعتگران با مش های گوناگون وجود دارد.

در خرید پودر های مل بافت یکدست و منسجم و ریز بودن این محصولات اهمیت دارد و قیمت پودر های مل نسبت به سایر مواد اولیه مشابه مناسب تر می باشد و همین موضوع باعث شده است که از این تولیدات به عنوان ماده اولیه با هدف کاهش بهای تمام شده محصولات مختلف استفاده شود؛ این تولیدات هم به صورت فله و هم به صورت بسته بندی شده قابل عرضه هستند.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.9 / 5. تعداد موافقین : 40

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

جدیدترین اخبار سایت

آروشا پودر ، نخستین در فرآورده های معدنی میکرونیزه