مرکز پخش انواع پودر سنگ در ایران

مسیر : صفحه اصلی / پودر سنگ / مرکز پخش انواع پودر سنگ در ایران
4.9
(50)

مرکز پخش انواع پودر سنگ اعم از : پودر سنگ ساختمانی ، پودر سنگ مل ، پودر سنگ جوشقان ، پودر سنگ صنایع و …در شهر قم و به صورت ویژه در مجموعه کارخانجات آروشا مستقر می باشد . بیش از 70 درصد نیاز پودر سنگ کشور از طریق شاهراه ارتباطی کشور یعنی شهر قم تامین می گردد.

مرکز پخش انواع پودر سنگ در ایران

انواع پودر سنگ و مشخصات آنها

انواع متنوعی از سنگ ها و کانی های موجود در معادن را می توان با هدف تولید بهترین انواع پودر سنگ ها کوبش کرد؛ یکی از مهمترین ویژگی پودر سنگ ها نسبت به سنگ های معدنی سهولت در استفاده و ویژگی های برتر و مفیدتر این محصولات می باشد؛ برخی از مهمترین انواع پودر سنگ ها در نمونه های پودر سنگ آهک، پودر سنگ دولومیت، پودر سنگ جوشقان و غیره معرفی می‌ گردند که هر یک دارای ویژگی‌ ها و مشخصات مربوط به خود هستند و از انواع کانی های رسوبی، دگرگونی و آذرین قابل تولید می باشند.

پودر سنگ آهک اولین و گسترده‌ترین پودر سنگ تولید شده در بین کارخانه های تولیدی فرآورده های معدنی همچون اروشا پودر می باشد که کاربرد های بی نظیری را در صنایع از آن خود می نماید این ترکیب جزو پرمصرف‌ ترین انواع پودر سنگ ها در ایران و حتی در کل جهان به شمار می رود؛ این محصولات نقش مهمی در تولید سیمان، بتن و ملات دارد و به میزان زیادی در ساختمان سازی، جاده سازی و کشاورزی به کار گرفته می‌ شود.

فروش پودر سنگ ممتاز
>>

پودر سنگ دولومیت نمونه دیگری از این محصولات است که در گروه پودر سنگ های حاوی کربنات کلسیم منیزیمی دسته بندی می شود؛ این ترکیبات به اندازه پودر سنگ آهک در صنایع کاربرد ندارند.

پودر سنگ جوشقان یکی دیگر از پرطرفدارترین انواع پودر سنگ در ایران است که با رنگ سفید و عیار بالا شناخته شده می باشد و از رنگ سفید این محصولات به طور ویژه در برخی از مناطق مخصوصا مناطق مرطوب به عنوان رنگ استفاده می شود؛ پودر سنگ جوشقان در بین انواع پودر سنگ ها به واسطه ویژگی هایی که سنگ های مربوط به این منطقه دارند شناخته شده تر می باشد و معمولا به عنوان ریز ترین نوع پودر سنگ در تولید بسیاری از مصالح ساختمانی از آنها بهره برداری می گردد.

آنالیز شیمیایی پودرسنگ ممتاز سفید

Element (%)Measure
sio2 0.07
al2o3 1.05
fe2o3 0.03
cao 54.95
mgo 0.3
loi 43.1
whiteness 87

مزیت پودر سنگ کارخانجات آروشا

پودر سنگ های تولید شده توسط کارخانجات آروشا از نظر خلوص ، بالاتر از استاندارد تعریف شده می باشد . در انتخاب کلوخه سنگ های معدنی ، بهترین معادن سطح منطقه انتخاب و قرارداد فنی جهت برداشت از بخش های مفید و خالص معدن انعقاد شده است. به لحاظ کیفیت بالای مواد اولیه تولید پودر سنگ ، محصول تولید شده در کارخانجات آروشا جزو بهترین پودرسنگ های موجود در بازار می باشد. گواه این حقیقت خرید تناژ بالای برخی واحدهای تولید پودر سنگ از مجموعه کارخانجات آروشا و عرضه محصولی مخلوط شده با کیفیت پایین و قیمت پایین در سطح بازار می باشد . به مصرف کنندگان انواع پودر سنگ ساختمانی توصیه می گردد هر نوع خرید خود را صرفا معطوف به قیمت پایین ننموده و کیفیت محصول را نیز از نظر آنالیز آزمایشگاهی مورد توجه قرار دهند . با عنایت به خلوص بالای انواع  پودرسنگ تولید شده در کارخانجات آروشا ، خسارت های ناشی از استفاده پودر ناخالص به صفر می رسد که این موضوع رضایت شما یا مشتریان شما را در پی خواهد داشت . پودر سنگ تولید شده در آروشا در بسته بندی کیسه ای محکم 25 یا 30 کیلویی به بازار مصرف عرضه می گردد.

مرکز پخش انواع پودر سنگ

کارخانجات پودر سنگ آروشا آمادگی لازم جهت بازدید حضوری مشتریان از خط تولید و بررسی کیفیت محصول و ارائه نمونه جهت بررسی را اعلام می نماید. حفظ اعتبار برند آروشا و حقوق مشتریان در برخورداری از محصول با کیفیت، خط مشی اصلی تیم مدیریت آروشا می باشد و در این راه از هیچ تلاشی دریغ نخواهیم کرد . جهت تهیه انواع پودر سنگ مورد نیاز خود با مشاوران فروش مجموعه آروشا تماس حاصل فرمائید .

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.9 / 5. تعداد موافقین : 50

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

جدیدترین اخبار سایت

آروشا پودر ، نخستین در فرآورده های معدنی میکرونیزه