مرکز فروش آهک هیدراته قم

مسیر : صفحه اصلی / آهک / مرکز فروش آهک هیدراته قم
4.8
(25)

مرکز فروش آهک هیدراته قم با راه اندازی وب سایت های اینترنتی معتبر، فعالیت های ویژه خود را به صورت مستقیم و سراسری به انجام می رساند و از این طریق به راحتی می تواند با تمامی خریداران این محصول آشنا شده و نیاز آنها را برطرف سازد.  در مرکز فروش آهک هیدراته قم، این محصولات در بسته بندی های متنوع ارائه می گردند.

مرکز فروش آهک هیدراته قم

 

فروش مرغوب ترین آهک هیدراته قم

فروش آهک هیدراته قم در مرغوب ترین نمونه ها، با هدف افزایش صادرات این محصولات به کشور های همسایه از جمله عراق و ترکیه انجام می پذیرد. آهک هیدراته تولید شده در ایران در کیسه های ۲۵ کیلوگرمی و در بسته بندی های یک تنی قابل بسته بندی هستند و در صورت درخواست خریداران، امکان قرارگیری این بسته بندی ها بر روی پالت وجود دارد و در نهایت این محصولات با بالاترین کیفیت ها در اختیار تمامی خریداران قرار می گیرند. در فروش آهک هیدراته قم، قیمت های متنوع برای معرفی این محصولات در نظر گرفته می ‌شود که می‌توان گفت تعیین قیمت این ترکیبات بر اساس دانه بندی و میزان خلوص انجام می پذیرد.

پودر آهک کلسینه مخصوص قند و شکر
>>

آنالیز فیزیکی آهک هیدراته

Element Measure Element Measure
فرمول شیمیایی ca(oh)2 حلالیت در آب 0.16 (g/100 ml water at 20 ° c)
شکل و رنگ white-powder وزن مخصوص 2.2-2.4 (g/ml)
جرم مولکولی 74.09 (g/mol) نقطه جوش not applicable
دانسیته 400-600 (kg/m3) نقطه ذوب not applicable
سختی between 2 & 3 mohs ph 12.2

خرید بدون واسطه آهک هیدراته

خرید بدون واسطه آهک هیدراته، هدف بسیاری از بازرگانی های صادراتی این ترکیب معدنی و همچنین صنایع مصرفی داخلی است که از این طریق به راحتی می ‌توانند از قیمت های مناسب این ترکیبات نهایت بهره را ببرند.  خرید بدون واسطه آهک هیدراته، یکی از مهمترین برنامه‌ های شرکت های تولید کننده این کالاها است که با هدف ارائه محصولاتی با بالاترین کیفیت و ارزانترین قیمت ایجاد شده است.  جالب است بدانید مجموعه صنعتی آروشا پودر یک شرکت معتبر در ایران در زمینه عرضه ترکیبات معدنی مختلف است که با  فراهم نمودن شرایط خرید بدون واسطه در جلب توجه مشتریان بیشتر در این زمینه موفق تر می باشد.  در این مجموعه صنعتی برای خرید بدون واسطه کافیست به وب سایت های اینترنتی این شرکت مراجعه نمایید تا بتوانید بهترین کالاها را به صورت مستقیم سفارش دهید.

دسترسی مستقیم به بهترین آهک هیدراته

بهترین آهک هیدراته از نظر کیفی بر اساس سنجش شاخصه ‌های همچون درجه خلوص و دانه بندی این محصولات مورد بررسی قرار می ‌گیرد.  آهک هیدراته در اکثر صنایع تولیدی و خدماتی با کیفیت و در درجه خلوص های بالای استفاده می شود.  دانه بندی ریز و یکدست این نوع محصولات و نداشتن هیچگونه سنگریزه‌ ای، جزو مهمترین اهداف صنایع مصرفی این ترکیبات می باشد.

آهک هیدراته مجموعه صنعتی آروشا پودر از نظر کیفیت مرغوبیت و بسته بندی بهترین محصول می باشد و جهت مصرف در کلیه صنایع وابسته یک گزینه ایده آل می باشد.  برای خرید بهترین آهک هیدراته به صورت مستقیم و بدون واسطه از طریق همین مرکز اینترنتی اقدام نمایید.

عوامل موثر بر قیمت آهک قم در سال جاری

عوامل موثر بر قیمت آهک قم در سال جاری

آهک، یکی از مواد معدنی است که در صنایع مختلفی از قبیل ساخت و ساز، کشاورزی، صنایع غذایی و دارویی کاربرد دارد. قم، یکی از شهرهای ایران است که به عنوان یکی از مراکز تولید آهک شناخته شده است. در این بخش به بررسی عوامل موثر بر قیمت آهک قم در سال جاری می‌پردازیم.

  1. تقاضا و عرضه: یکی از عوامل اصلی تعیین قیمت آهک، تقاضا و عرضه است. با افزایش تقاضا برای آهک، قیمت آن نیز افزایش می‌یابد. در سال جاری، با توجه به افزایش استفاده از آهک در صنعت، تقاضا برای این ماده معدنی افزایش یافته است.
  2. هزینه‌های تولید: هزینه‌های تولید نیز بر قیمت آهک تاثیر می‌گذارد. این هزینه‌ها شامل هزینه‌های استخراج، فرآوری، بسته‌بندی و حمل و نقل می‌شوند.
  3. نوسانات ارزی: قیمت آهک نیز مانند سایر محصولات، تحت تاثیر نوسانات ارزی قرار می‌گیرد. با افزایش نرخ ارز، قیمت آهک نیز افزایش می‌یابد.
  4. سیاست‌های دولتی: سیاست‌های دولتی نیز بر قیمت آهک تاثیر می‌گذارد. برای مثال، سیاست‌های مربوط به حفاظت از محیط زیست، می‌تواند هزینه‌های تولید را افزایش دهد و در نتیجه، قیمت آهک را افزایش دهد.

بنابراین، با توجه به این عوامل، قیمت آهک قم در سال جاری تغییر کرده است. با داشتن این اطلاعات، می‌توانیم بهتر درک کنیم که چرا قیمت آهک قم در سال جاری تغییر کرده است.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.8 / 5. تعداد موافقین : 25

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

جدیدترین اخبار سایت

آروشا پودر ، نخستین در فرآورده های معدنی میکرونیزه