مرکز توزیع پیگمنت آبی

مسیر : صفحه اصلی / پودر اکسید آهن / مرکز توزیع پیگمنت آبی
4.9
(44)

مرکز توزیع پیگمنت آبی میکرونیزه یک نقطه مرجع برای رفع نیاز صنعتگران وابسته به این ترکیبات معدنی می باشد. پیگمنت های آبی جزو مشتقات اکسید آهن هستند که به واسطه داشتن ویژگی های خاص در تولید رنگهای نقاشی، پلاستیک ها و مواد ساختمانی بیشترین کاربرد را به خود اختصاص می ‌دهند.

مرکز توزیع پیگمنت آبی

تولید پودر رنگی آبی سیمانی

همانطور که مستحضر هستید اکسیدهای آهن جزو مهمترین پیگمنت های رنگی معدنی هستند که با داشتن محدوده رنگی متنوع در تولید مواد ساختمانی مانند سیمان و بتن بیشترین کاربرد را به خود اختصاص می‌ دهند. پیگمنت های آبی حاوی اکسید آهن به صورت طبیعی و سنتزی دارای کاربردهای تجاری بسیار زیادی هستند و در واقع می ‌توان گفت که با فرآیند های متنوعی تولید و با قیمت های مختلفی به فروش می رسند. در حال حاضر برای تولید پودر رنگی آبی سیمانی که جزو مشتقات اکسید آهن می باشد از روش های طبیعی استفاده می شود و این ترکیبات با استخراج سنگ های حاوی اکسید آهن از معادن مربوطه و انجام فرایند های آسیاب کردن با خلوص مناسبی ساخته می شوند. شایان ذکر است که بر اساس مراحل و روش هایی که در فرایندهای تولید این محصولات به کار گرفته می شود، در نهایت پیگمنت ها دارای شکل ظاهری متنوعی هستند و از هر یک از آنها با هدف خاصی در صنایع مربوطه استفاده می شود.

خرید پودر گلماشی
>>

مرکز توزیع پیگمنت آبی

نمایندگی فروش پیگمنت آبی سیمانی

نحوه فعالیت نمایندگی فروش پیگمنت آبی سیمانی به عنوان یکی از تاثیرگذارترین عوامل تعیین کننده قیمت فروش این محصولات از اهمیت بسیار زیادی برخوردار می باشد و در واقع کارخانه های تولید کننده این ترکیبات معدنی از طریق نمایندگی های فروش حضوری و مستقیم همواره تلاش می نمایند با مشتریان بیشتر در ارتباط بوده تا این محصولات را در حجم های بالاتری به فروش برسانند. شایان ذکر است که در حال حاضر مجموعه صنعتی آروشا پودر دارای چندین نمایندگی معتبر برای فروش پیگمنت آبی سیمانی در ایران می باشد و این ترکیبات را با تضمین کیفیت و مطابق با استاندارد های تعریف شده در بین صنایع وابسته ارائه می ‌نماید. نحوه فعالیت نمایندگی فروش پیگمنت آبی سیمانی آروشا پودر به نوعی است که تمامی خریداران در هر نقطه از کشور که قرار داشته باشند بدون هیچ گونه محدودیتی می توانند ثبت سفارشات خود را در این میان به انجام برسانند.

نوع بسته بندی پودرهای رنگی سیمانی

عنوان جنس بسته بندی وزن(kg) توضیحات
کیسه ای متوسط AD-star 25 موجود
کیسه ای بزرگ AD-star 30 موجود
فله داخل جامبو پلی پروپیلن 1000-1500 ناموجود
فله 2000-25000 ناموجود

مرکز توزیع پیگمنت آبی سیمانی

می توان اظهار داشت هر یک از فعالان در حرفه های تولید مصالح ساختمانی مخصوصاً سیمان های رنگی به دنبال یافتن معتبرترین مرکز عرضه پودر آبی میکرونیزه هستند چرا که از این ترکیبات به عنوان رنگدانه های طبیعی در تولید محصولات خود استفاده می نمایند. همانطور که قبلا اشاره شد در عصر حاضر بازار عرضه و فروش پودر آبی سیمانی از رونق قابل توجهی برخوردار می باشد و این ترکیبات در اندازه ‌های بسیار ریز، تاثیرات مثبتی را در تولید محصولاتی با کیفیت بالاتر ایجاد می نمایند. پودر آبی سیمانی در خط تولید سیمان های رنگی با اندازه ذرات بسیار ریز در حد میکرونی مورد استفاده قرار می گیرد و همین شاخصه ی ریز بودن ذرات این ترکیبات شرایطی را ایجاد می نماید که در نهایت سیمان های رنگی دارای کیفیت قابل قبول و مشتری پسندی باشند. اندازه ریز ذرات پودر آبی سیمانی باعث ادغام شبکه های سیمانی با یکدیگر شده و با استحکام بیشتر در بین مواد اولیه، محصولات تولید شده نیز مقاومت، دوام و ماندگاری بالاتری را در برابر عوامل جوی از آن خود می نمایند.

مرکز توزیع پیگمنت آبی

تولید پیگمنت آبی میکرونیزه

تولید پودر رنگی آبی میکرونیزه در مجموعه صنعتی آروشا پودر با تکیه بر توان علمی مهندسین خبره ایرانی و همچنین برخورداری از بهترین تجهیزات و دستگاه های تامین شده از کشور اروپا انجام می پذیرد. می‌توان اظهار داشت همین موارد جزو مهم‌ترین دلایلی هستند که در حال حاضر مجموعه آروشا پودر، جزو شرکت ‌های معتبر و موفق در زمینه فروش و توزیع پیگمنت آبی می باشد و این محصولات را مطابق با نیاز تمامی صنایع وابسته به بازارهای هدف ارائه می نماید. در فرآیند های تولید پودر رنگی آبی میکرونیزه مراحل مختلفی پشت سر هم اجرا می شود که دقت و تمرکز بیشتر در هر یک از این مراحل تولیدی می‌ تواند در تولید محصولاتی با کیفیت بالاتر تاثیر داشته باشد. به همین دلیل در مجموعه آروشا پودر، مهندسین خبره ایرانی با توان علمی به روزی در حال فعالیت هستند و همواره تلاش می نمایند از جدیدترین روش ها برای تولید این محصولات استفاده نمایند تا در نهایت تولیداتی با صرفه اقتصادی بالاتر روانه بازار شود.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.9 / 5. تعداد موافقین : 44

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

جدیدترین اخبار سایت

آروشا پودر ، نخستین در فرآورده های معدنی میکرونیزه