مرکز توزیع آهک میکرونیزه تهران

مسیر : صفحه اصلی / آهک / مرکز توزیع آهک میکرونیزه تهران
4.8
(22)

مرکز توزیع آهک میکرونیزه تهران کاملا به این موضوع واقف است که نحوه فعالیت آنها می تواند در تعیین قیمت نهایی این محصولات تاثیر بسیار زیادی داشته باشد. به همین دلیل این مراکز توزیع کننده بیشتر به صورت اینترنتی فعالیت ‌های خود را به انجام می رسانند.

مرکز توزیع آهک میکرونیزه تهران

مرکز توزیع  مرغوب ترین آهک میکرونیزه تهران

مرکز توزیع آهک میکرونیزه تهران بیشتر مورد توجه واحدهای تولیدکننده مصالح ساختمان قرار می گیرد که از این ترکیب میکرونیزه شده به عنوان بهترین ماده اولیه استفاده می نمایند. آهک میکرونیزه جزو ترکیبات معدنی حاصل از کوبش کربنات های کلسیم است که به صورت استاندارد تولید می گردد و با مشخصات ظاهری به خصوص، شرایط بهتری را برای تولید بهترین مصالح ساختمانی ایجاد می نماید. جالب است بدانید در فرآیندهای تولید آهک میکرونیزه از توری های خاصی برای غربال کردن این محصولات در سایز های مورد نظر استفاده می شود و بر اساس منافذی که بر روی این توری ها وجود دارد،  پودر میکرونیزه آهک در ابعاد مختلف به دست می آید.  در راستای همین امر در مرکز توزیع آهک میکرونیزه، این ترکیبات از نظر سایز با یکدیگر دارای تفاوت های بسیار زیادی هستند و معمولاً در مش بندی های ۲۰۰ تا ۳۵۰۰ معرفی می گردند.

آنالیز فیزیکی آهک زنده پودری (میکرونیزه)

Element Measure Element Measure
فرمول شیمیایی cao حلالیت در آب 0.12 (g/100 ml water at 20 ° c)
شکل و رنگ white-powder وزن مخصوص 3.2 (g/ml)
جرم مولکولی 56.08 (g/mol) نقطه جوش 2850°c
دانسیته 720-1130 (kg/m3) نقطه ذوب 2614°c
سختی between 2 & 3 mohs ph 12.2

تولید مرغوب ترین آهک میکرونیزه

تولید مرغوب ترین آهک میکرونیزه از ارزش اقتصادی بالایی برخوردار می باشد. به واسطه همین امر در سال‌های اخیر مجموعه صنعتی آروشا پودر که جزو معتبرترین تولیدکنندگان پودرهای معدنی در ایران است خط تولیدی های ویژه ای را برای تولید و فرآوری آهک میکرونیزه ایجاد کرده است تا در نهایت بتواند این ترکیبات پرکاربرد را در بالاترین درجه خلوص و در ریزترین ابعاد تولید کرده و در اختیار خریداران قرار دهد.  آهک میکرونیزه در واقع همان ترکیبات حاصل از کوبش و پودر کردن سنگ های کربنات کلسیم زنده هستند که به دلیل سطح مقطع بیشتر و امکان ترکیب با دیگر مواد، کاربرد های بیشتری را نسبت به دیگر آهک ها از آن خود می نماید.  آهک میکرونیزه دارای اندازه ذرات فوق‌العاده ریزی است که با واحد میکرومتر سنجیده می شود و هر چقدر اندازه این ذرات ریز تر باشد کیفیت آنها بالاتر است.

 اگر به دنبال معتبرترین نمایندگی فروش مرغوب ترین آهک میکرونیزه در ایران هستید حتما تا حالا نام مجموعه آروشا پودر را شنیده اید.  این مجموعه صنعتی همانطور که اشاره کردیم دارای بهترین خط تولیدی ها برای فرآوری و غربال کردن سنگ های آهکی می باشد و در نهایت آهک میکرونیزه مورد استفاده در مصارف مختلف صنعتی، ساختمانی یا خدماتی را در سایزهای کوچک و میکرونیزه ارائه می نماید.  در این مجموعه صنعتی برای فروش مرغوب ترین آهک میکرونیزه، از روش های اینترنتی استفاده می شود تا با حذف واسطه ها محصولاتی با همان قیمت‌ های تولید شده در اختیار تمامی خریداران در داخل و خارج از کشور قرار بگیرند.

مرکز توزیع آهک میکرونیزه تهران

تولیدکننده آهک ساختمانی

آهک ساختمانی جزو قدیمی ترین مصالح شناخته شده توسط انسان است که در قسمت های مختلف ساخت و ساز از این محصول استفاده می گردد.  انواع مختلفی از آهک خام و فرآوری شده همچون آهک زنده، آهک هیدراته، آهک پودری و… به صورت مستقیم و غیر مستقیم توسط طراحان و فعالان در حرفه های ساخت و ساز استفاده می شود. واحدهای تولیدکننده آهک ساختمانی در ایران بیشتر فرایندهای استخراج، تولید و فرآوری این ترکیبات معنایی را بر اساس نیاز صنعت ساخت و ساز به انجام می رسانند تا در نهایت با به کارگیری بهترین ترکیبات معدنی در این صنعت شرایط بهتری برای ایجاد پروژه های ساختمانی به وجود آید.  واحدهای تولیدکننده آهک ساختمانی همچنین این محصولات را با قیمت های متنوع معرفی می نمایند که در واقع قیمت این محصولات تعیین کننده طیف کاربری آنها در صنعت ساخت و ساز می باشد.

قیمت آهک ساختمانی کرمان همانند دیگر مصالح ساختمانی تحت تاثیر پارامترهای بسیار زیادی قرار می ‌گیرد که به دست آوردن اطلاعاتی از عوامل تاثیر گذار در تعیین قیمت این محصولات می تواند فرصت مطلوبی را برای خریداران عمده ایجاد نماید تا از این طریق بتوانند به بهترین محصولات با ارزانترین قیمت دسترسی داشته باشند.  جالب است بدانید در تعیین قیمت آهک ساختمانی کرمان، مشخصات ظاهری و فیزیکی و همچنین ساختار شیمیایی این ترکیبات بیشتر از دیگر موارد تاثیر گذار می باشد.  همان طور که در مبحث قبل اشاره کردیم آهک ساختمانی در شکل های ظاهری متنوع و با نام های تجاری مختلف معرفی می گردد که این پارامتر یکی از مهمترین دلایل تغییر قیمت این محصولات می باشد.

نمایندگی فروش بهترین آهک ساختمانی

اعتبار مجموعه صنعتی آروشا پودر به عنوان نمایندگی فروش بهترین آهک ساختمانی بسیار زیاد می باشد زیرا در این مجموعه صنعتی از بهترین فک های کوبشی و آسیاب های قدرتمند برای ریز کردن سنگ های آهکی استفاده می شود.  مصرف آهک ساختمانی مزیت های گوناگونی دارد و فعالان در حرفه های ساخت و ساز با پی بردن به این مزیت ها، در عصر حاضر تمایل بسیار زیادی به استفاده از این مصالح در ساخت و ساز ساختمان های مسکونی و تجاری دارند.  آهک خاصیت تنفس پذیری بسیار زیادی دارد و در واقع خطر ایجاد رطوبت در اثر بخارات آب را کاهش می دهد.  حالت متخلخل این ترکیب معدنی برای هدایت رطوبت از دیگر مصالح ساختمانی در زمان به روز نم،  محافظت می نماید.  همین ویژگی آهک باعث شده است که در قسمت های مختلف پی ریزی، شفته کاری و ایزوله کردن ساختمان ها از این محصول استفاده شود.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.8 / 5. تعداد موافقین : 22

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

جدیدترین اخبار سایت

آروشا پودر ، نخستین در فرآورده های معدنی میکرونیزه