حضور ارزشمندتان در روز پنج شنبه ۱ مهر سال ۱۴۰۰ به پایگاه اطلاع رسانی مارونق بخشید.
سرخط خبرها

مجموعه صنعتی تولید و صادرات خاک اخرا هرمز

در ایران پودر اخرا توسط فروشندگان متعددی عرضه می گردد. برخی از این عرضه کنندگان محصولات درجه یک و مرغوبی ارایه می دهند، اما کیفیت محصولات برخی دیگر نامناسب بوده و در ساخت و کاربری در صنعت، موجب ایجاد مشکلاتی خواهد شد. مجموعه صنعتی آروشا نیز یکی از عرضه کنندگان این محصول می باشد که سالها در زمینه تولید و صادرات خاک اخرا هرمز فعالیت درخشان داشته است. صادرات پودر اخرا به کشور های دیگر، نشان از کیفیت بالای این محصول می باشد، چراکه واردات کشورهای دیگر تحت شرایط بخصوصی صورت می پذیرد. بدین ترتیب کالای وارداتی می بایست طبق استاندارد های بین المللی تولید شده باشد. درنتیجه همگام با قوانین معین شده، و نیز همراه با گواهینامه های مشخصی پذیرفته می شود.

صادرات خاک اخرا هرمز

فروش مستقیم خاک اخرا هرمز

اخرا در میان پیگمنت های طبیعی رده بندی می شود که طیف رنگی زرد، نارنجی و قهوه ای را پوشش می دهد. این ماده معدنی در حقیقت نوعی اکسید آهن با ظرفیت سه می باشد و از ترکیب با خاک رس و ماسه بعنوان رنگدانه ای طبیعی در حوزه های صنعتی بسیاری بکار برده می شود. نامحلول بودن آن در آب و مقاومت بالایش در برابر خوردگی، موجب بهره وری در زمینه های گوناگونی شده که در ذیل شماری از آنها ذکر شده است.

ساخت محصولات بتنی مانند بتن های رنگی

ساخت آسفالت رنگی

صنایع سرامیک سازی

صنعت رنگ سازی

حفاظت از خوردگی و ضد زنگ

ساخت کفپوش های رنگی

ساخت موزاییک

عایق های فلزی کشتی ها

صنعت هوا فضا

تولید کود های شیمیایی

در کشور ما برخی مناطق وجود دارند که حاوی اکسید آهن قرمز می باشند. همانگونه که ذکر شد، یکی از مزایای اصلی خاک اخرا، رنگدهی بالای آن است. اما این موضوع در مورد همه آنها صدق نمی کند. برخی مناطق شامل پودر خالص تری بوده و درنتیجه رنگدهی بیشتری خواهد داشت. بعنوان مثال هماتیت موجود در خاک هرمز از کیفیت بسیار عالی برخوردار بوده و درصد خلوص بالایی را شامل می گردد. از اینرو محصولات بدست آمده از این مناطق آوازه بیشتری داشته و توسط عموم مصرف کنندگان مورد تایید می باشد. بهمین دلیل شرکت آروشا جهت فروش داخلی، و صادرات خاک اخرا هرمز ، از معادن این منطقه استفاده می نماید.

صادرات اخرا هرمز

صادرات خاک اخرا هرمز

گروه صنعتی آروشا کارخانجات متعددی در خصوص تولید انواع پودر های معدنی مانند پودر بندکشیپودر بندکشی، کربنات کلسیم، اخرا و غیره در اختیار دارد. بنابراین تولیدات کارخانجات خود را به دست خریداران می رساند و طی سالیان گذشته توانسته اعتماد کامل مشتریان خود را جلب نماید. این امر مزایای بسیاری دارد. از طرفی عرضه مستقیم موجب حذف واسطه ها خواهد شد که بدنبال آن، کاهش هزینه ها را برای متفاضیان در بر خواهد داشت، و از سوی دیگر اصالت و مرغوبیت محصولات را تضمین می نماید. شرکت آروشا با توسل به کارخانجات مجهز و نیروی متخصص خود توانسته بیشترین صادرات خاک اخرا هرمز را در کارنامه خود به ثبت رساند.

Call Now Buttonتماس با دفتر فروش