لیست قیمت پودر تالک صنعتی

مسیر : صفحه اصلی / پودر تالک / لیست قیمت پودر تالک صنعتی
4.9
(42)

قیمت پودر تالک صنعتی ، در کنار کیفیت این نوع پودر، در درجه بالایی از اهمیت قرار دارد. صنایع علاقه مند به خرید پودر تالک با کیفیت و با قیمت مناسب هستند. چنین خریدی به آنها کمک می کند تا علاوه بر افزایش کیفیت محصول، قیمت آن را ثابت نگه دارند.

لیست قیمت پودر تالک صنعتی

قیمت پودر تالک صنعتی

قیمت پودر تالک صنعتی، معمولا با توجه به معیارهای متفاوتی تعیین می شود. کیفیت پودر تالک نقش مهمی در تعیین قیمت آن خواهد داشت. پودر تالک، پودری صنعتی است که از ماده اولیه ای به نام سیلیکات منیزیم آبدار تشکیل می شود.

پودر تالک معمولا به رنگ سفید یا متمایل به سفید است، هر چه سفیدی پودر تالک بیشتر باشد، خلوص آن نیز بالاتر خواهد بود. پودر تالک در مش ها و انواع مختلفی تولید می شود. بهترین نوع پودر تالک، پودر تالک میکرونیزه است که با تجهیزات پیشرفته تولید می شود.

مجموعه آروشا پودر، به عنوان یک کارخانه پودر تالک سفید معتبر شناخته می شود. این کارخانه با فراهم آوردن امکان خرید مستقیم از خط تولید برای صنایع داخلی، پودرهای صنعتی خود را با قیمت بسیار خوبی به آنها عرضه می کند.

این مجموعه تولیدی بسیار بزرگ با در نظر گرفتن تاثیرگذاری تکنولوژی‌ های برتر در ارتقای کیفیت این محصولات و کاهش هزینه‌ های تولیدی تمرکز زیادی در این زمینه داشته است و توانسته با مجهز کردن و بهینه کردن خطوط تولیدی حداقل قیمت این تولیدات را در دست داشته باشد.

مرکز تولید و فروش پودر تالک ایران
>>

همچنین حداکثر ظرفیت‌ های تولیدی پودر تالک در ایران متعلق به این مجموعه بزرگ است و شاید بتوان این پارامتر را هم دلیلی برای متعادل بودن قیمت فروش تولیدات در این واحد تولیدی نسبت به دیگر رقبا دانست.

جدول آنالیز پودر تالک افغان

Element (%)Measure
sio2 52.41
k2o 0.01
p2o5 0.06
al2o3 1.52
tio2 0.10
fe2o3 2.8
mgo 36.74
cao 0.75
na2o 0.01

مرکز توزیع پودر تالک صنعتی

نحوه توزیع نیز نقش مهمی در تعیین قیمت پودر تالک صنعتی خواهد داشت، بدیهی است در کارخانجاتی که برای فروش محصول خود از واسطه استفاده می کنند، قیمت محصول به مراتب بالاتر است. چرا که درصدی از مبلغ فروش به واسطه تعلق می گیرد. بنابراین توزیع مستقیم و بدون واسطه محصول، می تواند به طور موثری قیمت آن را کاهش دهد.

کارخانه آروشا پودر به عنوان یک فروشنده پودر تالک سفید، از جمله کارخانه هایی است که در کنار کیفیت بالا، محصولات خود را به صورت مستقیم و بدون واسطه در اختیار مشتری قرار می دهد. این مسئله باعث استقبال گسترده صنایع داخلی از محصولات این مجموعه معتبر شده است.

اما اینکه چگونه می‌ توان در ارتباط مستقیم با آروشا پودر، خرید تولیدات آن را انجام داد؟ سوالی است که اکثر صنعتگران با آن روبرو هستند؛ در پهلوی پاسخ به این سوال متقاضیان، می‌ توان عنوان کرد شرکت تولیدی آروشا پودر با انعطاف پذیری بالایی که در فعالیت‌ های خود دارد هم به صورت حضوری و هم به صورت غیرحضوری فروش مستقیم تولیدات خود را تکمیل می‌ نماید و آن دسته از کارخانه دارانی که می‌ توانند به واحد های تولیدی این مجموعه به صورت حضوری دسترسی داشته باشند، می‌ توانند سفارشات خود را از درب کارخانه تحویل بگیرند.

در مقابل آن دسته از مشتریانی که در مسافت‌ های دورتر قرار دارند و امکان خرید حضوری برای آنها وجود ندارد، می‌ توانند از وب سایت‌ های معتبر این مجموعه تولید کننده استفاده کرده و سفارشات اینترنتی خود را دنبال نمایند.

خریداران پودر تالک سفید در اصفهان

تالک، همان سیلیکات منیزیم آب دار است؛ که معمولاً به صورت ورقه ای شکل در طبیعت موجود می باشد. طیف رنگی این ماده معدنی، سفید تا سبز را در بر می گیرد. پودر تالک سفید، درخشندگی و جلای فوق العاده ای داشته؛ و جهت مصارف زیر مورد استفاده قرار می گیرد:

  • رنگ سازی
  • تولید پلاستیک
  • تولید لاستیک
  • تولید کاغذ
  • کاشی و سرامیک
  • ایزولاسیون

خریداران پودر تالک سفید در اصفهان از طریق این سایت و ارتباط با بخش فروش کارخانه محصول مورد نیاز خود را ثبت سفارش می نمایند. اصفهان از قطب های مهم صنعتی بوده؛ و همواره تولید فروش مواد معدنی به صنایع این منطقه از ایران، رونق داشته است.

شرکت تولید بهترین تالک الیگودرز

گروه صنعتی کارخانجات آروشا، به عنوان یکی از تولید کنندگان پودر تالک سفید در ایران شناخته می شود. این کارخانه با وجود تولید انواع پودرهای صنعتی میکرونیزه و قطبی، از اعتبار بالایی در صنعت داخلی برخوردار است. همچنین محصولات این مجموعه به قدری با کیفیت هستند که سالانه به کشورهای دیگر صادر می شوند.

این مسئله باعث ایجاد اعتبار جهانی برای این مجموعه شده است. کیفیت بالا، قیمت مناسب و نحوه توزیع خوب، از جمل، شرایطی هستند که صنایع برای خرید محصول مد نظر قرار می دهند. این کارخانه با صادرات محصول به کشورهای معتبر، نقش بزرگی در پیشرفت اقتصادی کشور ایفا می کند. همچنین از این طریق، درآمد سالیانه کشور از صادرات را افزایش می دهد.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.9 / 5. تعداد موافقین : 42

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

جدیدترین اخبار سایت

آروشا پودر ، نخستین در فرآورده های معدنی میکرونیزه