قیمت کربنات کلسیم چرم سازی

مسیر : صفحه اصلی / کربنات کلسیم / قیمت کربنات کلسیم چرم سازی
4.9
(28)

قیمت کربنات کلسیم چرم سازی در مجموعه آروشا پودر به عنوان یک شرکت تولیدکننده گسترده بسیار مناسب اعلام می گردد. این گروه تولیدی با ایجاد شبکه های توزیع گسترده در تولید و توزیع این محصولات نیاز تولیدکنندگان به این ترتیب معدنی را در اقصی نقاط ایران برطرف می نماید و محصولاتی را با قیمت های رقابتی ارائه می نماید.

قیمت کربنات کلسیم چرم سازی

تولید کننده بهترین کربنات کلسیم

همانطور که اشاره شد گروه تجاری آروشا پودر، جزو معتبرترین و بزرگترین شرکت های تولید کننده بهترین کربنات کلسیم در ایران است که با گستردگی شبکه های تولید و توزیع این محصولات همواره تلاش می ‌نماید نیاز تمامی صنعتگران وابسته به این ترکیب معدنی در اقصی نقاط ایران را برطرف نماید. این گروه تجاری با راه اندازی نخستین سایت های آنلاین جهت فروش بهترین کربنات کلسیم در کشور توانسته است، گام بزرگی در یکسان سازی قیمت این محصول در سراسر کشور ایجاد نماید. پودر کربنات کلسیم یک ترکیب معدنی پرکاربرد در بسیاری از صنایع تولیدی می باشد چرا که این ترکیب خاصیت نامحلول بودن در آب و محلول در اسید را دارد و از بافت نسبتاً نرمی برخوردار است و به عنوان یک ترکیب اساسی در تولید برخی از محصولات مورد استفاده واقع می شود.

صادرات کربنات کلسیم کاشان
>>

آنالیز فیزیکی کربنات کلسیم 400 مش

Element Measure
appearance white micronized powder
whiteness 95.5%
moisture 0.2%
specific gravity 2.7
ph value 9
oil absorption 22

عرضه مستقیم بهترین کربنات کلسیم

عرضه مستقیم بهترین کربنات کلسیم در آروشا پودر در بسته بندی های متنوع انجام می پذیرد و معمولاً بسته بندی این پودر های معدنی در پاکت های کاغذی، پاکت های صادراتی، کیسه های جامبوبگ کاغذی دو لایه تهیه شده‌ اند. از کیسه های جامبوبگ بزرگ هم برای ارسال این پودر های معدنی به مناطق دوردست و هم برای صادرات به دیگر کشور ها استفاده می شود. شایان ذکر است که نوع دیگر بسته بندی پودر کربنات کلسیم برای عرضه آنها در بازار های هدف، استفاده از بونکر برای جابجایی بهتر این پودرهای میکرونیزه است و در این صورت در حجم های فله ای این ترکیبات در اختیار مصرف کنندگان و خریداران قرار می گیرند.

قیمت کربنات کلسیم چرم سازی

قیمت کربنات کلسیم چرم سازی یک نکته قابل توجه برای خریداران عمده این محصولات می باشد چرا که از این ترکیب با اندازه ذرات بسیار ریز در تولید انواع چرم های مصنوعی استفاده می‌ شود و این ترکیب در واقع حکم یک پر کننده در این صنایع را از آن خود می نماید. مزیت های زیادی در زمینه استفاده از پودر کربنات کلسیم پوشش دار شده در صنعت تولید چرم های مصنوعی دیده می شود. این ترکیب معدنی باعث افزایش استحکام ضربه و بهبود مقاومت چرم های مصنوعی در برابر فرسودگی می شود و از طرفی می ‌توان اظهار داشت سفیدی زیاد این ترکیب مخصوصا کربنات کلسیم رسوبی باعث مصرف کمتر رنگدانه های سفید تیتان در آموزه‌ های تولید چرم های مصنوعی می شود و از این طریق صرفه اقتصادی بهتری برای تولیدکنندگان ایجاد می گردد.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.9 / 5. تعداد موافقین : 28

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

آروشا پودر ، نخستین در فرآورده های معدنی میکرونیزه

ثبت سفارش آنلاین

مراحل ثبت سفارش

مشتریان عزیز ما برای ثبت سفارش خود و یا درخواست نمونه محصول مجموعه آروشا پودر می توانند از طریق فرم اقدام نمایند:

  1. اطلاعات تماس خود را وارد کنید: نام، نام خانوادگی، شماره تلفن و آدرس دقیق خود را در فرم مربوطه درج نمایید.
  2. مشخصات محصول مورد نیاز خود را انتخاب کنید.
  3. در صورت تمایل، نمونه محصول درخواست دهید: اگر پیش از خرید به نمونه محصول نیاز دارید، فیلد مربوطه را تکمیل نمایید.
  4. پس از اطمینان از صحت اطلاعات، بر روی دکمه “ثبت سفارش” کلیک کنید.

توجه:

  • تمامی فیلدهای ستاره دار الزامی می باشند.
  • کارشناسان ما در اسرع وقت درخواست شما را بررسی کرده و با شما تماس خواهند گرفت.
  • شما همچنین می توانید از طریق تماس و یا ارسال ایمیل با ما در ارتباط باشید.

فرم سفارش محصول

Arosha Factories Industrial Group

Copyright © 2024 All rights reserved