قیمت کربنات کلسیم موکت سازی

مسیر : صفحه اصلی / کربنات کلسیم / قیمت کربنات کلسیم موکت سازی
4.9
(26)

قیمت کربنات کلسیم موکت سازی به نوع و کیفیت سنگ های آهکی استخراج شده از معادن مختلف وابسته می باشد. به همین دلیل اکثر شرکت های تولید کننده در این زمینه تمرکز خود را در استخراج بهترین سنگ های معدنی از معادن مخصوص قرار می دهند.

آنالیز فیزیکی کربنات کلسیم 200 مش

Element Measure
appearance white micronized powder
whiteness 95.5%
moisture 0.2%
specific gravity 2.7
ph value 9
oil absorption 15

قیمت کربنات کلسیم موکت سازی

شرکت تولید سفیدترین کربنات کلسیم

بهترین و مجهزترین شرکت تولید سفیدترین کربنات کلسیم توسط مجموعه صنعتی آروشا پودر در ایران راه اندازی شده است چرا که این ترکیب معدنی در بسیاری از صنایع کاربرد های ویژه ای را به خود اختصاص می‌ دهد و به عنوان یک ماده معدنی ارزشمند در صنایع موکت سازی، چرم سازی، صنعت کشاورزی، صنعت داروسازی و غذایی و غیره بیشترین کاربرد را به خود اختصاص می‌ دهد. در شرکت تولید سفیدترین کربنات کلسیم به تمامی استانداردهای تعریف شده در صنایع گفته توجه می ‌شود و در واقع محصولات تولیدی بر اساس نیاز هر یک از صنعتگران ارائه می گردد. برای خرید از مجموعه صنعتی آروشا پودر کافی است حوزه کاری خود را مشخص کنید و اقدام به خرید نمایید.

قیمت زئولیت یزد

قیمت کربنات کلسیم موکت سازی

کربنات کلسیم در صنعت موکت سازی به عنوان یک تقویت کننده و یک پوشش دهنده به صورت پودری کاربردهای زیادی را به خود اختصاص می دهد. به همین دلیل این ترکیب در بسیاری از شرکت‌ های تولید کننده پودرهای معدنی با قیمتهای بسیار مناسب تولید و عرضه می گردد. اضافه کردن کربنات کلسیم در دانه بندی های بسیار ریز در تولید انواع موکت باعث بهبود کیفیت محصولات و افزایش قابلیت ضربه پذیری آنها می ‌شود و در واقع این ترکیبات بیشتر در تولید موکت های جدید و با کیفیت مورد استفاده قرار می گیرند. قیمت پودر کربنات کلسیم در مقایسه با دیگر تقویت کننده ها و پرکننده های سفید رنگ مانند کربن سفید و دی اکسید تیتانیوم مناسب تر است. به همین دلیل به استفاده از این ترکیبات تاکید بیشتری می شود.

عرضه مستقیم سفیدترین کربنات کلسیم

عرضه مستقیم سفیدترین کربنات کلسیم در مجموعه آروشا پودر با هدف کاهش هزینه های مصرف کنندگان در حال انجام می باشد چرا که عرضه بدون واسطه جزو مهمترین عوامل تاثیر گذار در کاهش قیمت تمام شده این محصولات می باشد. برای عرضه مستقیم سفیدترین کربنات کلسیم، مجموعه آروشا پودر از وب سایت های اینترنتی خود استفاده می نماید و این محصولات را در اندازه ها و مش بندی های متنوع برای استفاده در بین صنایع مختلف ارائه می نماید. اگر قصد خرید سفیدترین کربنات کلسیم را دارید حتما با این مجموعه ارتباط برقرار نمایید.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.9 / 5. تعداد موافقین : 26

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

جدیدترین اخبار سایت

آروشا پودر ، نخستین در فرآورده های معدنی میکرونیزه