کربنات کلسیم فارس با بهترین قیمت در مرکز فروش آروشا پودر

مسیر : صفحه اصلی / کربنات کلسیم / کربنات کلسیم فارس با بهترین قیمت در مرکز فروش آروشا پودر
4.9
(60)

عوامل مختلفی بر قیمت کربنات کلسیم فارس موثر هستند. به طور کلی تنوع بالا در کیفیت و تولید این محصول باعث شده است تا دامنه قیمت آن نیز تنوع زیادی داشته باشد. کربنات کلسیم در بخش های مختلف صنعتی و داروسازی قابل استفاده می باشد. مهمترین کاربرد این محصول در صنعت لاستیک سازی، صنعت ساختمان سازی و راه سازی می باشد.

قیمت کربنات کلسیم فارس

کربنات کلسیم در صنعت لاستیک سازی

کربنات کلسیم در ریزترین اندازه ذرات برای صنعت تولید انواع لاستیک‌ ها به عنوان پر کننده شناخته شده است و می تواند مقاومت محصولات نهایی را در برابر حرارت چندین برابر نمایدف این فرآورده ها با هدف جلوگیری از نرمی و طویل شدگی بیش از حد پلاستیک ها هم قابل بهره‌برداری هستند.

به صورت کلی دلیل استفاده از پودر های میکرونیزه کربنات کلسیم در این صنعت مهم شامل قیمت مناسب، پخش ذرات در ماتریس مواد اولیه، نرم بودن و ریز بودن اندازه ذرات و درخشندگی بسیار عالی آنها می باشد، این فرایندها با همان داشتن ویژگی نرم بودن از کلوخه شدن پلیمر ها جلوگیری می کنند و پراکندگی آنها را بهبود می بخشند، البته این نکته قابل توجه می باشد که پودر های میکرونیزه کربنات کلسیم قابل استفاده در این صنعت باید دارای ش های بیشتر از ۲۰۰ باشند.

بهترین شرکت برای خرید پودر کربنات کلسیم کوتد (پوشش دار)
>>

بهتر است بدانید برای افزایش بازدهی استفاده از کربنات کلسیم در این صنعت مهم معمولاً از فراورده هایی استفاده می‌ شود که از معادن استخراج می گردند، این ترکیبات در صورت خالص بودن به شکل سنگ های مرمر از معادن استخراج شده و در نهایت در کارخانه های سنگ کوبی مراحل شستشو و خالص سازی را پشت سر می گذارند و به پودر های ریز تبدیل می شوند.

در هر صورت تمامی اقداماتی که برای تولید کربنات کلسیم میکرونیزه مد نظر تولید کنندگان قرار می گیرد می تواند عاملی برای افزایش و کاهش قیمت این تولیدات و در نهایت تعیین طیف کاربردی آنها باشد.

آنالیز فیزیکی کربنات کلسیم 200 مش

Element Measure
appearance white micronized powder
whiteness 95.5%
moisture 0.2%
specific gravity 2.7
ph value 9
oil absorption 15

بررسی قیمت کربنات کلسیم فارس

دانه بندی و سایز ذرات از مهمترین عوامل موثر بر قیمت کربنات کلسیم فارس هستند. هرچه دانه بندی ذرات کربنات کلسیم ریزتر باشد، قیمت آن بالاتر خواهد بود. زیرا برای تولید آن پروسه سخت تر و طولانی تری را طی نموده ایم. کربنات کلسیم با دانه بندی درشت که اغلب قیمت کمی دارد، دارای کیفیت بسیار پایینی است. این نوع کربنات کلسیم اغلب در صنایع ساختمانی کاربرد دارد. در برخی از صنایع مانند تولید رنگ، رزین و کالاهای حساس همچون کاغذ و مقوا به کربنات کلسیم با کیفیت بالا و مش بندی ریز نیاز خواهیم داشت.

مش بندی از دیگر عوامل موثر بر قیمت کربنات کلسیم فارس می باشد. به تعداد منافذ موجود در توری های سرند مش گفته می شود. به کربنات کلسیم ریزتر از مش 200 مکرونیزه گفته می شود. به طور معمول کربنات کلسیم از 50 تا 2500 در بازار موجود می باشد و در صنایع مختلف به عنوان فیلر مورد استفاده قرار می گیرند.

کارخانه سفیدترین کربنات کلسیم فارس

گروه صنعتی کارخانجات آروشا در سال های اخیر اقدام به تولید کربنات کلسیم اصل نموده است. از این رو به عنوان بزرگ ترین تولید کننده کربنات کلسیم در استان فارس شناخته شده است. این کارخانه تولید کربنات سفید در زمینه تولید این محصول دارای سابقه طولانی مدت می باشد. کربنات کلسیم در اشکال مختلف و به صورت فله ای و یا در بسته بندی های مناسب برای مصرف در صنایع مختلف در این شرکت عرضه می گردد.

به دلیل بهره گیری از تجهیزات پیشرفته و معادن اختصاصی با کیفیت بالا در این شرکت، قیمت کربنات کلسیم فارس بسیار ارزان می باشد. به منظور کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با قیمت کربنات کلسیم و آشنایی با انواع محصولات مختلف این شرکت می توانید به وب سایت این شرکت مراجعه نمایید. همچنین به منظور اخذ مشاوره در رابطه با نوع کربنات کلسیم مورد نیاز در صنایع مختلف و خرید این محصول می توانید با بخش فروش این شرکت تماس بگیرید.

کارخانه تولید سفیدترین کربنات کلسیم

کارخانه آروشا پودر یکی از مراکز عرضه و فروش پودر کربنات کلسیم فارس می باشد. این شرکت تولیدات اصیل و باکیفیت را به مشتریان خود عرضه کرده است. دیگر فروشندگان این محصول اغلب دلالان و شرکت هایی هستند که این محصول نامرغوب را به خاطر منفعت خود با ناخالصی زیاد به خریداران عرضه می کنند. لازم به ذکر است که وجود منابع غنی از مواد معدنی در تولید محصولات خالص با استفاده از معادن درجه یک و خالص موجود در کشور کمک قابل توجهی به شما می کند. آروشا پودر یکی از مراکز فروش کربنات کلسیم مرغوب است که پودر کربنات کلسیم خالص خود را بدون واسطه و به صورت مستقیم به مشتریان خود عرضه می کند.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.9 / 5. تعداد موافقین : 60

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

جدیدترین اخبار سایت

آروشا پودر ، نخستین در فرآورده های معدنی میکرونیزه