قیمت کربنات کلسیم درب کارخانه

قیمت کربنات کلسیم تولید شده توسط کارخانجات آروشا بلحاظ کیفیت سنگ تهیه شده از معدن و فرآیند کامل تولید پودر ، مناسب ترین قیمت برای مشتریان می باشد . در خصوص کف قیمت کربنات کلسیم در این نوشته مطالبی را به عرض می رسانیم .

قیمت فروش بنتونیت معدنی اصفهان

تولید بهترین کربنات کلسیم

برای تولید بهترین کربنات کلسیم در مجموعه صنعتی آروشا پودر از بهترین معادن بکر و اختصاصی در سراسر کشور استفاده می‌ شود و این نوع محصولات به واسطه داشتن برخی از خصوصیات و ویژگی های منحصر به فرد در صنایع مختلفی به کار گرفته می‌ شوند. جالب است بدانید فرایند ها و دستگاه های مورد استفاده در تولید کربنات کلسیم در تعیین قیمت نهایی و کیفیت این محصولات تاثیر بسیار زیادی دارند. به همین دلیل در مجموعه صنعتی آروشا پودر، از به روز ترین روش های تولیدی و همچنین از مجهزترین دستگاه ها در این زمینه استفاده می‌ شود تا کالاهای تولید شده همتراز با تولیدات دیگر کشور ها باشند و علاوه بر داخل کشور، شرایط برای صادرات به دیگر کشور ها را نیز داشته باشند.

قیمت کربنات کلسیم

برای اطلاع از میزان قیمت کلسیم کربنات می بایست به فاکتورهای موثر در فرآیند تولید کربنات کلسیم توجه نمائیم:
الف ) سنگ کربنات کلسیم : سنگ کربنات کلسیم که از معادن تهیه می شود دارای انواع مختلفی از نظر کیفیت و ناخالصی و میزان کربنات کلسیم می باشد . هر چقدر سنگ خریداری شده از معادن دارای خلوص بالای کربنات کلسیم باشد ، قیمت آن نیز بیشتر است . و بر عکس سنگ های دارای ناخالصی بیشتر از قیمت پائینی برخوردار هستند . مجموعه مدیریت آروشا ، همواره از معادن دارای سنگ کربنات کلسیم با درجه خلوص 98 درصد به بالا ، مواد اولیه خود را خریداری می نمایند.
ب) حمل و نقل سنگ کربنات کلسیم از معدن تا کارخانه : کارخانجات کربنات کلسیم آروشا به لحاظ موقعیت جغرافیایی و قرار گرفتن در شاهراه مبادلاتی کشور فاصله بسیار کمی از معادن سنگ کربنات کلسیم دارد و در خصوص هزینه حمل سنگ به کارخانه به گونه ای عمل می کند تا هزینه نهایی تولید کاهش پیدا کرده و مشتریان رضایت بیشتری داشته باشند .
ج) فرآیند و دستگاه های تولید کربنات کلسیم : در مجموعه تولیدی آروشا به لحاظ پرسنل با تجربه و استفاده از دستگاه های به روز و بسته بندی مکانیزه هزینه تولید محصول نسبت به کارخانجات دارای تکنولوژی قدیمی پائین تر می باشد .
د) دانه بندی محصول (MESH) : دانه بندی کربنات کلسیم نقش موثری در قیمت آن دارد . به طوری که هر چقدر دانه بندی کربنات کلسیم یا اصطلاحاََ MESH ریزتر و نرم تر باشد قیمت محصول بلحاظ فرآیندی که صرف تولید می گردد ، افزایش پیدا می کند .
ه) حاشیه سود تولید : حاشیه سود تولید پودر کربنات کلسیم کارخانجات آروشا حداکثر 12 درصد می باشد و این یک مزیت برای مشتریانی می باشد که می خواهند هزینه خرید مواد اولیه خود را کاهش دهند .
در خرید پودرهای صنعتی مثل پودر کربنات کلسیم نهایت دقت را بکار ببرید . چرا که این نوع از پودر ها در صنایع و دستگاه هایی مورد مصرف قرار می گیرند که در صورت داشتن ناخالصی ، صدمات جبران ناپذیر به محصول ، دستگاه ، اعتبار کارخانه وارد می شود . لذا توصیه می شود از مراکز معتبر پودر مورد نیاز خود را خریداری فرمائید و به هر ارزانی غیرمتعارف اعتماد نفرمائید .

فروش بهترین کربنات کلسیم الیگودرز
>>

قیمت کربنات کلسیم موکت سازی

مزایای کربنات کلسیم آروشا

استفاده از کربنات کلسیم کارخانجات آروشا می تواند موجب کاهش زمان تولید، کاهش مصرف انرژی، کاهش هزینه تمام شده و نیز بهبود قابل توجه خواص محصول نظیر مقاومت را در پی داشته باشد . جهت کسب اطلاعات بیشتر و یا قبت سفارش با مشاوران فروش مجموعه صنعتی آروشاپودر ارتباط برقرار فرمائید . سفارشات مشتریان از طریق ناوگان گسترده ارسال بار در کوتاه ترین زمان ممکن انجام خواهد شد .

 

آیا این مطلب سایت ما را می پسندید؟

از 1 تا 5 امتیاز دهید.

میانگین امتیاز: 5 / 5. تعداد رای: 1

منتظر دریافت نظر شما هستیم.

As you found this post useful…

Follow us on social media!

جدیدترین اخبار سایت