قیمت پودر کلسیم کربنات تبریز: مرجع اطلاعات برای شرکت‌های تولیدی

مسیر : صفحه اصلی / کربنات کلسیم / قیمت پودر کلسیم کربنات تبریز: مرجع اطلاعات برای شرکت‌های تولیدی
5
(47)

در این محتوا به معرفی پودر کلسیم کربنات تبریز و مراکز معتبر برای خرید آن می پردازیم. تبریز یکی از مهمترین منابع عرضه کربنات کلسیم در ایران است که سنگ هایی با کیفیت بالا روانه بازار می کند. یکی از سفید ترین پودرهای کربنات کلسیم، حاصل استفاده از کربنات کلسیم تبریز می باشد که محصولی ممتاز  است و مشتریان بین المللی بسیاری دارد.

قیمت پودر کلسیم کربنات تبریز

تولید پودر کربنات کلسیم سنگین

پودر کربنات کلسیم سنگین با روش خرد کردن تولید می گردد. سنگ های سفید حاوی کربنات کلسیم، بیش از ۹۰ درصد این ترکیب معدنی را در خود گنجاندند و با کمک آسیاب های ریموند یا سایر آسیاب های فشار قوی به ذرات کوچکتری ریز می شونند و در مرحله بعد پودر کردن و میکرونیزه کردن آنها انجام پذیرفته تا محصول نهایی به صورت کاملا بهداشتی و بسته بندی به بازار ارائه شود. کربنات کلسیم سنگین در صنعت تولید صابون ها کاربرد بسیار زیادی دارد و این محصول در این زمینه به عنوان بهترین ماده معدنی مورد استفاده واقع می شود.

آنالیز فیزیکی کربنات کلسیم 600 مش

Element Measure
appearance white micronized powder
whiteness 95.5%
moisture 0.2%
specific gravity 2.7
ph value 9
oil absorption 24

نقش پودر کربنات کلسیم در صابون ها باعث افزایش سفیدی و درجه خلوص آنها می‌ شود و همچنین باعث کاهش قیمت نهایی محصولات و در عین حال بهبود عملکرد صابون ها می گردد. این ترکیبات معدنی در صابون ها باعث بهبود قوام و خشکی توده نهایی شده و به عنوان پرکننده برای به دست آوردن سطح بالایی از حفظ رطوبت قابل بهره برداری می باشند. مزیت عمده این پودر های میکرونیزه این است که خواص شیمیایی و فیزیکی محصولات صابونی را تغییر نمی دهند.

قیمت پودر کلسیم کربنات تبریز

فروش پودر کربنات کلسیم صنعتی

فروش پودر کربنات کلسیم صنعتی برای استفاده در موارد مصرفی مختلف به صورت بسته بندی و فله ای انجام می پذیرد. کربنات کلسیم صنعتی همان طور که اشاره کردیم دارای طیف کاربری وسیعی است و از این محصولات به عنوان بهترین ماده اولیه در تولید انواع صابون ها استفاده می شود. کیفیت صابون تحت تاثیر کیفیت همین پودر های میکرونیزه قرار می گیرد و در صورتی که مواد اولیه از کیفیت فوق العاده بالایی برخوردار باشند، محصول تولید شده می تواند از ایجاد آسیب های جبران ناپذیر در پوست افراد جلوگیری نماید. در راستای همین مورد صنعتگران فعال در زمینه تولید انواع صابون باید در تهیه کربنات کلسیم نهایت دقت را به کار ببرند. پودر کربنات کلسیم صابون در آروشا پودر به صورت بهداشتی ارائه می گردد. این مجموعه تولید کننده انواع پودر های صنعتی از جمله کربنات کلسیم سنگین را تولید و ارائه می نماید و محصولات آن از بافت یک دست و روشنایی بالایی برخوردار هستند و به صورت کاملا بهداشتی تولید و بسته بندی می گردند.

قیمت پودر کلسیم کربنات تبریز

خرید بدون واسطه پودر کلسیم کربنات

پودر کلسیم کربنات ، یکی از با کیفیت ترین پودرهای سنگ موجود در بازار های ایران و جهان می باشد. کربنات کلسیم یکی از فراوان ترین سنگ های موجود در غشای زمین است. این سنگ به دو صورت رسوبی و  استخراجی در طبیعت یافت می شود. تمامی کربنات کلسیم های موجود در طبیعت از کیفیت یکسانی برخوردار نیستند. میزان مرغوبیت کربنات کلسیم را می توان از رنگ سفید آن تشخیص داد. منطقه جغرافیایی و شرایط آب و هوایی، از عوامل موثر بر کیفیت کربنات کلسیم هستند. امروزه، پودر کلسیم کربنات ، با استقبال زیادی از سوی صنایع روبرو شده است. الیگودرز ، یکی از غنی ترین منابع سنگ کربنات کلسیم در ایران و جهان است که وظیفه عرضه سنگ خام به صنایع مصرف کننده را بر عهده دارد. بسیاری از کارخانجات معروف، کلسیم کربنات خام مورد نیاز خود را از معادن موجود در لرستان ، خریداری می کنند. مجموعه آروشا پودر، با خرید سنگ خام از لرستان و سنجش کیفیت آن، به یک مرکز فروش کربنات ممتاز در ایران و جهان تبدیل شده است که به فروش مستقیم محصولات می پردازد.

قیمت پودر کلسیم کربنات تبریز

فروشنده سفید ترین کربنات کلسیم

همانطور که گفته شد، کیفیت کربنات کلسیم را می توان از ظاهر و رنگ آن تشخیص داد. سنگ کربنات کلسیم هر چه سفید تر باشد، کیفیت بهتری دارد و در صنایع مصرف مورد استقبال بیشتری قرار خواهد گرفت. به علاوه گروه صنعتی کارخانجات آروشا، به عنوان یکی از تولیدکنندگان کربنات درجه یک در ایران شناخته می شود. کلسیم کربنات از سفید ترین سنگهای موجود در ایران است که بسیاری از صنایع معتبر کشورهای خارجی نیز برای تهیه پودر کربنات کلسیم، از منابع تبریز استفاده می کنند. همچنین، مجموعه ما، با صادرات پودر کلسیم کربنات به کشورهای معتبر، نقشی موثر در بهبود چرخه اقتصادی ملی، ایفا می کند.

شرکت تولید سفید ترین کربنات کلسیم تبریز

همانطور که گفته شد، رنگ کربنات کلسیم، شاخص خوبی برای سنجش کیفیت آن می باشد. تبریز، یکی از منابع مهم برای عرضه سفید ترین سنگ های کربنات کلسیم می باشد. مجموعه آروشا پودر، در تلاش است تا با خرید کربنات کلسیم مرغوب از منابع تبریز و توزیع آن به صنایع، کیفیت تولید محصولات ایرانی افزایش دهد. این مجموعه با تولید پودری سفید و عرضه آن با قیمتی ارزان به صنایع مختلف، زمینه تولید محصولی با کیفیت و با قیمت مناسب را برای صنایع فراهم می کند. صنایع معتبر داخلی، برای خرید پودر کربنات کلسیم به مجموعه ما مراجعه می کنند تا ضمن خرید محصولی با کیفیت از مزایای خرید مستقیم محصولات نیز بهره ببرند.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 5 / 5. تعداد موافقین : 47

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

جدیدترین اخبار سایت

آروشا پودر ، نخستین در فرآورده های معدنی میکرونیزه