قیمت پودر بتونه ماستیک کناف یونیزه

مسیر : صفحه اصلی / پودر ماستیک کناف / قیمت پودر بتونه ماستیک کناف یونیزه
5
(1)

قیمت پودر ماستیک کناف یونیزه بتونه به مسائل متعددی بستگی دارد. موضوع اصلی در این بحث، کیفیت و روش تولید آن است که تاثیر بسزایی در ارزش گذاری می گذارد. از طرف دیگر، نوع بسته بندی و ارائه هم نکات مهمی به شمار می روند. اما برای خرید پودر ماستیک کیلویی ارزان و همینطور به دست آوردن بهترین فرآورده می توانید به مرجع اصلی پخش مراجعه کنید که در ادامه نوشته معرفی خواهیم نمود.

قیمت پودر بتونه ماستیک کناف یونیزه

پودر ماستیک چه کاربردی دارد؟

ممکن است برای برخی این سوال پیش آمده که پودر ماستیک چه کاربردی دارد؟ این ماده که در اصل تشکیل دهنده خمیر بتونه است، اغلب در پنل های کناف و همینطور گچی استفاده می شود. به کارگیری از آن سبب می گردد تا پنل گچی به اصطلاح تبله‌ نکند.

از طرف دیگری، یک فرآورده خوب برای جایگزین شدن پودر مل می باشد که در رنگ آمیزی سازه ها بسیار به کار می رود. این محصول دارای دانه هایی با مش کم بوده و پس از یونیزه شدن، به پودر کامل در می آیند که نرم هستند. از سویی به دلیل سبک بودن راحت در آب قابل حل بوده که پس از خشک شدن، مقاوم و سخت می شوند.

تولید کننده پودر ماستیک کناف یونیزه
>>

در کل، بیشتر از پودر ماستیک برای نقاشی ساختمان و همانطور که گفتیم، کناف و پنل‌ های گچی کار می گیرند. ولی استفاده از آن مزیت هایی هم دارد که عبارتند از:

  • هیچ بوی بدی ایجاد نمی کنند.
  • حساسیت زا نمی باشد.
  • در ضخامت های بالا بدون ایجاد ترک، قابل اجرا هستند.
  • چسبندگی بالایی دارند و مناسب برای درزگیری اند.
  • در برابر رطوبت، فشار و حرارت مقاوم است.
  • با رنگ های اکریلیک، پلاستیک و روغنی سازگار می باشد.
  • سمباده خوری و نرمی بسیار خوبی داشته و در تمام سطوح قابل اجرا است.

خرید پودر بتونه درزگیر کناف

خرید پودر ماستیک کناف یونیزه 20 کیلویی

برای خرید پودر ماستیک کناف یونیزه 20 کیلویی به فروشنده ای که بهترین محصولات را ارائه می دهد، سر بزنید. اینگونه پودری را تهیه خواهید نمود که توسط برترین‌ شرکت تولید شده و استانداردهای لازم در آن رعایت گردیده و از نظر کاربردی مرغوب می باشد.

از جانب دیگر، در حین خرید به این دقت نمایید که از مواد با کیفیت ساخته شده باشد. همینطور آن را عموماً در کیسه هایی قرار می دهند که به هیچ عنوان رطوبت را جذب نمی کند و در عین زمان، حمل آن راحت می باشد.

پخش پودر ماستیک کناف یونیزه
>>

به هر صورت، خرید این پودر را به شکل عمده و با قیمت ارزان می توانید از این مجموعه انجام دهید. پخش محصول به شکل سراسری انجام می شود و به این ترتیب، مشتریان به سادگی قادر به ارائه سفارش خود می باشند.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 5 / 5. تعداد موافقین : 1

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

جدیدترین اخبار سایت

آروشا پودر ، نخستین در فرآورده های معدنی میکرونیزه