قیمت پلی اتیلن وکس پودری شیراز

مسیر : صفحه اصلی / پلی اتیلن وکس / قیمت پلی اتیلن وکس پودری شیراز
4.9
(22)

پلی اتیلن وکس پودری ، وکس‌هایی با وزن مولکولی کم می‌باشند که مهمترین خواص آن را می‌توان به این شرح ارائه داد:

  • نقطه نرمی بالا (100 ℃)،
  • ویسکوزیته مذاب
  • سختی نزدیک به پارافین
  • به عنوان یک عامل روان کننده، دارای خاصیت ایمنی و عملکرد فوق العاده‌ای می‌باشد.
  • موم پلی اتیلن، سازگاری خوبی با پلی پروپیلن، واکس وینیل، لاستیک بوتیل و لاستیک اتیلن پروپیلن دارد.

لازم به ذکر است که قیمت این وکس، با توجه به کیفیت و میزان ناخالصی‌های موجود در آن، در طیف متفاوتی عرضه می‌شود و پیشنهاد می‌کنیم جهت اطلاع از قیمت بهترین نوع این وکس،  از جمله قیمت پلی اتیلن وکس پودری شیراز، با کارشناسان شرکت آروشا پودر تماس حاصل فرمایید.

قیمت پلی اتیلن وکس پودری شیراز

مرکز فروش پودر وکس پلی اتیلن کرمان

پلی اتیلن وکس پودری از جمله مواد صنعتی پرمصرف در صنایع تولید مواد کابل PVC، پروفیل‌های PVC و لوله‌های PVC، اتصالات PVC و … می‌باشد و در این میان، شرکت آروشا پودر به عنوان مرکز توزیع محصولات برخوردار از استانداردهای کیفی،  توانسته است از طریق عرضه بهترین وکس‌های بازار ، وفاداری بسیاری از مشتریان را به مجموعه خود جلب نماید.

فروش پودر وکس پلی اتیلن قم
>>

در نظر داشته باشید که انواع با کیفیت یک وکس پلی اتیلن ، به طور معمول شبیه ورق پلاستیکی بوده و  از ویژگی های آن می‌توان به سطح براق، نیمه شفاف، سفید یا زرد روشن اشاره کرد. همچنین در صورت شکستی این نوع وکس، هیچ گونه ناخالصی در آن مشاهده نمی‌شود. لازم به ذکر است که این مجموعه به عنوان مرکز فروش پودر وکس پلی اتیلن کرمان، از جمله مراکز صاحب نام در توزیع بهترین وکس‌های بازار می‌باشد.

کارخانه تولید پودر پلی اتیلن وکس شیراز

 

شایان ذکر است که به دلیل کاربردهای بسیار وسیع این وکس، تولید آن توسط کارگاه‌ها و مراکز متعددی صورت می‌گیرد و در این میان، آنچه که حائز اهمیت است، تهیه انواع با کیفیت این محصول می‌باشد. به عنوان مثال، مهمترین ویژگی یک موم پلی اتیلن با کیفیت در صنایع PVC  را می‌توان به شرح زیر ارائه داد:

  • دارای خاصیت روانکاری خوب در پردازش PVC ؛
  • افزایش راندمان اکستروژن محصول PVC
  • افزایش براقیت سطح محصول
قیمت وکس پلی اتیلن پودری اصفهان
>>

پیشنهاد می‌شود جهت دسترسی به بهترین انواع این وکس، از محصولات شرکت آروشا پودر به عنوان مرکز توزیع محصولات کارخانه تولید پودر پلی اتیلن وکس شیراز ، دیدن فرمایید.

 

مرکز فروش پودر پی وکس میکرونیزه گیلان

 

همانطور که در مقالات قبلی به آن اشاره شده است، وکس پلی اتیلن ، یک روان کننده پلاستیکی جدید و عالی است و میتواند به طور گسترده در صنایع تولید مواد کابل PVC، پروفیل‌های PVC و لوله‌های PVC، اتصالات PVC، چسب مایع داغ و…  استفاده شود. به شما نیز پیشنهاد می‌کنیم در صورت نیاز به خرید این ماده صنعتی، از جمله پلی اتیلن وکس پودری ، حتما یک  ارزیابی از کیفیت و قیمت مناسب محصولات شرکت آروشا پودر به عمل آورید. همچنین در صورت نیاز به هر گونه مشاوره در طی فرایند خرید، بخش پشتیبانی به صورت تمام وقت آماده رفع کلیه ابهامات و نیازهای اطلاعاتی شما عزیزان می‌باشد.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

شرکت تولید پودر پلی اتیلن وکس
>>

میانگین نظر موافقین: 4.9 / 5. تعداد موافقین : 22

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

جدیدترین اخبار سایت

آروشا پودر ، نخستین در فرآورده های معدنی میکرونیزه